Czy pójść na tę uroczystość?

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Mój ex wraz ze swoimi rodzicami zaprosił mnie na I Komunię swojego młodszego brata...
Mam dylemat, nad którym myślę od kilku dni-iść, nie iść?
My z Krzyśkiem(moim ex) mamy jedynie kontakt telefoniczny, to zaproszenie mnie zaskoczyło...
I nie wiem...co aj amm zrobić? Co zrobilibyście na moim miejscu?
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Według mnie Komunia to taka uroczystość bardzo rodzinna, gdzie zaprasza sie najbliższych. Jeśli to Twoj były i jesteś pewna, że chcesz by tym byłym pozostał, to ja na Twoim miejscu nie poszłabym i nie utrzymywała tak bliskich relacji z Jego rodziną.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Takie zaproszenie może świadczyć o tym, że traktują Cię jak członka swojej rodziny. Może Twój ex liczy na powrót? Zgadzam się z Martą... Komunia to bardzo rodzinna uroczystość. Wszystko zależy od tego jak Ty się na to zapatrujesz? :)
 

liliowanowalijka

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Skoro Cię zaprosili, to znaczy, że jesteś dla nich ważna. Od Ciebie zależy czy chcesz pójść czy nie. Jeżeli dobrze czujesz się w ich towarzystwie to nie widzę przeszkód.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Nie powinnaś iść jeśli były ma zostać byłym, to nie jest jedna z tych imprez na którą przychodzą wszyscy,
 

elunia922

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jesli żyłaś z tą rodziną jakoś bliżej z rodzicami i tym dzieckiem ktore ma komunie to możesz iść ale to od cb zależy czy chcesz się z nimi spotkać czy nie
 

Edyta_28

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem, jeśli między wami wszystko jest zakończone - nie iść. Szczególnie, że jak rozumiem zaproszenia dotyczy Ciebie, a nie Twego Obecnego ( o ile już masz kogoś). Współczuję sytuacji w jakiej Cię postawili. Ja bym chociażby ze względu na to nie przyszła.
 
Do góry