Czy to jest wogole miłość ?

Guunia9

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
polska
Mam bardzo dziwny i według mnie powazy problem z pewnym chlopakiem. Postaram sie go opisac najlepiej jak potrfię.
No wiec tak o :
Jestem zakochana po uszy w pewnych chlopaku z mojej klasy.(ale jest starszy odemne o 2 lata, krotko mowiac nie zdał, ale to nie jest dla mnie problemem)Chodzi o to że on mnie tez ,,KOCHA", tzn. piszemy ze soba na sms i tylko na sms..wiem żałosne. Inaczej nie umiemy ze sobą rozmawiac ja nie mam odwagi z nim pogadac a on nie ma odwagi ze mna zagadac. I gdyby nie to ze on sie mnie wstydzi(bardziej niz ja jego) to bym nie wiedziala ze mnie kocha..I wgl on jest taki troche z deka ,,inny". Jak jest z kolegami to mnie olewa i wgl. ale jak jest tylko w domu to zaczynaja sie sms typu. kocham cie itp. A gdy przychodzimy do szkoly jest ta obojętnosc z mojej i jego strony. Ostatni między nami jest gorzej zdalismy sobie z tego sprawe ze nam nie wyjdzie i nie mam sensu dalej tego ciągnac. Tylko ze ja tak nie umiem, ja go naprawde Kocham. chcialabym do niego w koncu zagadac i mowie sobie to codziennie ze zagadam nie bede sie wstydzic ale w szkole jest znowu to samo, jakos nie potrafie. chcialabym zebyscie mi doradzili co mam w tej sprawie zrobic, moze tez mieliscie podobna sytuacje. Naprwade szkoda to marnowac i chce sie w koncu przełamac.Aha, mam 16 lat a on 18.

PS Musze szybko działac, bo gdy bede sie ociagac to bedzie juz napewno za pozno.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Piękne... tak się kochacie, że nawet se sobą nie gadacie.
Weź sie kurde felek ogarnij!!! Zagadaj do niego i sie zapytaj czy to co pisze w SMS'ach jest prawda. Jeżeli tak, to zapytaj czemu Cie olewa. A jeżeli nie, to se odpuść.

To jest tak samo, jakby komuś kazali pokolorować obrazek mając tylko 2 kredki.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Macie po szesnaście, osiemnaście lat i wyznajecie sobie miłość przez sms'y, tak ? Wybacz, ale takie rzeczy to się działy w podstawówce. Pisanie sms'ów to nie miłość. Jak dla mnie to nie ma sensu, ale oczywiście to tylko moje zdanie.
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Skoro twierdzisz, ze on się wstydzi bardziej niż Ty, to przełam się i może umów się z nim po szkole, jak w szkole się wstydzi, idźcie gdzieś i porozmawiajcie szczerze, bo takie coś to w nieskończoność można ciągnąć. Jak się zgodzi na spotkanie, to może mu zależy.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Radioaktywna ma rację. To dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to co robicie jest dziecinne, ale czemu Twoje spostrzeżenia to tylko słowa? Czemu nie zaprzestaniesz temu, co robicie? On ma 18 lat i powinien powiedzieć Ci wprost, tzn na żywo co do Ciebie czuje, bo wygląda na to, że tylko się Tobą bawi. Tak to z boku wygląda. Dla niego ważniejsi są jego koledzy, niż Ty. Powiem Ci szczerze, że on Cię nie kocha, po prostu się mu podobasz. Nie rób sobie nadziei.
 

aenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
431
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Tam gdzie nie ma już dróg.
Kochacie się i się siebie wstydzicie? :mruga:
Może najpierw się zastanów czy na prawdę go kochasz czy może to tylko zwykłe zauroczenie,które minie..
Zdaliście sobie sprawę z tego,że wam nie wyjdzie więc po co chcesz to ciągnąć?

Moja rada? Daj se siana.
 

skippermaxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
402
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Swoją drogą ten facet to taki trochę nieudacznik... 18 lat i smsem wyznaje Ci miłość? Moim zdaniem nie warto sobie dla takiego chłopaka zawracać głowy. A to, że w szkole Cię olewa potwierdza tylko to co mówię.
 
M

malina.

Guest
chcialabym zebyscie mi doradzili co mam w tej sprawie zrobic,
Masz 16 lat i się jeszcze zastanawiasz? Chłopak jest niedojrzały, zachowuję się na taką wczesną podstawówkę, tutaj piękne esemesy, a w szkolę ma Cię w :cenzura:e. Dziewczyno, otrząśnij się, on jest jeszcze dzieckiem!
Chociaż niektóre lubią być z takimi dzieciakami, nie wiem, może jakiś instynkt macierzyński? Jeśli Ci bardzo zależy, pogadaj, tylko nie na gadu i nie przez esemesy, bo to żałosne.
 

saraghina23

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
23
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
obok
Miłość. Nie polega na mówieniu 'kocham cie' i to w sms-ie. Olewanie się w szkole? Chyba trochę dziecinne. Spróbuj się przełamac, podejdz, porozmawiaj. Zagraj na jedna karte. Moze się gdzieś wybierzecie? Albo się nie dogadacie? Ale przynajmniej bedziesz wiedziała jaki jest i kim dla ciebie.
 

skippermaxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
402
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Według mnie nie powinnaś w ogóle próbować robić coś więcej w stosunku do niego. Facet jest spalony na starcie. Nie będzie Ci się z nim układało. Jest po prostu jeszcze dzieckiem, które nie dorosło do związków.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
cóż , wiem że ludzie którzy nie zdają z klasy do klasy są 'kuloffi ' ale nie warto - uwierz ;D na dłuższą mete to nie ma sensu , takie osoby lubią bawić się kobietami , bo często są nimi otoczone ^^
 

skippermaxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
402
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Szczególnie, że on w wieku 18 lat prawdopodobnie będzie chciał uprawiać z Tobą seks. No chyba, że według Ciebie sweet 16 to wiek odpowiedni do straty dziewictwa ( nie wnikam ) :p
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
To nie miłość. Nie możesz powiedzieć, że jesteś zakochana po uszy skoro nawet nie chcesz go poznać. Pisanie smsów jest dziecinne i tyle. Ogarnij się dziewczyno. Jeśli chłopak nie potrafi do Ciebie podejść i powiedzieć co czuje to jest żałosny. Ma Cie po prostu gdzieś i jesteś dla niego nikim. Sam raczej wątpi w to, że Cię kocha skoro nawet nie potrafi na Ciebie spojrzeć.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Mam bardzo dziwny i według mnie powazy problem z pewnym chlopakiem. Postaram sie go opisac najlepiej jak potrfię.
No wiec tak o :
Jestem zakochana po uszy w pewnych chlopaku z mojej klasy.(ale jest starszy odemne o 2 lata, krotko mowiac nie zdał, ale to nie jest dla mnie problemem)Chodzi o to że on mnie tez ,,KOCHA", tzn. piszemy ze soba na sms i tylko na sms..wiem żałosne. Inaczej nie umiemy ze sobą rozmawiac ja nie mam odwagi z nim pogadac a on nie ma odwagi ze mna zagadac. I gdyby nie to ze on sie mnie wstydzi(bardziej niz ja jego) to bym nie wiedziala ze mnie kocha..I wgl on jest taki troche z deka ,,inny". Jak jest z kolegami to mnie olewa i wgl. ale jak jest tylko w domu to zaczynaja sie sms typu. kocham cie itp. A gdy przychodzimy do szkoly jest ta obojętnosc z mojej i jego strony. Ostatni między nami jest gorzej zdalismy sobie z tego sprawe ze nam nie wyjdzie i nie mam sensu dalej tego ciągnac. Tylko ze ja tak nie umiem, ja go naprawde Kocham. chcialabym do niego w koncu zagadac i mowie sobie to codziennie ze zagadam nie bede sie wstydzic ale w szkole jest znowu to samo, jakos nie potrafie. chcialabym zebyscie mi doradzili co mam w tej sprawie zrobic, moze tez mieliscie podobna sytuacje. Naprwade szkoda to marnowac i chce sie w koncu przełamac.Aha, mam 16 lat a on 18.

PS Musze szybko działac, bo gdy bede sie ociagac to bedzie juz napewno za pozno.

pomyliłaś miłość z zauroczeniem, to raz.
dwa, wydawałoby się 18 lat co to jest ho ho, a tu co? klops. dzieciak z niego jak i z Ciebie.
odpuść sobie, bo przez takie "miłosne zabawy" wyjdziesz na szkole tak jak i on.
rozsądku!
 

Maniek92

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja tu nie rozumiem jednej rzeczy, skoro ma "odwagę" wyznać ci miłość przez SMSa, to jak można nie mieć odwagi podejść i cokolwiek zagadać ?!
Przecież to są chyba jakieś kpiny...
 
Do góry