CZY OSZUSTOWI MOŻE COŚ GROZIĆ?

Berney-Toys

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Nie można,tym bardziej w dzisiejszym świecie. zawsze warto mieć dowód na dokonanie transakcji,najlepiej jeżeli wszystko jest legalne,np przez allegro lub zakupy w sklepie internetowym.
 

Monika Bąk

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
niezależnie od kwoty każde oszustwo należy zgłaszac bo co jak oszuka 1000 osób i każda na takie niby nieznaczące 50 zł? poza tym osoba oszukana idzie na Policje tylko w celu zgloszenia, potem sprawa jeśli trafi o sądu to nie ma obowiazku na niej być , a w wiekszości wypadków przestępca oddaje kase jak tylko zjawi sie u niego akt oskarżenia.
Mnie oszukała F.H. KINGMAN Rzeszów ma na allegro nick DuzyImporter i pare innych - wysłali mi regenerowane tusze twierdzac że to noew nieużywane - jak odeslałam tak już 3. m-c czekam na kase ale zgłosiłam na Policje i do programu ochrony kupujących - Program juz mi przyznał 50% rekompensaty , teraz czekam na odpowiedz Policji czy kieruje do sądu czy Firma załatwi polubownie.
 
H

Hastler

Guest
Za mała szkodliwość, zgłosić możesz ale jak tylko ciebie oszukał to zapewnia cie ze zrobią wszystko a tak naprawdę oleją sprawę
 
Do góry