Czy on sie zmiesci?

Olka93xxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
^^daleko^^
Chce poruszyc temat tego że członek jest dość szeroki a wejście pochwy bardzo wąskie mieści się tam tylko jeden palec. Więc czy odpowiednie podniecenie nawilżenie ewentualne wspomagane specjalnym żelem spowoduje że jakoś się zmieści? Boję się że mnie rozerwie pęknę i co wtedy? sama juz nie wiem bardzo się boję...
 
A

arkovianin

Guest
Nie bój się nic,żel,podniecenie odpowiedni masaż i będzie ok.Zależy to chyba też od fizjonomii kobiety.
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
A pomyśl sobie jak się dziecko rodzi.. I porównaj dziecko do palca.. Nie rozerwiesz się, bez obaw.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Nie ma też potrzeby używać żeli (choć oczywiście są pomocne). Może to zabrzmi trochę głupio ale jeśli poruszasz tym 'jednym palcem' to wkrótce się okaże że zmieszczą się tam kolejne :p

No i wacając do żeli - to pamiętj że do prezerwatyw trzeba używać tych na bazie wody bo inne uszkadzają lateks
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie ma też potrzeby używać żeli (choć oczywiście są pomocne). Może to zabrzmi trochę głupio ale jeśli poruszasz tym 'jednym palcem' to wkrótce się okaże że zmieszczą się tam kolejne :p

A mnie ciekawi skad to wiesz. :sexy:
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
W bravo girl na pewno coś takiego dałoby się znaleźć ;)
 

ggosiaczek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja zgadzam sie z miss.sunshine. Sama tez mialam bardzo ciasne wejscie do pochwy. Ale odkąd moj chlopak zaczal mi robic tzw."palcówke",to wszystko bylo inaczej. Juz po kilku razach nie wchodzil tylko jeden paluszek,ale dwa. I to byl bardzo dobry trening przed naszym pierwszym razem. Bylam juz na tyle "rozciągnięta",ze potem nie mialam zadnych problemow. Zadbaj tez o dluga gre wstepna,o pieszczoty. To cie rozgrzeje,pojawi sie odpowiednie nawilzenie pochwy,i nie powinnas miec wtedy zadnych problemow z bólem,czy tez jak mówisz,z uczuciem że cie "rozerwie". Zyczę powodzenia ;)
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
jak sie popiesci to sie zmiesci
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Obawy tej laski pokazują, że ma kochanka ciamajdę. Jak to było? Chcieli się przespać i nagle ona stwierdziła, że "chyba się nie zmieści", przerwali zabawę i ona napisała o tym na forum? I na bank ma poniżej 16 lat :) No ale przynajmniej jest się z czego pośmiać :) W sumie nie ma się co martwić, :cenzura:.ka to takie fajne miejsce gdzie i doniczka wejdzie :)

J.B
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
ostatnio widzialem jak glowe wsadzano w to miejsce :D
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Co do dziwnych rzeczy w pochwie: ostatnio czytałam że jakiejś dziewczynie chłopak przez sen(tzn ona spała) wsadził piłeczkę ping pongową! XD Mało tego - nie mogli jej potem wyjąć hehe
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
HEHEHEHE ludzie maj pomysly
 

Bartex2

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kobieto... Nie boj sie wejdzie

Ps: ja przed moim pierwszym razem musialem ją piescic i no wiecie wkładałem palce ,, ale jak juz wlozyłem to wiedziałem ze wejdzie bo 2 weszły a to znak :D niema obaw idzcie sie zabawic :D
 

Vicodin

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
a milion miles away
Da radę. Rozluźnij się, odpędź stres, wybrać odpowiednią pozycję, żel, pobawić się grą wstępną i poproś, żeby na początku powoli... Wejdzie.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
ja jeszcze nie slyszalem o przypadku zeby nie wszedl
 

kaman

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
84
Miasto
z nienacka
Chce poruszyc temat tego że członek jest dość szeroki a wejście pochwy bardzo wąskie mieści się tam tylko jeden palec. Więc czy odpowiednie podniecenie nawilżenie ewentualne wspomagane specjalnym żelem spowoduje że jakoś się zmieści? Boję się że mnie rozerwie pęknę i co wtedy? sama juz nie wiem bardzo się boję...
Temat jak z "Brawo"
jest pytanie czy wyjdzie ?
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
fizjologia kobiety jest tak skonstruowana ze wejdzie sory ale mnie takie pytania smiesza od wiekow ludzie uprawiaja seks i sie miesci a na dodatek potem dziecko sie rodzi wiec? oczywiscie jezeli twoj facet sie nie postara i zbyt szybko wezmie do roboty to moze ci sprawic bol wchodzac na sile, czasem trzeba troche popracowac nad tym poprostu.faktycznie cos jak bravogirl jejku az mi wstyd ze ja keidys bedac mloda i glopia to czytalam :bag: , jak sobie przypomne niektore tematy to mnie smiech ogarnia a co najlepsze to to ze to sa pisma dla mlodych dziewczyn a pisali tam (niewiem jak teraz) o pierwszych razach i seksie dramat.
 
Do góry