Czy portale randkowe w ogóle mają sens?

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
mięta,
opisałem własne doświadczenia. Spacer po cmentarzu jest jak każdy inny. Nie widzę w tym absolutne nic nadzwyczajnego, bądź też trudnego do wyobrażenia pod względem udanej randki. Jedni wolą aby im ciarki przeszły w kinie, inni wolą przeżyć je na własnej skórze, bez sztucznego efektu kinowej sali... ale co w tym strasznego, spacer po cmentarzu? Jedynie okazja do tego aby się trochę mocniej i pewniej potrzymać za ręce. Pod tym względem miejsca typu cmentarz, są trafnym wyborem. Jak kto woli :D Nie musicie jeść tam kolacji typu Candlelight dinner czy imprezować... wtedy się z Tobą zgodzę, trochę dziwne by to było :D
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
greggx,
nie wiem czy spacer po cmentarzu jest jak każdy inny......wiesz w głowach ludzi cmentarz budzi specyficzne odczucia i raczej nie kojarzy się z miejscem do spacerowania. Osobiście uważam że jest to dosyć szczególne miejsce, do którego zmierza się w konkretnym celu (bynajmniej nie po to żeby spacerować).....takie jest moje zdanie ale może jeszcze kiedyś je zmienię i poszerzę swój horyzont patrzenia na pewne kwestie z innej perspektywy???? kto wie kto wie ;) jeszcze nie jestem taki stary żeby nie móc się zmieniać i poznawać nowych rzeczy ;D .
Powiem Wam szczerze że jest to pierwsze forum, na które w ogóle zajrzałem a tym bardziej dodałem temat do dyskusji......już żałuję że tak długo zwlekałem i nie mogłem poznać uroków takich miejsc w sieci już wcześniej :)
Bardzo podoba mi się perspektywa tego, iż na mój problem czy zapytanie odpowiadacie szczerze i obiektywnie :) jest to bardzo przydatne ogólnie dla człowieka, który czasem nie ma do kogo się zwrócić z pewną kwestią a nawet jeżeli ma to wiadomo że osobie, którą się zna nie zawsze mówi się wprost, szczerze i przede wszystkim obiektywizm jest dość mocno przekrzywiony ;)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
W takim razie zapraszamy do innych tematów ;)

Odniosę się do tego cmentarza, u mnie w mieście jest taki stary cmentarz, który teraz pełni rolę parku, więc można sobie i spacerować, jedyna wada to taka, że jest on zamykany po zachodzie słońca i trzeba o tym pamiętać^^ (chyba, że się lubi dodatkowe dawki adrenaliny na spotkaniach ^^).
Sama idea nie jest zła ^^
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
mięta! A tak mi wpadło do głowy jeszcze! Pamiętaj zapytaj ją o zdanie co lubo gdzie lubi ALE, nie pytaj za każdym razem gdzie chce iść i w ogóle....
Musisz wykazać inicjatywę!

A forum rzeczywiście jest fajne! ;)
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Od razu mogę Wam powiedzieć że na spacer po cmentarzu ją nie zabiorę;p. Jak na pierwsze spotkanie to może przeżyć szok i jeszcze pomyśli że jestem jakiś nienormalny ;p z czasem, jak sam do tego się jeszcze przekonam i z nią będę na ten temat rozmawiał to może pójdziemy ale żeby tak od razu na głęboką wodę....żebym tylko nie utonął. ;D MONIQUEMONIQUE (a tak w ogóle skąd pomysł na taki długi login ? ;>) wiem że kobiety tego nie lubią kiedy mężczyzna jest zawsze niezdecydowany i nie wie co chce, nie raz za to dostałem po głowie ;)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Mięta login taki wziął się stąd, że przy rejestracji monique było już zajęte... a jakoś nie bardzo miałam pomysł na inny :p
Teraz to pokutuje bo mnie mylą z tamta użytkowniczką hehe :)

Skoro wiesz, że bierność nie należy do pożądanych cech, to teraz wystarczy tylko życzyć Ci powodzenia na dzisiejszym spotkaniu :) Bo to dzisiaj prawda?
Daj znać jak poszło ;)
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
MONIQUEMONIQUE,
to jeszcze nie dzisiaj, dopiero w następny piątek. Ale miło że pamiętasz iż to piątek jest tym (dla mnie) wyjątkowym dniem :) już nie jestem taki zdezorientowany, wręcz przeciwnie nabrałem pewności siebie i poukładałem sobie wszystko w głowie :) nie dziękuje bo no ponoć przynosi pecha ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Proszę bez offtopu.

