Czy to ma sens?

zupełnieinaczej

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim.
Prosze wszystkich o radę. Otóż wpadła mi w oko dziewczyna mieszkająca niedaleko mnie, znam ją z widzenia, czasem mijamy się na mieście. Problemem jest to, że ona jest bardzo ładna, wszyscy uważają ją za ideał. Nie wiem jaka jest z charakteru. Ja raczej nie jestem zbyt śmiały i wolałbym jej nie zaczepiać na ulicy. Czy wiadomość na naszej klasie to dobry pomysł? Wogle jak myślicie warto próbować?
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Wiadomość na NK to głupi pomysł. Masz kolego złe podejście. Powinieneś się jednak zmobilizować i wbrew swojej nie śmiałości zagadać. Oczywiście zagadaj jeśli ona jest Tobą jakkolwiek zainteresowana. Moja rada: na początek spójrz jej w oczy i uśmiechnij się. Jeśli ona odwzajemni uśmiech to znaczy, że masz "przyzwolenie" na krok następny. Dalej już musisz jakoś zagadać. Temat dowolny aby o czymś pogawędzić ;)
Co do Twojego drugiego pytania. Zawsze warto spróbować, bo potem możesz żałować, że nie spróbowałeś.
Powodzenia
 

zasias

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
wszystko zależy od tego jaki jesteś i na co jesteś gotowy :) zdecydowanie uważam że lepiej gdybyś podszedł do niej i porozmawiał z nią niż pisał do niej na naszej klasie :):) chyba że dostaniesz jej numer telefonu i będziesz z nią pisał jako anonim :):) oczywiście przez jakiś czas zbudujesz wtedy pewną otoczkę tajemnicy i wzbudzisz jej ciekawość(teoretycznie) a tak bardziej serio to osobiście zaproś ją gdzieś i sprawa jasna jak się zgodzi to będziesz miał okazje żeby się wykazać, a jeżeli się nie zgodzi to spróbuj jeszcze raz a jeżeli się nie zgodzi 2 raz to wtedy wiesz że nie jesteś w jej typie
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Dla mnie sprawa jest prosta. Sam kiedyś nie podszedłem i żałuję do dziś...
 

zasias

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
a ja zawsze waliłem prosto z mostu bez żadnej krępacji :D i polecam ten sposób jest zajefajny:)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Bo to jest tzw. normalny sposób. Ja uważam załatwianie takich spraw przez NK czy inne podobne portale za bezsens...
 

zupełnieinaczej

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiem, że w realu byłoby lepiej. Ale to nie jest dla niektórych zbyt łatwe. Na początek zacznę od spojrzenia i uśmiechu.
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Wiem zuełnieinaczej , że to trudne. I nie uwierzę, że komuś to nie sprawia trudności. Wszyscy boją się "odrzucenia". Jednak Nasza-klasa to nie jest dobry pomysł. Zbierz w sobie odwagę i do dzieła ;)
Powodzenia i pozdrawiam
 

zupełnieinaczej

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Nie boję się odrzucenia. Ale brak mi pewności siebie, podejrzewam, że ona mogłaby mieć każdego chłopaka. Poza tym nie wiem jak zareaguje na zaczepianie na ulicy.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Po 1. Zaczepianie na ulicy jest normalne. Wielu ludzi tak się poznaje
Po 2. Najczęściej tak jest, że widząc pannę, która "mogłaby mieć każdego chłopaka" myślimy, że jest zajęta albo nie mamy szans. Z reguły jest zupełnie na odwrót wbrew pozorom
Po 3. Rozumiem, że brak Ci pewności siebie i że w pewien sposób się tego "boisz". Jak napisałeś zacznij od uśmiechu i spojrzenia w oczy. Myślę ,że jak ona zrobi to samo to poczujesz się pewniej i możesz podbić :)
 

zupełnieinaczej

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
W sumie to już raz była sytuacja, że puszczałem ją na przejściu i uśmiechnąłem się do niej, ona odwzajemniła uśmiech.
 

Bacalava

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
uśmiechaj się, bądź otwarty. nie bój się, nic nie stracisz, a możesz zyskać wiele.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Mysle, ze mimo wszystko rozmowa "na żywo" to o wiele lepszy pomysł niż wiadomość na nk... Co byś jej napisał? Że Ci się podoba? Pewnie byłoby jej miło, ale jeszcze milej, jakbyś to zrobił osobiście ;)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
No to jak odwzajemniła uśmiech to znaczy, że masz jednak jakieś szanse :) Następnym razem jak się uśmiechnie zrób to samo, spójrz jej głęboko w oczy, wstrzymaj oddech, podejdź i zagadaj ;)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
No w sumie to też zależy jaki to był uśmiech i czy był kontakt wzrokowy..ale taki konkretny a nie PSTRYK i już :p słuszna uwaga kundzia_14
 

Dont

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Nawet o tym nie myśl :/ Zły pomysł.
Kiepska sytuacja. Najgorsze jest to, że jesteś nieśmiały, to nie pomoże Ci w zawieraniu znajomości...
 
Do góry