Czy odwazylybyscie sie pojechac?

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
raczej nie :p jestem z natury przezorna, ale tutaj to nawet zdrowy rozsądek powinien zadziałać ;)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
na pewno nie!!! różnie w życiu bywa i ostrozność w dzisiejszych czasach to podstawa.
 

CarlVega

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
111
Punkty reakcji
0
Dobra powiedzmy ze koledzy maja fajne bmw :) i nie musicie jechac autobusem ^_^
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Dobra powiedzmy ze koledzy maja fajne bmw :) i nie musicie jechac autobusem ^_^

wooow :lol: no nie na każdej dziewczynie cos takiego robi wrażenie.
wszystko zależy od tego, jak bardzo nowi byliby to koledzy, czy jechałabym sama czy z kims jeszcze, kogo znam lepiej...
heh, co ja sie oszukuje, kiedyś pewnie bym pojechala, nie przejmujac sie niczym. teraz - starzejaca sie ( :p ) i nauczona doswiadczeniem, wspieranym przez ostrzezenia mamusi, czynione mi cale zycie - chyba bym podziekowala i pojechala z kims, komu ufam i wiem, ze bede sie z nim dobrze bawic. a z takimi - kto wie, co to za nudziarze :p :D
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Zależy kim by byli^^
(ehm jeśli ludzie..że to tak nazwe..mojego pokroju.. to by byli [ach ta poprawna forma zdań] to myśle, że lepiej byśmy się dogadali )
Poza tym..zalezy też, czy jechałabym tam tylko ja i oni, czy mogłabym jeszcze jakąś swoją kumpele zabrać...
No i zależy od tego, ilu by ich było
 

CarlVega

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
111
Punkty reakcji
0
Ok przjmijmy ze dwoch kolegow a ty mozesz zabrac nawet 2 kolezanki :)
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
z takimi co maja bmw napewno bym nie pojechala...
a tak lo? zalezy... jezeli nie wzbudzaliby u mnie naprawde pozytywnych emocji to nie... a jezeli by wzbudzali to czemu nie? jestem duza dziewczynka i kiedy trzeba umiem sie o siebie zatroszczyc wiec co jak co ale nie balabym sie jechac nigdzie z osobami, ktorych moze nie znam super ale za to im ufam w jakims stopniu... nawet gdyby dzialo sie cos zlego to umialabym sobie poradzic...
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
e taaam. po dluzszym zastanowieniu i obejrzeniu masakrycznejilosci reportazy o kobietach wywiezionych za granice do roboty, stwierdzam, ze poza Polske - nie.
zreszta, mam wystarczajaco duzo znajomych, z ktorymi moglabym pojechac - nie potrzebuje obcych z wypasionym bmw :p
 

Sandrunia19

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Musialabym najpierw zapoznac sie z tymi kolegami i dopiero wtedy zadecydowac. Oczywiscie ze chcialabym pojechac do Hiszpanii nad morze zamiast tu w polsce nad jakies brudne jezioro.

Czy ktos jest takiego samego zdania?
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Ja bym nie jechała, nawet z dwoma koleżankami. Jeśli gostków nie znasz - nie wiesz z kim masz do czynienia.
Mogą opowiadać o sobie różne rzeczy, ale nie muszą one być prawdziwe :/
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
NIE i wydaje mi się, że każda dziewczyna o zdrowych zmysłach powiedziałaby tak samo :D
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
łeh..

kurcze to strach a jak by mnie tam zostawili co wtedy?? :p
hehe keidys dostałam propozycje pojechania na sylwestra do paryża z nowo poznanym kolegą ale sie bałam :p
a teraz wiem ze nie było czego :p
no ale..
to chyba zalezy indywidualnie od ludzie..
..i ich zamiarów..
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
nie.
z takimi co mają te bmw jeszcze bardziej nie. (;
 
Do góry