Czy MUNDURKI sa przez dziewczyny ?

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Witam. Zastanawiam sie czy mundurki bedą przez dziewczyny (bez obrazy) , dlatego ze ubieraja mini i koszulki z pępkiem na wierzchu a nie jak normalny uczeń. Co wy o tym sądzicie ??
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Sory, ale głupszej teorii to już dawno nie słyszałam... Co ty myślisz, że wszystkie dziewczyny ubierają się w ten sposób, a faceci to zawsze ładni i schludni?? Nie no brak mi słów po prostu...
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Mundurki mają zostać wprowadzone nie z tego powodu - w wielu szkołach już wymyślili różne metody na takie dziewczyny, np. gdy przyjdą zbyt 'gołe' to dostają specjalną koszulkę z logo szkoły w zastępstwie, w której muszą chodzić cały dzień.

Nasz minister wprowadził mundurki, dlatego aby nie szpanować markowymi ubraniami z drogich sklepów, przez co Ci biedniejsi mogliby poczuć się urażeni. A jak wiesz, 'szpanują' nie tylko dziewczyny, ale również chłopcy.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
A faceci chodzą w spodniach z krokiem u kolan.
Inni lubują się w błyszczących dresach.
Uważasz, że to wygląda lepiej, niż gołe kobiece plecy?
Pfff.
 

choczaj

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
34
mi się tam podobają dziewczyny w mundurkach:D w szkole w Irlandii mam koleżankę i na zdjęciach jest ok więc dziewczyny nie martwcie się :p
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
mi się tam podobają dziewczyny w mundurkach:D w szkole w Irlandii mam koleżankę i na zdjęciach jest ok więc dziewczyny nie martwcie się :p
no dobra, a widziałeś projekty tych mundurków? bo ja niestety tak. i są takie badziewne, że aż się na to patrzeć nie chce. oczywiście są też lepsze, ale cudowna dyrekcja mojej szkoły stwierdziła, że nie będzie wszystkich stać na takie coś. :/
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
nie to nie przez dziewczyny ;p tak jak ktoś wyżej wspomniał mundurki są po to aby niektórzy nie mieli powodu dogryzać tym biedniejszym ze mają niemarkową koszule/spodnie/buty itp.

co do wyglądu mundurków to w każdej szkole są inne o ;p u mnie są jakieś koszule które wyglądają jak kaftan bezpieczeństwa i mam nadzieje ze mój rocznik ich mieć nie będzie.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Wydaje mi się, że T r o n i k poniekąd ma rację ;) Owszem to nie jest jedyny powód... ale myślę, że to też brano pod uwagę przy podjęciu decyzji. Oczywiście z w/w argumentami również się zgadzam ;)
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
U nas w szkole uczniowie moga przynosic oferty roznych firm ktore nie moga przekraczac 50zl Bedziemy nosic tylko jakas kamizelke albo cos w tym stylu. Wtedy uczniowie wybiora ktoras z ofert. Mysle ze jezeli takie cos juz ma byc to dobrze ze uczniowie moga wybrac :]
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tak samo można spytać: czy mundurki są przez chłopaków?
Przecież oni noszą spodnie z krokiem w kolanach :/ szerokie bluzy, inni znów ubierają sie w stylu metalowym. Nie każdemu sie to podoba. I to może właśnie przez nich?
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Niemożna mówić, że mundurki zostały wprowadzone przez dziewczyny :D , albo chłopaków. Wina leży po obu stronach, ale możliwe że jest to po prostu wymysł naszego ministra :p .
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Kiedyś tak się nad tym zastanawiałem, i to właściwie wszystko stało się po tym jak Ania się powiesiła, jak chłopaki z jej klasy ją upokarzali, bo nosiła 'wyzywające ciuchy', dopiero po tym zdarzeniu Giertych wprowadził wszystkie te reformy m.in. mundurki, i inne ograniczenia, o których każdy na pewno nie raz słyszał. Oczywiście moge się mylić... A jeśli jesteśmy przy mundurkach, to szczerze mówiąc mi to zwisa czy będą czy nie, ważne, żeby nie były jakies obciachowe. Obawiam się jeszcze, że w takiej upały będziemy musieli nosić długie spodnie, marynarki itp. i się bedziemy gotować :/.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Jest dużo powodów, ale nikt naprawde nie wie co skłoniło Romka do takiej decyzji. Szkoda tylko że ja nie bede nosic mundurku :{ Ubolewam nad tym strasznie.
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
A faceci chodzą w spodniach z krokiem u kolan.
Takie spodnie są fajne :p

