Czy możliwa jest miłość prawdziwa z początkiem w sieci......

Status
Zamknięty.

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Mysle ze przez neta mozesz "zaprzyjaznic" sie z wieloma osobami ale w wiekszosci przybadkow jesli bys poznala tych ludzi osobiscie to bys ich ni etraktowala jako przyjaciol :/
Ja mam taka jedna osobe z ktora moge o wszystkim pogadac ale osobiscie go nie znam. Troche bym chciala sie z nim spodkac ale on mieszka strasznie daleko i jest troche starszy <_<
Ale za to swietnie sie z nim pisze :D
No wiec ja mysle ze jak juz szukasz przyjaciela przez neta to sie z nim nigdy nie spotykaj zeby go nie stracic!
 

jagunia84

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
1
Jak wielo osób stwierdzam ze tak.!! Poznanie swojej miłość przez sieć jest możliwe. Sama jestem w tej chwili z chłopakiem którego poznałam przez internet. Spędziliśmy ze sąbą dużo wieczorów przed komputerem, pełnych tej magii. w końcu sie spotkalismy....... dziś nie wyobrżamy sobie życia bez siebie. No cóż nic nie zastąpi realnej blskości :zakochany:
 

wera

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
mozna znalezc moja psiapsiolka jest wlasnie w takim zwiazku z chlapekim ktrego poznala na czacie , mieszkaja wjednym miesie i sa juz z 6 miechow r :) azem i zapowiada sie na wiecej;]
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
ja wiele osób poznałem już przez internet!
Raz napisałem na gg w statusie Szukam dziewczyny z która pojde na randke! i jescze tego samego wieczora byłem na niej!
Rekord !! Poznałem dziewczyne z która klikałem dosłownie moze z godzinke.
Wcześniej rekord wynosił 3 dni po którym sie z kims spotykałem! :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ja najpierw naprawdę długo z kimś rozmawiam zanim się z nim spotkam. Jeszcze NIGDY naprawde sie nie nacięłam.
Mojego obecnego chłopaka też poznałam na necie. Jesteśmy razem 8 miesięcy. Wiem, wiem wciąż krótko :)
Ale mam nadzieję na długi staż :)

Nie spotykać się z kimś bo go można stracić? Bzdura. Jeśli jest taki jak na gg/czacie/mailach to wszystko powinno być ok. Jeśli był inny znaczy, że udawał i tak naprawdę miałyśmy z kimś innym do czynienia. A wtedy czy zasługiwałby na nasza przyjaźń?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Poznałam w internecie bardzo dużo osób.
Z jednym chłopakiem pisałam ponad rok,
widziałam go na zdjeciu,
wysyłałam listy, on mi tez ...
ale jakos tak nie spotkalismy sie,
bo mieszkał daleko ode mnie
i w ogole kontakt sie urwał...
Ale było ciekawie.... :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ja gadam z jedną dziewczyną już z półtora roku. Raz się widzieliśmy. Miła znajomość :]

Czy miłość też jest możliwa ? Trudno powiedzieć. Ale osobiście wątpie. Jeszcze zależy jaka to jest odległość :p
 
T

terenia-61

Guest

www.randki.o2.pl
Ten portal jest najlepszy jeśli chodzi o randki w sieci..........
Co uważacie na temat miłości w sieci??
Czekam na opinie........
Pozdrawiam
http://www.randki.o2.pl/profil.php?id_r=390243
:p
:)
:luka:
tak jest to mozliwe szlone,szalone i strzsznie mile ktos sie podlaczyl do mnie na skype i tak sie zaczelo nalo nam klikania po nasice godzin to jeszcze tel kilka w ciagu dnia i to jest mile pa pozdrawiam terenia-61 przyjaciol tez mam i to wspanialych stokrotka566@wp.pl :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
K

kaska 21

Guest
czesc! pisze prace na temat milosci w sieci i bylabym bardzo wdzieczna zaskontaktowanie sie ze mna tych ktorzy ja doswiadczyli, czekam na maile z krotka notka na ten temat, bede bardzo wdzieczna!!! :)
 

marta912

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
JA wierze w milosc w sieci, ale po jakims czasie trzeba sie z ta osoba spotkac na zywa, bo nie mozna jej poznac calty czas piszac do siebie przez komputer. ale ja osobiscie kilka razy zakochalam sie w osobie z ktora gadam na gg chociaz tak naprawde na zywo jej nie widzialam ani z nia nie gadalan
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Miłośc przez neta? Hmmm czemu nie, ale moim zdaniem to tylko miłośc bo miłość.. Tak się tylko mówi ;) (Mam chłopaka "przez neta" ale dla nas to są jaja wkońcu nie ma to większego dla mnie znaczenia bo zależy mi na kimś innym. Ja tam do niego nic nie czuje, ale on do mnie owszem. Nie widzieliśmy się i chyba nie spotkamy ;);)) Czasem sa jaja na maXa :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry