Czy mężczyżni boją się atrakcyjnych kobiet?

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
moze problem polega na tym po prostu ze niby gdzie maja faceci podrywac tet atrakcyjne kobiety? Bo z reguly jest tak ze facetom lepiej jest podrywac dziewczyny bo jakims zapoznaniu np. w pracy, w szkole, na imprezie ze znajomymi, znajomi znajomych itp. Ale niestety wiele latwiej dziewczyn spotykamy wlasnie nie w nazsym otoczeniu a na ulicy, w miejscach publicznych i ich kompletnie nie znamy, nie mamy z nimi zadnego punktu zaczepienia. I po prostu glupio podchodzic to jakiejs dziewczyny na ulicy a ona pomysli ze jakis zboczeniec czy inny koles.
moze wlasnie w tym tkwi problem autorki. Odpowiedz sobie czy mialas w swoim otoczeniu kogos kto by ci sie podobal?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Ale niestety wiele latwiej dziewczyn spotykamy wlasnie nie w nazsym otoczeniu a na ulicy, w miejscach publicznych i ich kompletnie nie znamy, nie mamy z nimi zadnego punktu zaczepienia. I po prostu glupio podchodzic to jakiejs dziewczyny na ulicy a ona pomysli ze jakis zboczeniec czy inny koles.

To jest właśnie problem Polaków, z tego co słyszałem. Przedstawiciele innych narodowości potrafią podejść i zagadać nieznajomego. Potem mówią o Polakach, jako o narodzie obrażonym na cały świat, chodzącym po ulicach, jakby dzień przed ktoś zabił im rodziców.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
To jest właśnie problem Polaków, z tego co słyszałem. Przedstawiciele innych narodowości potrafią podejść i zagadać nieznajomego. Potem mówią o Polakach, jako o narodzie obrażonym na cały świat, chodzącym po ulicach, jakby dzień przed ktoś zabił im rodziców.
Hehe dobre :D Nie słyszałem tego, ale coś w tym jest. Tacy niby zimni Skandynawowie jak się np. jedzie do domku za miastem to potrafią się pozdrawiać, mimo, że tak naprawdę siebie nie znają. Dziewczę za ladą uśmiechnięte przez 8 godz dziennie. Długo by można wymieniać. Faktycznie jak czasem spojrzeć w Polsce na kobiety idące ulicą to ... strach się odezwać bo to prawie tak jakby wybudzić mumię ze snu ;) I o zgrozo, im młodsze tym "większa mumia" :] Czasami sobie myślę, że to może po jakimś zabiegu kosmetycznym jest jedna z drugą - mięśnie napięte, twarz zasępiona, wzrok gdzieś tam nie wiadomo gdzie :D
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Może te -mumie-są zwyczajnie zamyślone ,bo jeśli to był powód moich problemów to się załamałam.Mam coś takiego,że najlepiej myśli mi się o problemach ,gdy gdzieś idę,nieraz celowo chodzę na spacer.Kiedyś przeszłam obok własnego ojca i nie widziałam go.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
No być może przynajmniej jeśli chodzi o zawieranie znajomości na ulicy.
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Na ulicach panują inne zasady. Ludzie się spieszą, mają coś do zalatwienia albo ida się z kimś spotkac - jest inne nastawienie. żadko kiedy zdarza się poznać kogoś na "ulicy" mijając go na chwile nie mówiąc o typowym zaczepianiu względem czego większość kobiet jest nieufna (zdarzaja się jednak wyjątki jak przystojny facet :D) Inaczej sprawa wygląda w klubach, zlotach, koncertach itd.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Więc chyba jednak problem nie został do końca rozwiązany.Już nic nie wiem?
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
mimo ,że byłam zgrabna ,ładna itd...nie mogłam znależć faceta.
ja tam się nie znam, ale istnieje też grupa księżniczek z lodu, które tak są przejete swoją urodą, że odpychają od siebie normalnych ludzi. nic nie sugeruję, zauważam tylko zjawisko.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Kaiser- dobrze że nic nie sugerujesz bo to nie ja .Pisałam ,że byłam ładna itd...-dziś tak mówię ,wtedy nie byłam tego taka pewna ,dlatego odmówiłam udziału w wyborach miss.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
ja tam się nie znam, ale istnieje też grupa księżniczek z lodu, które tak są przejete swoją urodą, że odpychają od siebie normalnych ludzi.
Warto również dodać, ze bardzo często w grupie tych księżniczek pojawiają się takie, które najchętniej eksterminowały by wszystkie co ładniejsze panny..

Czasami myśle, że należało by uważać przechodząc obok takiej, bo wzrokiem jest w stanie wepchnąć pod koła samochodu ;P A już niedaj boże, jesteś szczęśliwą "posiadaczką" (wiem brzydko to napisane) przystojnego zadbanego mężczyzny.

Teraz na to nie zwracam uwagi, ale w młodszych latach (bo to szczególnie małolaty i nastolatki) w miejscach publicznych dało się odczuć swoistą wojnę na wzrok. Jak to się mówi, kobiety mierzą się wzrokiem :p
 

karola_gl

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Są mężczyźni którzy się boją takich kobiet, a są też tacy dla których są wyzwaniem - w tej sferze nie ma reguły.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Była mowa o trudnościach w zapoznawaniu atrakcyjnych kobiet, bo posredników nie ma.
Była mowa o śmiałym zagadywaniu przez obcokrajowców. Oni chyba biorą pod uwagę tylko cielesność? Bo USG inteligencji przecie nie mają?
Oni chyba zaczynają rozbierać inteligencję kobiety od dołu?
Nasz sposób uważam za lepszy. A w razie trafienia strzałą Amora na widok cudowności na ulicy można sprawdzić gdzie ona mieszka, podowiadywać się itd.
W takim przypadku obawy się nie liczą natomiast późniejsze rozpoznanie w pięknej trzpiotki-idiotki ma znaczenie, prawda?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jeden -ten właściwy.Można iść tylko do jednego sklepu -ważne jak jest zaopatrzony.
 
Do góry