Uważasz, że to wygląda lepiej, niż gołe kobiece plecy?
Gołe kobiece plecy w szkole są fajne ;]


nie to nie przez dziewczyny ;p tak jak ktoś wyżej wspomniał mundurki są po to aby niektórzy nie mieli powodu dogryzać tym biedniejszym ze mają niemarkową koszule/spodnie/buty itp.
Hahahaha patrzcie! On ma znaczek adidasa z czterema paskami :lol:
Jego najka wzwrócona jest w drugą strone.
Na koszulce jest napisane MASS DMN a nie MASS DNM :lol:
Tzw. żal.pl :/

co do wyglądu mundurków to w każdej szkole są inne o ;p u mnie są jakieś koszule które wyglądają jak kaftan bezpieczeństwa i mam nadzieje ze mój rocznik ich mieć nie będzie.
W mojej szkole ma być oliwkowa marynarka i koszulka polo ;]
Naszczęscie mnie już to ominie ;]

Pozdro Wujek Roman :*
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
mnie juz pewnie mundurki ominą bo za rok 2klasa LO a w LO ma nie bycc ^^..

mysle ze to moglo wplynac na decyzje (tak jak i nieodpowiedni ubior plci męskiej!) jednak bardziej chodzi o to aby nie pokazywac przez ubrania stanu portfela rodzica zeby innym nie bylo przykro co jest chore bo i tak bedzie widac kto jest bogatszy a kto biedniejszy, nawet w mundurkach..
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
ludzie ale przecież mundurek nic nie pomorze w ukryciu stanu portfela. Nie wyobrażam sobie osoby w mundurku i plecaku adidasa a większość ludzi będzie tak chodzić. Normalnie wyglądali by tylko z obciachowymi torbami.
A stan portfela będzie widać po plecakach, butach, w ogóle po całości np ludzie z bogatszych rodzin będą się pryskać markowymi perfumami itp więc żal :cenzura:ę ściska :bag:
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
ludzie ale przecież mundurek nic nie pomorze w ukryciu stanu portfela. Nie wyobrażam sobie osoby w mundurku i plecaku adidasa a większość ludzi będzie tak chodzić. Normalnie wyglądali by tylko z obciachowymi torbami.
A stan portfela będzie widać po plecakach, butach, w ogóle po całości np ludzie z bogatszych rodzin będą się pryskać markowymi perfumami itp więc żal :cenzura:ę ściska :bag:

Dokładnie tak
Zapomniałeś jeszcze o tonach biżuterii i o strajach na wf ;]
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
mnie juz pewnie mundurki ominą bo za rok 2klasa LO a w LO ma nie bycc ^^..

mysle ze to moglo wplynac na decyzje (tak jak i nieodpowiedni ubior plci męskiej!) jednak bardziej chodzi o to aby nie pokazywac przez ubrania stanu portfela rodzica zeby innym nie bylo przykro co jest chore bo i tak bedzie widac kto jest bogatszy a kto biedniejszy, nawet w mundurkach..

Ale liceum jesli dyrektor zdecyduje, też mogą być.

Ja się dzisiaj dowieziałem, jakie będziemy mieli:
dziewczyny - spódniczka lub jeansy do tego podkoszulka i tunika
chłopcy - jeansy, lub czarne spodnie, do tego koszulka i kamizelka

Tak, że wychodzi na to, ze jedynym elementem 'mundurkowym' będzie tunika/kamizelka, bo reszte podbno mamy sami sobie kupować :p. Ja tam z tego powody jestem nawet zadowolony ;)
 
Do góry