Czy mogę być w ciąży? Błagam o pomoc

kompotek

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!

Sprawa jest bardzo pilna, uprawiałam seks z chłopakiem w 20 dc, było to 30.12, poprzednią miesiączkę miałam od 11-16.12. Jak wyliczyłam były to dni niepłodne! Okres powinnam dostać 9.01. Wszystko było super, chłopak miał prezerwatywę, przez większość czasu. Gdy uznał, ze dochodzi zdjął ją i chciał się spuścić, niestety był to "fałszywy alarm" i nie doszedł wiec ponownie wsadził penisa, po chwilce doszedł na zewnątrz.
Boję się aktualnie ciąży, pojawił się u mnie parę dni temu śluz : gęsty, biały i nieprzeźroczysty. Dziś zauważyłam ciągnący się i dużo go było. Ale to tylko dzisiaj, reszta dni: było suchutko, łącznie z dniem stosunku ( może przez to, że 45 minut wcześniej się dokładnie myłam, sama nie wiem dlaczego było tak sucho)

Wiem, ze już niedługo się okaże bo miesiączka powinna już być "w drodze" ale strasznie się stresuję, co dodatkowo ją opóźni. Oczywiście wykonam za jakieś 5 dni test dla pewności ale do tego czasu chcę wiedzieć.

Czy może mi ktoś powiedzieć, czy objawy tegoż śluzu pasują do śluzu pozapłodnieniowego?

Pozdrawiam!


Dodam jeszcze, że dziś śluz był lekko żółtawy :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
wiki9969 napisał:
A nie łatwiej jest zrobić test ciążowy?
Albo iść do ginekologa. W takiej sytuacji, nie opierałbym się na zdaniu innych, w dodatku którzy napiszą Ci przez internet, że jesteś lub nie. Zrób test, albo idź do lekarza i przynajmniej będziesz pewna.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jesteś właśnie w drugiej fazie cyklu tzw. fazie lutealnej,cechuje ją biały i gęsty śluz,na jego wygląd ma wpływ progesteron,którego poziom rośnie po 16 dniu cyklu.Małe masz szanse na ciąze-jednak nie jesteśmy jasnowidzami-zrób ten test.
 

kompotek

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
sewanna napisał:
Jesteś właśnie w drugiej fazie cyklu tzw. fazie lutealnej,cechuje ją biały i gęsty śluz,na jego wygląd ma wpływ progesteron,którego poziom rośnie po 16 dniu cyklu.Małe masz szanse na ciąze-jednak nie jesteśmy jasnowidzami-zrób ten test.
Dzięki wielkie, właśnie takiej informacji oczekiwałam, test -tak jak napisałam- wykonam ale za jakieś parę dni.:)
 
Do góry