Czy Lubiecie Dj Tiesto? :))

Mały Smok

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Chińska Republika Ludowa
A to tutaj cię zaskoczę, ponieważ mam więcej wiosen za sobą, niż ty. Jestem starszy od ciebie, lecz młodszy od Tiesto(dużo młodszy)

Eeej....a ten cały Tiesto, to z afro-amerykańskimi raperami nie nagrywał jakiś utworków?
 

Quba77

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jasne, że tak. Jeden z najlepszych na świecie, poza tym jeden z moich ulubionych. Super muza. :)
 

Jares

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Tiesto jest bogiem
Tiesto01.jpg
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Nie jest już najlepszym ;) Tak czy tak Paul van Dyk czy Armin Van Buuren biją go na głowę. (no offence)
tak? a czym to zmierzysz? masz specjalną miarkę?
Ocena dj'a jest czymś całkowicie subiektywnym więc łaskawie nie sraj mądrościami. Każdy ocenia inaczej więc nie można zabronić komuś mówić że uważa że xxx jest najlepszy. Można co najwyżej sprawdzić popularność (chociaż aby było to obiektywne trzeba by zapytać się wszystkich ludzi na świecie) ale bycie najpopularniejszym to coś innego od bycia najlepszym.
Jak dla mnie to wszyscy 3 wymienieni w powyższym poście są do kitu- ale nie piszę od razu że kłamiesz pisząc że AvB jest najlepszy, bo to wszystko jest subiektywną oceną.
 

uns

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
tak? a czym to zmierzysz? masz specjalną miarkę?
Ocena dj'a jest czymś całkowicie subiektywnym więc łaskawie nie sraj mądrościami. Każdy ocenia inaczej więc nie można zabronić komuś mówić że uważa że xxx jest najlepszy. Można co najwyżej sprawdzić popularność (chociaż aby było to obiektywne trzeba by zapytać się wszystkich ludzi na świecie) ale bycie najpopularniejszym to coś innego od bycia najlepszym.
Jak dla mnie to wszyscy 3 wymienieni w powyższym poście są do kitu- ale nie piszę od razu że kłamiesz pisząc że AvB jest najlepszy, bo to wszystko jest subiektywną oceną.

Próbujesz na siłe pokazać, że napisałeś coś mądrego, ale Ci to słabo wyszlo. Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że tych dwoje jest najlepszych, tylko, że są lepsi od niego. Po drugie w sprawie rankingu dj'ow nie musi wypowiadać się cały świat jak to ująłeś :X Czy wybierając auto roku wszyscy ludzie na Ziemi głosują ? Tak samo jest w przypadku miss świata albo najlepszego piwa ? Proszę Cię. Wg DJ Magazine i innych prestiżowych pism / rankingów Tiesto stracił pozycje lidera. I to nie jest moja subiektywna ocena tylko organizacji i pism które się tym zajmują.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Po drugie w sprawie rankingu dj'ow nie musi wypowiadać się cały świat jak to ująłeś
Naucz się czytać- pisałem o rankingu POPULARNOŚCI nie o ocenie grania! a jeśli ma być zmierzona popularność to powinni mieć możliwość głosowania nie tylko osoby z dostępem do internetu. Głosowanie DJmagu trafiają do dosyć wąskiego grona biorąc pod uwagę liczbę słuchaczy muzyki elektronicznej-może nie cały świat (przesadziłem może ciupkę) ale jeśli ma być to porządny ranking to powinno trafić do szerszego grona.

Proszę Cię. Wg DJ Magazine i innych prestiżowych pism / rankingów Tiesto stracił pozycje lidera. I to nie jest moja subiektywna ocena tylko organizacji i pism które się tym zajmują.
Czyli to jest ICH SUBIEKTYWNA ocena- temat o DJmag top100 sam założyłem w tym dziale-więc nie musisz mi o tym mówić.

Ocena gry dj'a jest ZAWSZE SUBIEKTYWNA- bo obiektywne jest tylko zmierzenie czegoś konkretną miarą- gramami, metrami, voltami, litrami itp.
Więc nie można podważać czyjegoś zdania że dany dj jest dla tej osoby najlepszy. Tego nie da sie zmierzyć konkretną skalą, więc każda opinia jest prawdziwa.

W DJmag'u prowadzone są jedynie rankingi POPULARNOŚCI- zacznij odróżniać popularność artysty od jego umiejętności gry- bo inaczej będziesz nadal słuchał tego co popularne, zamiast tego co uważasz za wartościowe.

Prościej nie umiem tego ująć- może teraz pojmiesz

Próbujesz na siłe pokazać, że napisałeś coś mądrego, ale Ci to słabo wyszlo
Gdybyś tylko zrozumiał tekst to byś tak nie pisał
 

AlterEgo

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
Yoggi jak zawsze w słabej formie :) Co do Tiesto lubie go głównie za koncerty jakie daje. Mistrzostwo świata.I za starsze utworki. Za Arminem nie przepadam.... :( Paul jak najbardziej :)
 

michalmike

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
471
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z tamtąd
uns, możesz sobie patrzeć w kolorowe gazetki i iść za tym co oni tam piszą.
Dla mnie Tiesto jest nadal najlepszym DJem.
A paul VAn Dyk ostatnio coś się nie wyróżnia, wśród innych DJów.
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Ja uwielbiam utworki DJ Tiesto, a szczegolnie Elements Of Life :D [](^^)[] DJ TIESTO KROL TRANCE! xD
 
Do góry