Czy Ona Mnie Olewa?

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
witam!!!
mam taki problem:
napisala kiedys do mnie na gg taka jedna girl, rozmowa sie toczyła... okazało sie ze ona jest z mojego miasta.
potem gg nie mialem(przyczyny techniczne).
wiec zalozylem sobie gg i zagadalem do niej. po kilku rozmowach(dniach) zaproponowałem jej spotkanie.
zgodzila sie ale nie przyszla bo kluczy nie mial i nie mogla wyjsc z domu.
no to dalej z nia ciagnąłem aż do wczoraj. wieczorem godz.21 , spytalem soie jej czy wogole zamierza sie ze mna spotkac, bo mnie na tym spotkaniu zalezy(i to bardzo), ona odpowiedziala mi ze nie jest jeszcze gotowa, ja jej pisalem przez caly tydzien od. pon. do niedzieli, i wlasnie wczoraj okazało sie ze ona nie jest jeszcze gotowa, a co to takiego spotkac sie?? niewiem juz co robic!! please help me!
 

janka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
33
MOże poporostu nie bądź nachalny...czyli daj jej właśnie troche czasu...dalej utrzymuj z nią kontakt, i narazie nic nie wspominaj o spotkaniu. Moze po kilku dniach sama zapyta albo poporstu samo wyjdzie przy jakiejś rozmowie. Może mówi prawde że nie jest gotowa albo sie zwyczajnie boi (ja też bym miałą wątpliwości czy spotkać sie z facetem poznanym na gadu)

Inaczej można to rezgrać w taki sposób że poporstu dowiedz sie gdzie często bywa i takie tam i poporstu Ty też tam bądź częściej (może jakieś ogniska, park) i wtedy bez problemu możesz podejść i sie przedstawić (oczywiście to jest realne gdy już widziałeś ją wcześniej) albo znajdź wspólnych znajomych i poporstu razem wszyscy gdzieś idźcie i wtedy....

powodzenia i pozdrawiam ;)
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Bez urazy ale dla mnie to jest smieszne :p :D :D :p <lol2> .... i krótko : Moze za duzo od niej wymagasz , jestes zbyt smialy i dziewczyna sie Ciebie boi... Albo po prostu lubi z Tobą pogadac na GG i nic wiecej...
Według mnie to mówi ze nie jest gotowa bo wcale nie chce tego spotkania... tyle... B)
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
wydaje mi się, że laska sie Ciebie boi!!! moim zdaniem zbyt mocno nalegasz na to spotkamie i laska może myśleć, że jesteś jakimś zwyklym zboczeńcem, albo coś...... daj jej troche więcej czasu i nie bądź natarczywy!!!! pzdr
 

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
no napisalem ze dam jej troche, czasu, niech sobie to przemysli.
tak widzialem ją już,ale tylko na fotka.pl :)
ja nie moglem jej dac swojego zdjecia, bo nie mam skanera,cyfrówki.
a czy warto miec swoje zdjecie na kompie lub gdzies na jakiejs stronie z fotkami??
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Może nie chce się spotkać bo nie widziała Twojego zdięcia,
a przeważnie dobrze wiedzieć z kim chce się spotykać.

Jeżeli dałeś jej czas to dobrze, rozmawiaj z nią długo.
Niech Cię lepiej pozna, może wtedy się przekona do Ciebie
i zgodzi się na spotkanie. Powodzenia ;)
 

Załamany:(

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Za bardzo nalegasz chyba. Musisz ja do siebie przekonac dlugimi, cieplymi rozmowami na gg. Jesli juz to zrobisz to sama bedzie chciala sie z Toba spotkac, o ile ona w ogole szuka nowej znajomosci w realu.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
o ile ona w ogole szuka nowej znajomosci w realu.
No właśnie ! Niektórzy rozmawiają tylko dla zabawy,
żeby tylko pogadać, a nie spotykać się itp. ;)
Może ona nie chce się pakować w jakieś spotkania,
znajomosci w realu..
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
No właśnie ! Niektórzy rozmawiają tylko dla zabawy,
żeby tylko pogadać, a nie spotykać się itp.
no wlasnie! albo poprostu sie boi bo zabardzo nalegasz! jesli caly czas pytasz i nalegasz o spotkanie to sie moze wystraszyla ze jestes jakims zboczencem!
 

krakowianeczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Powiem Ci tak: ja też wiele razy gadałam przez gg z różnymi typkami. Wiele razy proponowano mi spotkanie, ale za każdym razem jak mi to proponowano to serce waliło mi jak oszalałe,a ja się najzwyczajniej w świecie bałam. Bałam się np. 1. tego że koleś wyśmieje mnie za wygląd, 2. nie będę miała z nim o czym gadać, 3. okaże się zwykłym zboczeńcem. Być może ona ma takie same problemy... daj jej czas. Zaproponuj jej spotkanie np. na rynku, gdzie jest dużo ludzi albo o popołudniowej porze, tylko nie nocą! Życzę sukcesu i żeby Ci się udało :eek:k: Swoją drogą napisz jak to się dalej potoczyło...
 

Agnieszkaaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
No wiesz jesli Ci tak powiedziala widocznie niema narazie checi na to spotkanie nie mozesz byc taki nachalny bo zniechecisz ja i wkoncu nigdy sie z Toba nie spotka.
:papa: Wiem cos o tym:p.Tez tak kiedys mialam no ale...niewazne :papa:
 

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
nie jestem zadnym zbokolem, a spotkanie jej zapoponowałem ale pod wieczor ok.19, zeby romantcznie bylo.
nie chce ją urazić czymś co by jej zaszkodziło.
niewiem o czym z nią gadać. mam cos opowiedziec jej o sobie(jak tak to co)??
napisalem jej takę historyjke,ale ona cos mało na to leci.
no wlasnie a z tym zdjeciem to jak mam je załatwic??, skoro u siebie w domu nie mam takiej mozliwosci.
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
ale łeb :mruga: jak nie masz o czym z nią rozmawiać to po :cenzura: chcesz sie z nią spotkać :bag:
 

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
nno to tak: oan jest dostepna na gg, ja bardzo chcialbym z nią pogadać ale na jakie tematy??
wiem ze milość jest piekna i trza ja pielęgnowac, ale na kim mam sie wzorowac, z czego korzystac??
bo juz sam niewiem co o tym wszystkim myslec.

nno to tak: oan jest dostepna na gg, ja bardzo chcialbym z nią pogadać ale na jakie tematy??
wiem ze milość jest piekna i trza ja pielęgnowac, ale na kim mam sie wzorowac, z czego korzystac??
bo juz sam niewiem co o tym wszystkim myslec.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Chłopie co ty tutaj o miłosci nawijasz ?!
Przeciez sam mowiles ze to tylko znajomośc,
a teraz mówisz ze miłość trzeba pielegnować.

Jeżeli nie wiesz o czym z nią gadać to po kiego grzyba
chcesz się z nią spotkać? ;)
niewiem o czym z nią gadać. mam cos opowiedziec jej o sobie(jak tak to co)??
Jak to nie wiesz co o sobie powiedzieć?
Przecież my Cię nie znamy,
i chyba ty najlepiej wiesz co powiedzieć o sobie..
 

sunny

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
147
Punkty reakcji
0
Ona najzwyczajniej w świecie się wystraszyła...
Zapewne dla niej to zbyt szybkie tępo, więc się jej nie dziw.
MOże poczekaj jeszcze troche z tym spotkaniem,
moze jak bedziesz mniej nalegał na spotkanie i ograniczysz sie do rozmów na gg,
to po pewnym czasie sama ona ci spotkanie zaproponuje:)
A do tego czasu życze Ci cierpliwości :)
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
zagadała pierwsza, a teraz się Ciebie boi :mruga: no fajnie, co Ty jej naopowadałeś że się boi ... żart ;) daj jej czas, niech się do Ciebie przyzwyczai, z biegiem czasu sama zaproponuje spotkanie :D a temat zawsze się jakiś znajdzie
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
No i dziewczyna się przestraszyła.... Zbyt bardzo jesteś niecierpliwy.... wszystko byś chciał od razu a to tak nie jest i musisz się do tego przyzwyczajić. :papa:
 

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
no z radością informuje ze ons sie mnie nie przestraszyła.
od jakiegos czasu(tydzien-2) milo nam sie rozmawia, a o spotkaniu... macie racje-troche za szybko.
ale moze kiedys :D
 
Do góry