Czy moja dziewczyna moze być w ciąży? Pomóżcie

Status
Zamknięty.

cineQ

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
witam

powiem tak ze jestem zalamany bo moja dziewczyna sie martwi ze jest w ciazy.Kochalismy sie 2 razy i oba z prezerwatywa.Podczas stosunku nie nastapilo do wytrysku.Lecz ona sie martwi bo gdy kiedys sie bawilismy to poczula moj plyn z podniecenia(czasami w nim znajduja sie plemniki) lisko pochwy.Ja nie pamietam zeby wtedy ja dodtkac nim w pochwe.

Teraz czytala duzo forum i mysli ze jest w ciazy bo jest okres skrocil sie z 6 dni do 3,czest oddaje mocz i ma czasami twardy brzuch i czest jest zmeczona i chodzi spac wczesniej.Ja jej mowie ze to wszystko jest spowodowane tym ze ma duzo stresu w szkole,pije herbatki odchudzajace i sie zle odzywia ale ona swoje.Teraz skonczyla 17 lat i to moze tez byc spowodowane dojrzewaniem.Od czasu tej zabawy minely 2 miesiace.

A najgorsze jest to ze nie moge jej wyciagnac do ginekologa ani namowic na test bo boi sie ze zaszla w ciaze. Jak wedlug was czy jest w ciazy czy tylko sie przejmuje i ciagle o tym mysli bez powodow.

pomozcie :-(
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
to kup jej test i niech sobie zrobi, bo sie nie dowie. wesolo by bylo jakby za miesiac czy dwa brzuch jej urosl i dopiero byloby zdziwko ;)
ale jest kochaliscie sie w dni nieplodne i wszystk obylo w nieplodne t oczy mona sie kurna martwi????? moze poprostu nie dorosla ???
najlepsza radna na nie zajscie w ciaze to abstynencja :p seks nie dla dzieci :p

a swoja droga to niech sobie da spokoj z tym odchudzaniam i herbatkam ibo t ozwykle swinstwa!! dziewczyna w jej wieku potrzebuje bardzo duzo witamin i mineralow zeby sie prawidlowo rozwijac - nie wie o tym? a moze to taka moda jest? duz ostresu zle odzywanie - przeciez wszystko wplywa na dlugosc okresu i samopoczucie... dzieciaki pomyslcie najpierw!!!
 

cineQ

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
niby seks nie dla dzieci to ja to wiem.Mam 19 lat i ciezko mi wytrzymac w abstynencji. A co do herbatek i odchudzania to uwazam tak samo,bo jest w wieku dojrzewania i powinna jesc wiecej a na dodatek jest ratownikiem i czesto trenuje na basenie...
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Co prawda okres może być nawet przez 3 pierwsze miesiace ciazy. Ale wtedy krawienia są bardzo słabe i trwają 2,3 dni. Jesli ma obfite miesiaczki to nie ma sie co martwic. Test zrobcie i po strachu bedzie
 

malfiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
hm...
Jeśli dostała miesiączkę to nie ma co od razu panikować, ale na wszelki wypadek niech zrobi test ciążowy.
3majcie się !
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
nom, tak jak mowilam... zrobcie test jesli sie tak martwicie i bedzie ok.
na moj gust to na ciaze nie wyglada... raczej na mdlosci i nudnosci juz za pozno...
a co do ratownictwa - to co sie dziwisz ze taka zmeczona chodzi jak jest niedozywiona? wez sie za nia i to pozadnie!!!

mowisz trudno ci wytrzymac... moj facet ma w tej chwili 21lat.. i wytrzymal bez prawie 2 lata wiec to zadna trudnosc...

pozdrawiam
 

cineQ

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
hehe no biore sie za nią ale kobiety bywaja strasznie uparte BB)

a tak poza tym to co mialas na mysli ze na mdlosci i nudnosci juz za późno?
 

Magnus

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Sam jestem ciekaw tego z tymi nudnościami i mdłościami,mam bpodobny problem co ty z dziewczyną eh.
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
no o ile mi wiadomo to mdlosci i tym podobne sprawy to sa gdzies w pierwszych tygodniach ciazy a nie po 2 miesiacach...
przeciez to na poczatku wydziela sie najwiecej ciazowych hormonow zeby utrzymac tego dzidziusia
 

mmala89

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Tak :> najl
epszym rozwiazaniem jest tutaj test ciazowy, jesli ona sie boi isc kupic, zrob to sam. w kazdej aptece jest dostepny i nie jest drogi :) powodzenia
 

Cye

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
hy hy
zdecydowanie powoduje to przejęcie :) hym... ale jeśli pamiętacie dokładną datę [dzień] dobrze byłoby sprawdzić dni płodne .. jeżeli były one niepłodne to nie ma najmniejszych możliwości.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Cineq, po prostu przekonaj jakoś swoja dziewczynę żeby zrobiła ten test. po co macie sie zadręczać ???
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
A mi się miło wspomina jak sama panikowałam, bez powodu w sumie , że jestem w ciąży. Może Twoja dziewczyna nie chce robić testu, bo lubi to uczucie, kiedy wydaje się jej, że jest w ciąży.
Mdłości mogą być efektem stresu spowodowanego nakręcaniem się ciążą. Czasem można sobie wmówic jeszcze inne objawy.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
najlepszym rozwiazaniem bedzie jednak jak pojdzie do lekarza, chociaz jak dla mnie to na ciaze nie wyglada. jest wiele powodow by okres sie spozniał.
 

mo_niczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
81
Magrolka..nudnosci i wymioty moga byc do 4 miesiaca...wiem,bo tak miałam:)...a w temacie...po co sie zadreczac...lepiej kupic test i sprawdzic...kup swojej dziewczynie ten test i wtedy juz bedzie musiała go zrobic;-)...i odetchnie spokojnie...a swoja droga,to kazda kobieta ktora podejmuje współzycie musi sie liczyc z zajsciem w ciąże....tak..tak...bo przeciez nie ma 100 % srodka anty (a szkoda:))...no chyba ,ze szklanka wody...zamiast;-)
 

buretka

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz..:)
"no chyba ,ze szklanka wody...zamiast;-)"

całkiem miło..a jezeli chodzi o najlepsza antykoncepcje to są nie
1. wstrzymanie sie od współżycia

2. ciąża-9miesiecy pewności że nie zajdziesz w ciaze.. heh..

głowa do góry..:))
 

Puma1727

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Ja miałam troche inny przypadek w moim przypadku nie doszo do wytrysku tylko do wydzielenia sie niewielkiej ilosci plynu i ja mialam troche tego plynu na palcach i wytarlam go ale po niecałej godzinie(ok.30min.) przypadkowo dotknelam warg sromowych mniejszych i troszke glebiej (blisko pochwy mozna tak powiedzieć ) i boje sie ze moglam przeniesc plemniki?????? A pozniej poszłam pod prysznic aby wypłukać jakby coś tam było bo słyszałam ze to pomaga. A akurat miałam dni płodne ?????? niemam zadnych objawów ciązy prócz tego ze jestem najedzona a zobacze jedzenie to dalej bym jadła

Prosze odpiszcie co mam robic
 
Status
Zamknięty.
Do góry