Czy Podczas Miesiączki Można Zajść W Ciążę?

Status
Zamknięty.

alex6

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów! Mam pewien problem... Wczoraj z moim chłopakiem uprawialiśmy petting w bieliźnie, ja dostałam miesiączke (3dzień) i jesli doszlo do lub nie doszlo do wytrysku mogę zajść w ciążę? Prosze o szybką odpowiedz!
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Jeśli nie doszło do wytrysku to jak możesz być w ciąży! A jesli doszło to jedna kobieta na 10 000 może zajść w ciążę podzczas okresu! To jest niemożliwe!!!!
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Czegoś tu nie rozumiem, albo był wytrysk albo go nie było.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Wlaśnie to było go albo go nie było wkoncu??
Jeżeli go nie było to chyba logiczne, ze nie jest możliwością zajść w ciąże, a jeżeli był to możesz być w ciąży ale to jest bardzo mało prawdopodobne bo masz wtedy dni niepłodne. Wszystko jest uzaleznione od długości Twojego cyklu.
 

silvka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
stamtąd
Jezu. Ile Ty masz lat, co?
I jak można nie wiedzieć czy Twój partner miał wytrysk czy jednak nie?
Wiesz w ogóle co to jest wytrysk?
 

emilia0

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Jezu. Ile Ty masz lat, co?

No cóż,chyba się nie chce przyznać,bo wie,że jej pytanie jest dziwne.


jak można nie wiedzieć czy partner miał wytrysk czy nie?dziwne.... :/
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Eh...
Po pierwsze: Byliście w bieliźnie...
Po drugie: Miałaś okres
Po trzecie: podczas okresu można zajsć w ciąże... ale nie w bieliźnie....
A po czwarte : Nie wiesz czy twój chłopak miał wytrysk?? Boże.... :|
 

Ner

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Chodź takie pytania mogły się już tu zdarzyć, muszę się zapytać.
Uprawiałem z moją dziewczyną petting... niecodzienny.
Dotykałem penisem okolic pochwy dziewczyny z tym że miała na sobie majtki. Na moim penisie był śluz, który najpierw jednak wytarłem. Potem, palcami jeszcze raz dotknąłem swojego członka, wytarłem śluz o koszulkę po czym Zacząłem bawić się kłechtaczką dziewczyny, przez majtki. Cały problem polega na tym, że miała w tym czasie okres. Czy jest jaka kolwiek możliwość zapłodnienia, jeżeli mój cżłonek ani moje palce bezpośrednio nie dotknęły pochwy partnerki ?

pozdrawiam i proszę o Odpowiedź. To naprawdę ważne.
 

potpouria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
doszlo lub nie doszlo do wytrsyku? to takie same pytanie czy jestes w ciązy czy nie jestes? ale przez ubranie plemniki nie mają zdolnosci przemykac, pozdrawiam
 

Mała_Czarna02

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wielkopolska
Witam
Chodź takie pytania mogły się już tu zdarzyć, muszę się zapytać.
Uprawiałem z moją dziewczyną petting... niecodzienny.
Dotykałem penisem okolic pochwy dziewczyny z tym że miała na sobie majtki. Na moim penisie był śluz, który najpierw jednak wytarłem. Potem, palcami jeszcze raz dotknąłem swojego członka, wytarłem śluz o koszulkę po czym Zacząłem bawić się kłechtaczką dziewczyny, przez majtki. Cały problem polega na tym, że miała w tym czasie okres. Czy jest jaka kolwiek możliwość zapłodnienia, jeżeli mój cżłonek ani moje palce bezpośrednio nie dotknęły pochwy partnerki ?

pozdrawiam i proszę o Odpowiedź. To naprawdę ważne.
Hej. powinnieneś utworzyc nowy temat.
Tak takie pytania już były.
Miała na sobie majtki, nie doszło do wytrysku (jedynie śluz), miała okres ( jak ktoś już wcześniej tutaj powiedział prawdopodobieństwo zajścia w ciąze jest bardzo małe podczas okresu )- nie rozumiem dlaczego problem?, no i ostatnie ani członek ani 'palce' nie dotknęły pochwy.,. kurde czy to jest jakaś prowokacja? :phi:
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Czy korzystanie z opcji "Szukaj" naprawdę ejst takie trudne?
W tym dziale macie na górze FAQ jest w nim odpowiedź na to pytanie:

Czy podczas miesiączki można zajśc w ciążę?

Zasadniczo nie,ale są wyjątki:to zależy, czy ma się wtedy dni płodne czy niepłodne.Jeśli macie owulacje mniej więcej w połowie cyklu,to podczas miesiączki przypadają dni niepłodne.Zdażają się jednak zaburzenia hormonalne,które powodują dwie lub więcej owulacje w ciągu cyklu i wtedy jest możliwe,że owulacja zbiegnie się z miesiączką.A jak wiadomo podczas owulacji są dni płodne.

Temat zamykam, wystarczy przejrzeć forum i wszystko się znajdzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry