Status
Zamknięty.

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jak napisałeś to tylko przewidywania,nie wiem co można tu jeszcze dodać .Skoro to już tak długo to raczej cię zwodzi .co do pierwszych spotkań - cóż nie mogła od razu z grubej rury o seksie.
 
T

theme: scene

Guest
Może też zwyczajnie cię zwodzi,podniecają ją rozmowy ,to ,że jej pragnieszi tylko tyle.Też kiedyś tak robiłam ,więc to możliwe.

a ile lat mialas wtedy?

Proszę o dalsze trzeźwe przewidywania jej intencji.

dziwisz mnie troche. nie dosc ze jej intencje sa jasne, my mowimy Ci o tym samym, to uwazam, ze dobrze wiesz sam czego ona chce. co jeszcze chcialbys uslyszec? przeciez wszystko jasne.

(gdybym byla mezczyzna - kazda latawice bym wykorzystywala zdobywajac seksualne doswiadczenia :) )
 

EdwardĄcki

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Nie mogła, bo ja nie chciałem iść do przodu za mocno. Teraz jak już mam po takim czasie do niej znów podejście jak do każdej innej, nic mnie nie blokuje w tych sprawach. Wtedy byłem bardziej przy tym żeby od tego nie zaczynać, teraz mi nie zależy... więc od miesiąca jestem gotów poznać prawdę i sprostać zadaniu.

Dawna postawa chyba ją denerwowała, bo wolała przeczekać taki szmat czasu żebym zaczął myśleć jak ogier. To moja interpretacja wielomiesięcznej izolacji tylko z jakimiś pogaduszkami przez telefon. W sumie to zadziałało jeśli na tym polegać miała izolacja.
 
T

theme: scene

Guest
Takie pytanie to przesada.

gdybys teraz tego nie robila - odpowiedzialabys ze nie. a tak. wiemy juz o tobie wiele.


a jesli nie chcesz zeby na forum mowili o tobie, nie mow o sobie, nie uzywaj zwrotow :
Może też zwyczajnie cię zwodzi,podniecają ją rozmowy ,to ,że jej pragnieszi tylko tyle.Też kiedyś tak robiłam ,więc to możliwe.
 

Zwyczajny93

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
Tczew
tez myslicie, ze ona chce po prostu przezyc z nim jedna badz kilka przygod ero? Ja mysle, ze powinienes na spotkaniu dazyc do zblizenia i wziac ja w obroty jesli nie bedzie sie opierac. tyle moge ci poradzic, ja bym sprobowal
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Owszem bardzo wiele wiesz-w pracy mam same koleżanki,przykro mi.Na forum mówię tyle o sobie ile chcę,a nie ile ktoś ze mnie wyciągnie.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Znajdż sobie inny obiekt zainteresowania niż moją osobę- w tym i innych tematach.Mało masz ostrzeżeń?
 

Zwyczajny93

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
Tczew
Ci ktorzy mowia, ze autorowi sie cos snilo po prostu nie spotkali takiej osoby. przypadek chyba pasuje tylko do tego dzialu jesli sa tacy, ktorzy od razu mowia o sciemie. :)) ten temat nie jest ani podrywem ani miloscia czy zwykla przyjaznia. Pozdrawiam tych co probuja mu pomoc i nie trolluja tematu
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Ci ktorzy mowia, ze autorowi sie cos snilo po prostu nie spotkali takiej osoby. przypadek chyba pasuje tylko do tego dzialu jesli sa tacy, ktorzy od razu mowia o sciemie. :)) ten temat nie jest ani podrywem ani miloscia czy zwykla przyjaznia. Pozdrawiam tych co probuja mu pomoc i nie trolluja tematu
Mam do czynienia z psychologią od ponad 20 i raczej nie spotkałam się z przypisywaniem takich zachowań do tego działu. Prędzej do seksuologii. Można by ewentualnie wrzucić to do spraw damsko - męskich., czyli ciut wyżej. Zatem są na forum miejsca, gdzie ta tematyka zdecydowanie lepiej pasuje. Takimi działaniami robi się niepotrzebny bałagan.

Co do trollingu - wyjaśnienia nimi nie są, ale np. wielonikowość czy dyskusje, mające na celu podbijanie, bądź nabijanie postów. A to rzeczywiście tutaj ma miejsce.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Ja mam kilka teorii na ten temat... Może to takie "chciałabym, a boję się" i dlatego zwleka z przyjazdem. Może czeka na Twój ruch, większe zdecydowanie. Może zwyczajnie schlebia jej zainteresowanie ze strony faceta, kusi, kokietuje, żeby podbudować swoje ego. Zwyczajnie lubi takie zabawy...

Jedno jest pewne. Nie jest to kandydatka na "coś poważnego".
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Ja mam kilka teorii na ten temat... Może to takie "chciałabym, a boję się" i dlatego zwleka z przyjazdem. Może czeka na Twój ruch, większe zdecydowanie. Może zwyczajnie schlebia jej zainteresowanie ze strony faceta, kusi, kokietuje, żeby podbudować swoje ego. Zwyczajnie lubi takie zabawy...

Jedno jest pewne. Nie jest to kandydatka na "coś poważnego".

Teraz to ja bym dała plusika, ale niestety nie mogę. :)
 

EdwardĄcki

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
@theme: scene, Patrząc na różne hipotezy w waszych postach, jej intencje także dla wielu z was nie są jasne. Katja22 także podała różne możliwości, ale potwierdziła swoją wypowiedzią moje wcześniejsze przekonanie mówiące, że muszę spróbować, bo nawet jeśli ona tylko lubi tak rozmawiać i podbudowuje sobie tym ego to nie nadaje się na dziewczynę i ewentualna delikatna pomyłka w tej sprawie (niezręczne nieporozumienie) nie spowoduje opinii, że coś straciłem.

Ta sprawa nie daje mi spokoju, gdyż mam charakter poszukiwacza prawdy i perfekcjonisty. Wszystko musi grać żebym spał spokojnie :). Dodatkowo w tym przypadku poza ciekawością prawdy dochodzą jeszcze inne, bardziej hormonalne czynniki...
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Tak ona chce tego, dziwię się, że jeszcze jej nie....
 
Status
Zamknięty.
Do góry