Czy panuje moda w bieliźnie?

marianna_s

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Tak się ostatnio zastanawiałam...cóż za bieliznę mogłabym sobie kupić, żeby była modna i przypadła do gustu mojemu chłopakowi.
Jak myślicie mężczyźni wolą prowokującą bieliznę, czy może delikatną? I w jakim kolorze?
Spodobał mi się ostatnio taki komplecik, powiedzcie czy nadawałby się, czy może szukać jeszcze czegoś innego?
http://www.snobka.pl/artykul/2027/komplet_bielizny_atlantic
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
nie moge napisac czy twojemu chlopakowi bedzie sie ta bielizna podobala i jaka mezczyzni lubia.bo kazdy facet napewno ma inny gust.jednemu to sie moze podobac a innemu nie.

tak ogolnie to ta bielizna z fotki mi sie podoba .niebieski to moj ulubiony kolor. :D
 

M@dz!@

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z krainy marzeń xD
Nie ma żadnej mody jeśli chodzi o bieliznę...
A ta bielizna z tej stronki mi się podoba a czy twojemu chłopakowi się spodoba to nie wiem ;)
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Najwazniejsz jest wygoda a nie moda i chlopak ... Trudno stwierdzic czy Twojemu 'bojowi' bedzie sie podobalo ;)
On pewnie nie zwraca uwago na bielizne :p mysli raczej jak ja zdjac z Ciebie :p
 

jezierska

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Najwazniejsz jest wygoda a nie moda i chlopak ... Trudno stwierdzic czy Twojemu 'bojowi' bedzie sie podobalo ;)
On pewnie nie zwraca uwago na bielizne :p mysli raczej jak ja zdjac z Ciebie :p

hah ładna ta bielizna od MIstique, kolorek bardzo ładny jeszcze te ozdóbki tu kokardka, koronka puszek :p
mmm...coś wspaniałego aż zajrzę do tego sklepu. Ja stawiam, że chłopakowi się spodoba :D
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
mysle ze najbezpieczniej jest kupic czarna bielizne... chyba większość facetow taka lubi :) a dodatki, koronki puszki itp mozesz wtedy dobrac indywidualnie. Czarny pociąga mężczyzn :)
 

jezierska

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Nie ma żadnej mody jeśli chodzi o bieliznę...
Ostatnie maratony po sklepach w poszukiwaniu prezentów kończę refleksją: w bieliźnie również rządzi moda. Nie wiem czy zauważyłyście, że a jesień-zimę firmy bieliźniane raczej nie proponują stringów (rozsądnie zresztą). Oczywiście mozna je dostać, ale wszystko co nowe w kolekcji to raczej zabudowane majteczki czy szorty, nawet bokserki(bardzo ładne zresztą). Nowe są jak usłyszałam tez kolory:brązy, granaty, i nie pamiętam co jeszcze bo i tak zapatrzyłam sie na komplecik w kolorze łososiowym (myslałam że nigdy nic takiego nie zrobi na mnie wrazenia...). Oczywiście dostałam wykład bardziej obszerny, bo pani w Atlanticu bardzo chciała byc miła, ale i tak połowy nie zapamietałam. Grunt, że kupiłam SOBIE ! ponoć z najnowszej kolekcji przepiękny komplet Mistique prezent gwiazdkowy. Na szczęście nie będę musiała go sobie pakować, bo pięknie zrobili to w sklepie w ramach świątecznej promocji. Fajne jest dostawać prezenty od Mikołaja... ;)
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Moj chlopak mi powiedzial, ze niezaleznie jaka bielizne bym kupila/zalozyla to i tak jestem sliczna :) Bardzo mi sie spodobaly jego slowa :).
Wiec mysle, ze nie wazne co zalozysz, to zawsze bedziesz dla Niego piekna :). A co do mody w bieliznie. hmm. Nie sadze, zeby byla.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
wydaje mi sie ze to zalezy od gustu mezczyzny moj np lubi mnie pod koniec dnia zwlaszcza w czyms ostrym , ale jak gdzies sama wychodze to marudzi ze zakladam zbyt prowokacyjna bielizne pomimo ze przeciez jej nie widac!!

ps Ladny kolorek ma ten niebieski komplecik
 

Trucizna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Osobiście mi nie przypadł do gustu ten komplecik.
Nie lubie stringów i wiem ze źle czułabym sie w takim czymś.
Ty będziesz w tym chodzić więc to ma się przede wszystkim Tobie podobać a nie innym ;)
 

Marinella

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
?
Komplet na zdjęciu mi sie nie spodobał.
Też nie lubię stringów - no,może czasami je zakładam..
Figi też nie.
No cóż,nie wiem co by się twojemu chłopakowi się spodobało.
Kolor ? Czarny,czerwony..
 

marta_ma

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
798
Punkty reakcji
3
Miasto
z piekła ;)
mnie się podoba komplecik, choć wolę inne kolory :)

ja dziś kupiłam sobie seksowny komplecik z Donny i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona i mój facet także :) uwielbia koronki, a komplecik, który kupiłam to koronkowe dzieło :) naprawdę fajna bielizna i do tego seksowna :) polecam :)
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Mnie się ten niebieski komplecik nie podoba ... ;)
marta_ma pochwal się pochwal ;)
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
mnie się podoba komplecik, choć wolę inne kolory :)

ja dziś kupiłam sobie seksowny komplecik z Donny i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona i mój facet także :) uwielbia koronki, a komplecik, który kupiłam to koronkowe dzieło :) naprawdę fajna bielizna i do tego seksowna :) polecam :)
Też jestem ciekawa tego kompleciku- napisz o nim coś więcej :) Jestem ciekawa czy faktycznie ta bielizna jest tak wygodna jak się wydaje?
Jeszcze jedno pytanko: sprzedają wyłącznie w sklepach, czy można też kupić coś online? (Na stronie firmowej nie znalazłam takiej opcjii :( )
 

klajewa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
cos chyba jest na rzeczy z nową kolekcją donny :) tez ostatnio dokonałam tak zakupu i jestem równie zachwycona co marta_ma :) koronki sią cudowne :D
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
"cos chyba jest na rzeczy z nową kolekcją donny" - firma dostała raport z Waszymi uwagami - przychylnymi i tym ganiącymi ją za pewne niedociągnięcia.
Nadzwyczajne jest to, że wiele z pomysłów już wprowadziła w życie (warto się o tym przekonać).
Pozdrawiam!
 
Do góry