Czy Sex Jest Potrzebny W Zwiazku?

czy jest potrzebny w zwiazku?

  • Tak

    Votes: 0 0,0%
  • NIE

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no pewnie i to strasznie, jesli sie na prawde kochaja, bo jesli nie przyspiesza decyzje o rozstaniu

sonda chyba nie dziala, jakies bledy wyskakuja
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja tez mysle ze sex bardzo zbliza dwoje ludzi. Jesli ludzie sie naprawde kochaja to sex potrafi wzmocnic wiezi miedzy nimi i sprawic ze zwiazek staje sie bardziej trwały ( pod warunkiem ze obydwojgu nie chodzi tylko i wyłacznie o sex) .No na pewno nie zbliza, jezeli jest uprawiany z jakimis przypadkowymi osobami, tzn. chodzi mi o znajomosci na jeden raz. W ogole takie co jest dla mnie bez sensu, no ale sa ludzie ktorzy maja takie upodobania, nic tego nie zmieni i trzba ich szanowac. Kazdy robi to co lubi :)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
ja uwazam ze seks nie jest KONIECZNY - zbliża tylko ludzi!!
Czasami sprawia że dwoje OBCYCH sobie "człowieków" poprostu kocha się z przyzwyczajenia....
Potem gdy widać że nie pasują do siebie i dalszy "zwiazek" nie ma sensu.... trzymie ich tylko ten SEKS.. i po co???
znam to z autopsji...
Nie można wystawiać SEKS na pierwsze miejsce bo taki zwiazek.... nie przetrwa...

ktoś kiedyś napisał że Zwiazek oparty na ZMYSŁACH nie jest prawdziwą miłoscią......
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
moim skromnym zdaniem sex jest potrzebny w zwiazku ale stałym ja w takim jestem
i nie wyobrazam sobie zyc bez sexu :) a co do zwiazku przed małzenskiego to tu akurat sex nie koniecznie
jest potrzebny :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez jestem w stalym zwiazku ale przedmalzenskim :) i uwazam, ze i tutaj seks jest potrzebny :)
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
ja tez jestem w stalym zwiazku ale przedmalzenskim :) i uwazam, ze i tutaj seks jest potrzebny :)


ale pomysl jak by to smakowało po slubie :) a teraz to jakies czułe pocałunki i pieszczoty :)
ale kazdy ma swoje zdanie i robi jak uwaza za słuszne :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to gratuluje, dzielny z Ciebie chlopak!!!!!! moze warto wytrzymac, ale ja niczego nie zaluje, jestem szczesliwa
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Nie można wystawiać SEKS na pierwsze miejsce bo taki zwiazek.... nie przetrwa...

Ta? To co powiesz na to, że seks(rozumiany nie tylko w dosłownym znaczeniu, ale przez czynności związane z podnieceniem obojga partnerów np. pocałunki) to około 60% udanego związku? Wyobraź sobie teraz chociaż jeden dzień bez przytulania, całowania albo dotykania się wzajemnie? Wychodzi co najwyżej plastik i bezsens.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Psychedelic - ja nie wiedziałam że pod pojęciem SEKS kryją się pocałunki, przytulania czy tez inne tego typu "piszczoty" :D

kazdy to pojęcie może rozumieć INACZEJ....

Dla mnie seks to czysty STOSUNEK - nawet taki jak np facet przychodzi do klubu nocnego i sobie poprostu ZAMAWIA panienke na wieczor...... to jest SEKS! Tam nie ma czułosci - tych o których piszesz :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
sex to sex a elementem tego napewno w jakims stopniu są pieszczoty ale sex jest potrzebny ale tylko z odpowiednia osoba
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Muszę się zgodzić z Milusią :p

Tak na zdrowy rozsądek ;), słowo "seks" pochodzi od angielskiego "sex" - czyli płeć - i dlatego oznacza właśnie "stosunek płciowy". Co innego związek bez stosunków, co innego związek bez czułości i poczucia bliskości, obiawiającego się np. przytulaniem, czy trzymaniem za rękę :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
popieram tutaj Yasmine seks bardzo zbliza ludzi, a pocalunki to przeciez z seksem nie maja za duzo wspolnego
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
To zależy jeszcze od typu ludzi, których ma połączyć taki związek. Niektórzy chcieliby kochać się bardziej zmysłowo, inni bardziej na dziko ;) :p
 
Do góry