czy moge byc ciazy?

kasia1974

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wrocław
kochalam sie ze swoim chlopakiem w 7 dniu cyklu z prezerwatywa czy moge byc w ciazy??? prezerwatywa nie pekla ani sie nie zsunela... prosze o odpowiedz
 

.:cooba:.

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz
Czy można się spytać, ile masz lat...? Jeżeli prezerwatywa się nie zsunęła ani nie pękła, to w jaki sposób plemniki miałyby się przedostać do Twojego wnętrza..?
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
a nie wziąłeś pod uwagę .:cooba:. że autorka tematu może być wiatropylna? <rotfl>

a więc, nie nie jesteś w ciąży. mówiłam to 1000 razy, powiem 1001 raz - jeżeli nie jesteś gotowa na seks, nie rób tego.

.:cooba:. chill out - już zrobiłam edit ;) problem z głowy.
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Wiadomo, że nic nie daje 100 % pewnosci, nie raz ludzie na tym forum pisza, że seks nie jest dla dzieci i trzeba się liczyć z konsekwencjami. Prezerwatywa mogła mieć np. jakąś wade, ale nie dajmy sie zwariowac, więc nie martw się bo naprawdę szanse sa znikome. Tak odbiegając od tematu to chyba nie jestes z rocznika, ktory masz w nicku? Wqrzają mnie takie posty ale wiem, że jak się zaczyna wspolzycie to często wyobraznia działa, dlatego już jej nie krytykujcie. I jeszcze jedno do autorki tematu - radze się w tym kierunku bardziej wyedukować napewno zaprocentuje to na przyszłość.
 
B

Blancaaa

Guest
nie zajdziesz w ciaze...takie jest moje zdanie ale na przyszlosc przemyslcie wspolzycie zeby potem nie panikowac
 

aleksandraxxx

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
mam pytanie. spoznia mi sie okres. podczas stosunku zabezpieczalam sie prezerwatywa i nie pekla bo zawsze po stosunku upewnialam sie o tym ze swoim cholopakiem jednak juz 6 dni spoznia mi sie okres robilam test w pierwszysm dniu kiedy powinnam dostac okres i test wyszedl negatywny. a dodam ze przez ostatnie pol roku mialam regolarnie okres czy moge byc w ciazy???? prosze o pomoc
 
B

Blancaaa

Guest
ojoj problem wspolczesnej kobiety brzmi"ciaza"...to nic ze mialas regularne cykle wystarczy stres,przyjmowanie jakis lekow,zmiana otoczenia i okres znika...normalan rzecz.jezeli test ci wyszedl negatywny to nie powinnas miec powodow do paniki...na objawa czestego oddawania moczu jest za wczesnie poniewaz we wczesnej ciazy macica jeszcze nie naciska na pecherz...moze masz jakis stan zapalny drog moczowych.radze sie udac do lekarza na badania i jezeli jeszcze sie martwisz ciaza powtorz test teraz na 100% bedzie wiarygodny
 
Do góry