Czy To Ma Sens?:>

Status
Zamknięty.

bedni

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorlice
rzucila mnie dziewczyna...i to nie jest w tym wszystkim najgorsze bo to mozna przezyc ale powod jest tragiczny.bo czy ma sens zostawianie kogos aby wrocic znowu do nalogu??:>
przeciez takie zachowanie to nie jest chyba normalne. co o tym myslicie??wypowiadajcie sie.
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Napisz jasniej ... bo dokadnie nie wiem o co chodzi nie ma wątku :p
 

bedni

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorlice
chodzi dokladnie o to ze dziewczyna mnie wystawila bo stwierdzila ze zycie z "butelka" ja bardziej interesuje.czy to takie trudne do zrozumienie??!!
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Bedni może ona potrzebuje pomocy? Z alkoholizmu nie wychodzi się tak łatwo...
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
ale rok czasu to jest troche i szkoda psuc sobie od nowa zycie ale ona tego nie rozumie:/
Bedni,nic na to nie poradzisz,skoro ona cię nie chce.Pomijając jej nałóg,
który trzeba leczyć,nie można zmusić do miłości nikogo.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ile masz lat? Ja myślę, ze tyo jets teraz bardzo wazne.Bo jeżeli macie po 20 to trzeba to chyba zacząc leczyć- pomóc jej-0 co nie/ jak po 15 to niemądra dizewcyzna, keidyś z tego wyjdzie albo jej się z nudzi- taki wiek. Ale ja bym styrała i dała do zrozmienia, ze kocham :). Krzycząc;) no dobra, dobra... wytłumaczyła jej? pomogła? Rezygnuję- lkariera psychologa, eee...chyba nie, ja jużmam zcasami tegodosyć, a miałam tak ładnie zaplanowaną przyszło.sć;( to chyba aktorka..ale czy ja będe umiała grać..
 
K

Kotecek

Guest
Bedni to fakt trzeba ja nie tyle co zmusic to przekonac do spotkan AA bo to ejst choroba i nalezy ja leczyc a co do milosci no to coz nie mozesz jej do niej zmusic ale jesli ci na niej zlaezy sprobuj jej pomoc tylko tyle chyba moge radzic :(
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Dziewczynie na Tobie niezalezało.. Ja w zyciu bym nie zuciła chłopaka którego kocham dla nałogu!! Prubowałaym wszystkich metod ale nie zuciłabym go :mruga:
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no cóż - dla mnie to żałosne, że ktoś przekłada nałóg nad uczucia....że ludzie ulegają nałogom (bez obrazy dla nikogo), ale nie rozumiem jak można się doprowadzić do takiego stanu...ahhh chyba wielu rzeczy nie rozumiem ;)
 
K

Kotecek

Guest
dziewczyny wy chyba nie wiecie co to nalog, osoby ktore sa nalogowcami nie panuja nad swoim zachowaniem i to wcalke moze nie znaczyc ze nie kcoha tylko poprostu nalog wygral z jej sila woli i trzeba jej pomoc by stanela na nogi i dopiero wtedy niech powie co faktycznie czuje tak wiec bieno nie lam sie i walcz o nia i postaraj sie ja zmusic do zajec AA
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
dziewczyny wy chyba nie wiecie co to nalog, osoby ktore sa nalogowcami nie panuja nad swoim zachowaniem i to wcalke moze nie znaczyc ze nie kcoha tylko poprostu nalog wygral z jej sila woli i trzeba jej pomoc by stanela na nogi i dopiero wtedy niech powie co faktycznie czuje tak wiec bieno nie lam sie i walcz o nia i postaraj sie ja zmusic do zajec AA



Masz racje Kotecek. Wspolczuje ludziom ktorzy sa w obojętnie jakim nalogu. To jest straszne nie panowac nad wlasnym zyciem byc uzaleznionym od czegos... to okropne. Trzeba takim ludziom pomagac. Dla mnie tez jest to w pewien sposob zalosne Taka, ale nie skreslam ludzi ktorych spotkalo takie nieszczescie
 
K

Kotecek

Guest
Masz racje Kotecek. Wspolczuje ludziom ktorzy sa w obojętnie jakim nalogu. To jest straszne nie panowac nad wlasnym zyciem byc uzaleznionym od czegos... to okropne. Trzeba takim ludziom pomagac. Dla mnie tez jest to w pewien sposob zalosne Taka, ale nie skreslam ludzi ktorych spotkalo takie nieszczescie


Takim ludziom nalezy wspolczuc i starac sie pomagac ale napewno nie nalezy ich skreslac, poniewaz oni czaesto nie wiedza co robia bedac pod rzadza nalogu i tak jak juz radzilam on powinien pomoc swojej dziewczynie jesli jemu na niej zalezy to powinien pomoc jej wysjc z uzaleznienia i dopiero gdy ona bedzie miala oczyszczony organizm i wole ktora bedfzie kierowala ona a nie jej nalog dopiero wtedy moga zaczac rozmawiac o uczuciach.
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Takim ludziom nalezy wspolczuc i starac sie pomagac ale napewno nie nalezy ich skreslac,

Kotecek pomagać trzeba wszystkim tym którzy tej pomocy potrzebują i nikogo nigdy skreślac nie mozna czy to narkoman, czy alkoholik, czy to człowiek chory psychicznie itp - ale to człowiek! Pamiętajcie o Tym Wszyscy.
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Masz racje Kotecek. Wspolczuje ludziom ktorzy sa w obojętnie jakim nalogu. To jest straszne nie panowac nad wlasnym zyciem byc uzaleznionym od czegos... to okropne. Trzeba takim ludziom pomagac. Dla mnie tez jest to w pewien sposob zalosne Taka, ale nie skreslam ludzi ktorych spotkalo takie nieszczescie
ja też ich nie skreślam....mówie po prostu, że nie rozumiem tego, jak można się do takiego stanu doprowadzić, ale na pewno nikogo nie skreślam! sama nie wiem co mnie kiedyś czeka...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
No wlasnie. Nikt z nas nie wie co kogo czeka. Moze kiedys tez bedziemy potrzebowali pomocy. :niepewny:
 
Status
Zamknięty.
Do góry