//ej, wchodzisz na mój teren:D - z pozdrowieniami od Blancosa:)

//Jako admin muszę pilnować porządku zawsze i wszędzie. : p
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
OK OK postaram się nie zbaczać z tematu ;) ale rozmowa sama się tak potoczyła

Tak więc powracając do tematu.... :) po swoich doświadczeniach uważam że portale randkowe jak najbardziej mają sens i trzeba korzystać z takich rzeczy bo w końcu są tworzone z myślą o Nas czyli ludziach......niekoniecznie szukających miłości (przecież na portalu można poznać po prostu ciekawych ludzi i powiększyć swoje grono znajomych o kolejne świetne osobowości ;)) polecam
 

Lis Zwiadowca

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Mają sens, są ludzie którzy w ten sposób się właśnie poznali. Choć z tego co zaobserwowałem, to również spore źródło sponsoringu i ogólnie prostytucji.
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Mają sens, są ludzie którzy w ten sposób się właśnie poznali. Choć z tego co zaobserwowałem, to również spore źródło sponsoringu i ogólnie prostytucji.
Jeżeli chodzi o sponsoring i prostytucje to wydaje mi się że nie na portalu randkowym ludzie tego szukają a na typowych erotycznych portalach. Spotkania na jedną noc, bez zobowiązań to odloty.pl czy coś w tym stylu :) ale fakt na serwisach randkowych też można znaleźć garstkę takich osób
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Pewnie, że można. Ale nikomu nie chce się tam szukać takich kontaktów bo to zajmowało by czas i energię. Tacy ludzie posługują się innymi sposobami i portal typowo randkowy im tutaj raczej nie pomoże :)
P.S mięta daj tam potem znać jak poszło :D
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Ponownie muszę zgodzić się z Moniquemonicque, że przede wszystkim powinieneś wybrać miejsce, gdzie można porozmawiać. I żeby nie było zbyt kameralne, ponieważ jednak pierwsza randka z osobami poznanymi przez internet wzbudza pewne obawy w dziewczynach, więc bezpieczniej czują się tam, gdzie jest więcej ludzi. I dla Ciebie to też jest bardziej komfortowa sytuacja, ponieważ zawsze można pogadać na temat rzeczy, które dzieją się wokół Was;)

Lubię sobie poczytać czasem poradniki na tym portalu, bo czasem mają bardzo ciekawe uwagi. I jest tam między innymi fajny tekst o pierwszych randkach, gdzie są wyniki sondy przeprowadzonej wśród ludzi na temat pierwszych randek. I wyniki potwierdzają nasze propozycje, że przede wszystkim miejscami na pierwsze spotkanie są kawiarnie/puby oraz spacery. Więc najlepiej połączyć jedno z drugim;) Są tam też jeszcze inne ciekawe pytania i odpowiedzi, jak np. na co zwraca się uwagę na pierwszej randce, polecam, zwłaszcza dlatego, że ten temat Cię już dotyczy;)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A ja najpierw poszłam na randkę, a potem dopiero zaczęłam cokolwiek czytać :p
Ale fakt, że niektóre artykuły bywają ciekawe :)
A dla niedowiarków, za przydatnością takich portali są historie tych wszystkich ludzi którzy poznali się za ich pomocą są w szczęśliwych związkach, wielu już po śłubie. A wielu wielu takich historii tam nei ma bo nie każdy chce o tym pisać. Na przykłada taka Ja :p
 

Lis Zwiadowca

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o sponsoring i prostytucje to wydaje mi się że nie na portalu randkowym ludzie tego szukają a na typowych erotycznych portalach. Spotkania na jedną noc, bez zobowiązań to odloty.pl czy coś w tym stylu :) ale fakt na serwisach randkowych też można znaleźć garstkę takich osób

Ja osobiście z takowych usług nie korzystam (by nie było ;d), ale znam ludzi, którzy właśnie w ten sposób poszukują miłości za pieniądze i z tego co przynajmniej oni/one opowiadają tych ludzi jest więcej niż garstka ;).
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Jestem już po udanej randce ;)....było ciekawie, sympatycznie....ogólnie jestem bardzo zadowolony. Najpierw poszliśmy do fajnej knajpki coś zjeść i ogrzać się przy dobrym drinku;) potem romantyczny spacer. Najważniejsze że rozmowa nam się kleiła i cały czas mieliśmy nowe i nowe tematy do dyskusji :). Mam nadzieje ze i ja wpadłem jej w oko bo stracić taką kobietę to grzech. Fakt będę musiał postępować powoli i ostrożnie ponieważ jest kobietą po przejściach, nieciekawych związkach i co nowego wyszło ma synka 6 letniego. Mam nad czym myśleć i się zastanawiać. Na razie cieszę się z udanego spotkania i coż.......zobaczymy co będzie dalej.

Ja osobiście z takowych usług nie korzystam (by nie było ;d), ale znam ludzi, którzy właśnie w ten sposób poszukują miłości za pieniądze i z tego co przynajmniej oni/one opowiadają tych ludzi jest więcej niż garstka ;).
Tak, zgadzam się. Ludzi poszukujących "miłości" za pieniądze jest mnóstwo ale chodzi mi o to że nie szukają jej na portalach randkowych tylko bardziej o tematyce erotycznej. Czyli w takich miejscach, w których wszyscy mniej więcej szukają tego samego :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
mięta! to super że spotkanie się udało. Oby tak dalej :)
Fakt, że ma syna niby niczego nei zmienia, ale też nie ułatwia. Ona na pewnonie będzie chcia nikogo na chwilę, ale z drugiej strony, czemu winien jest ten chłopiec?

Jeśli kobieta jest świetna to warto to przemyślec :p
 
Do góry