czy moglam zajsc w ciaze?

mysza:*

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
wspolzylam z moim chlopakiem bez zabezpiecenia w 4 przed ostatnim dniu miesiaczki.dodam ze miesiaczke dostalam 5 dni za wczesnie.przewaznie mam cykle 30 dniowe.Czy to mozliwe zebym mogla zajsc w ciaze?podobno w czasie okresu to niemozliwe...ale ja sie boje..prosze o pomoc...minol tydzien od domniemanego zaplodnienia..a mnie zaczal bolec brzuch...za wczesnie jeszcze chyba na test ciazowy...
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Niby nie można...ale jednak można...w czasie okresu też istnieje ryzyko zajścia...ja na Twoim miejscu zrobiła bym test...nie oriętuje się po jakim czasie test wykrywa ciąże ale to napewno pisze na ulotce.
 

mysza:*

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
ale przeciez ostatnie dni okresu to dni nieplodne...juz sama nie wiem co myslec...boje sie bo nie jestem jeszcze gotowa na dziecko.... :(
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Niektóre kobiety potrafią mieć owulacje w czasie okresu...
Rada numer 1: myśleć przed a nie po.
Rada numer 2: znaleźć test ciążowy, który wykrywa ciąże już 6 dnia od stosunku (są takie).
Rada numer 3: następnym razem uważać.
 

Moniczka ^^

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2007
Posty
384
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
podkarpacie ;)
Troche to nierozważne było :/ Zapytaj o test w aptece, bo ryzyko zawsze istnieje. A następnym razem pomyśl trochę wcześniej o tym jak to może się skończyć.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Nie ma teraz co gdybać i osądzać.Stało się i już.Leć po test i go natychmiast zrób, najlepiej z rana :)
 

madziamtnr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Niebo
Wydaje mi się, że zajscie w ciąze było malo prawdopodobe ale zawsze lepiej się upewnic na 100% :) ah..i własnie następnym rze pomyśl o konsekwencjach przed...
 
Do góry