Czy pójdziecie na wybory?

minimalistka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Hej, jestem z Poznania. Zastanawiam się na kogo zagłosować i czy iść na wybory. Nie interesuje sie za bardzo polityką, ale nie iść na wybory... chciałam poznać wasze opinie na ten temat. Czy jesteście przekonani do konkretnej partii, czy wybieracie mniejsze zło?
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Hej, jestem z Poznania. Zastanawiam się na kogo zagłosować i czy iść na wybory. Nie interesuje sie za bardzo polityką, ale nie iść na wybory... chciałam poznać wasze opinie na ten temat. Czy jesteście przekonani do konkretnej partii, czy wybieracie mniejsze zło?

Przejrzyj strony internetowe partii ich historie dokonania i programy zadecyduj a jeżeli jesteś czegoś niepewna to nie głosuj ślepa demokracja prowadzi tylko na skraj urwiska.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Jeśli nie wiesz na kogo głosujesz i jesteś z tego ciemna, lepiej zostań w domu...

Lecz masz jeszcze czas, więc najlepiej będzie jeżeli przeanalizujesz programy poszczególnych partii i wybierzesz tą, która naobiecuje Ci najwięcej...
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli żaden z kandydatów Ci nie odpowiada możesz oddać głos nieważny.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Gdyby każdy tak podchodził, nikogo nie byłoby u władzy <_<

U wladzy bedzie ten kto ma byc, niezaleznie od tej farsy jaka sa wybory.

Ja bym chcial aby ani jeden Polak nie poszedl na wybory, ciekawe jaka wtedy znalezliby wymowke na legitymizacje swojej rezimowej wladzy. Jak wiadomo oni sami sie wybieraja a nie jacys wybory w wyborach.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Jeśli nie wiesz na kogo głosujesz i jesteś z tego ciemna, lepiej zostań w domu...

Lecz masz jeszcze czas, więc najlepiej będzie jeżeli przeanalizujesz programy poszczególnych partii i wybierzesz tą, która naobiecuje Ci najwięcej...

Po ostatnim zdaniu wnoszę, że Ty też "jasna" z tego nie jesteś.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
pójdę na wybory i zagłosuję, jak zwykle, wiedząc, że nie do końca to jest "to"
bo gdy mam do wyboru trochę szurniętego JKM i jego twór, w porównaniu z czwórką parlamentarną i lewakami spoza parlamentu, to chociażby dla równowagi...
 

minimalistka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Pójście na wybory, to "obywatelski obowiązek", nie chcę, żeby ktoś wybrał za mnie. Poczytam o kandydatach. Myślę, ze wybiorę kogoś ze środka listy. Zastanawiam się też, żeby zagłosować po prostu na kobiety z list,. No i bardziej chciałam zagłosować na człowieka, niż na partię.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Pójście na wybory, to "obywatelski obowiązek", nie chcę, żeby ktoś wybrał za mnie. Poczytam o kandydatach. Myślę, ze wybiorę kogoś ze środka listy. Zastanawiam się też, żeby zagłosować po prostu na kobiety z list,. No i bardziej chciałam zagłosować na człowieka, niż na partię.

Piekne frazesy, My obywatele mamy sie wywiozywac z naszego "obowiazku" a kanalie u wladzy sie wywiozuja ? bo okradanie i niewolenie Nas to chyba nie powinen byc ich obowiazek, no chyba ze oficjanie postawimy sprawe jasno ze odrabiamy dla nich panszczyzne.

Moja droga i tak ktos wybera za Ciebie. A tym kims jest boss partyjny ;)
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja nie pójdę na wybory. Nie interesuję się polityką, a każdy polityk to dla mnie kłamca. Nawet nie mogłabym wybrać bo i kogo? Nikt z kandydatów nie zasługuje na moje zaufanie. Niech reszta narodu coś wybierze, ja może kiedyś też pójdę na wybory, ale nie w tym roku.
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Nie podoba mi się to, co dzieje się teraz w Polsce dlatego oczywiście pójdę na wybory.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ja dzisiaj dowiedziałem, się jakie listy zostały zarejestrowane w moim okręgu. Na Nową prawicę, ani na UPR nie zagłosuje już na pewno, bo ich nie ma, więc dylemat sam się rozwiązał.
Z zasady chodzę na wybory, dlaczego pisałem już wiele razy, ale zastanawiam się gdzie jest granica i jak kiedyś wybierać będzie wolno między Tuskiem i Palikotem, też mam iść? Czy już może teraz powiedzieć stop. Widziałem, listę Marka Jurka. Ucieszyłem się, bo to polityk, z którym się często nie zgadzam, ale jeden z niewielu, których w obecnej polityce jeszcze szanuje. Ale potem mina mi zrzedła bo jakoś dużo nazwisk skojarzyło mi się z LPRem.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Po ostatnim zdaniu wnoszę, że Ty też "jasna" z tego nie jesteś.


A skąd wnioskujesz? Jeśli na podstawie kilku niedbale rzuconych słów, gratuluję błyskotliwości.

BTW - Nie idę głosować, iż gdyż w tamtym akurat czasie nie będę miała sposobności.
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Mimo wszystko jednak przejde sie na te wybory jak na większość wcześniejszych.Fajna sprawa-raz na cztery lata wyobrazić sobie mogę,że do powiedzenia coś mam.
Na najweselszą partię głosować będę.Wcale głupia nie jest.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
PSL?
Wyobrażać sobie można. Także obrany poseł może sobie coś takiego wyobrażać, jeśli ma wyobraźnię.

Nataszo, gdybyś miała pojęcie w temacie, wiedziałabyś, po co się obiecuje gruszki na wierzbie i jak to się potem spełnia. To co wyczynia partia po wyborach, może da się jakoś przewidzieć, ale nie na podstawie przedwyborczych obietnic.
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Także obrany poseł może sobie coś takiego wyobrażać, jeśli ma wyobraźnię.

Bardzo chciał bym sobie i Wam wszystkim życzyć,aby ci państwo,którzy aspirują do rządzenia nami szerszą wyobraźnie mieli niż tę,która najniższe ich potrzeby przerasta.
Jak dla mnie,od PSL-u weselszy jest PIS.
 

sikorzwp1

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
59
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chełm
ja zarabiam 3000 na reke i jakos nie widze, by politycy mnie okradali. ponownie zaglosuje na PO, bo pomimo kilku niezrealizowanych obietnic dobrze wykorzystali ostatnie 4 lata. dla nieudacznikow politycy w demokratycznym kraju zawsze beda zlodziejami. pozdrawiam, zaradny przedsiebiorca.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
ja zarabiam 3000 na reke i jakos nie widze, by politycy mnie okradali. ponownie zaglosuje na PO, bo pomimo kilku niezrealizowanych obietnic dobrze wykorzystali ostatnie 4 lata. dla nieudacznikow politycy w demokratycznym kraju zawsze beda zlodziejami. pozdrawiam, zaradny przedsiebiorca.
Czyli ,,albo się ze mną zgadzasz albo jesteś nieudacznikiem"?
 
Do góry