Czy lubicie zespół...

matthek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś daleko...
Ostatnio mi się odwidzieli. Nienawidzę tak z.a.j.e.b.i.ś.c.i.e mocno widocznej w muzyce komerchy. Doszedłem do wniosku, że to totalne dno. "Wyrosłem" z tego jak wielu przede mną i po mnie :)
 

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Nie przeszkadzają mi, bo idę do pokoju i tam ich nie słyszę. Przeszkadza mi tylko, jak ktoś mówi, że grają rock, albo, nie daj Boże, rock alternatywny.

Co do komerchy... 2-3 lata i nikt już nie będzie o nich pamiętał.
 

donia91

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
niektóre piosenki mają nawet fajne ale nie jestem jakąś zażyłą ich fanką.... teksty ich piosenek są trochę bez sensu...
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Z zasady ich nie trawię, do wysłuchania jest parę do kilku ich piosenek.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Nie, i nie wiem do kogo trafia ich muzyka. Zastanawiające jest to, że prawie każdy ich nienawidzi, a oni i tak są na szczytach list...dziwne...
 

areck!

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Nie trawię tego zespołu. Dlatego, że zazwyczaj zwracam dużą uwagę na słowa utworów, a te Feel są makabryczne. Dla mnie całkowicie nielogiczne i bezsensowne. To brzmi tak, jakby autor chciał coś przekazać, a nie potrafił.
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Nie, i nie wiem do kogo trafia ich muzyka. Zastanawiające jest to, że prawie każdy ich nienawidzi, a oni i tak są na szczytach list...dziwne...

Bo ludzie, którym feel się podoba wiedzą że to wiocha i wstydzą się przyznać do słuchania tej nędzy artystycznej jaką jest Kupicha :lol:

PS. Coś ty, lubię wieś :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
sa tym czym jest polska scena muzyczna: masz kogos w rodzinie i dojscia, jestes slawny nawet z kretynskim zapleczem muzycznym
no i pozatym ciagle o nich trabia w telewizji, az mdli.....
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
nie lubie feela. za dużo ich jest.. włączam telewizję-feel, włączam radio-feel... zwariować można..
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
NIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!
nienawidzę ich!!!
niedobrze mi się robi, jak tylko o nich pomyślę... :/
ughhhhh!
zgadzam się!! tekstu durne, muzyka marna, głos fatalny, wieczny playback... masakra, żenada, totalne dno... Kupicha udając grę na gitarze nawet nie zmienia chwytów na progach i ciesz się, że niby coś tam potrafi... fuj
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ludzie sa smieszni, zaloze sie ze polowa osob ktora sie tu wypowiedziala lubi feela tylko teraz ida za tlumem ktory mowi feel'owi BEEEEEEEE!!
 

Sysunia``

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
335
Punkty reakcji
10
Wiek
35
Miasto
z miasteczka;)
Ja nie lubialam feela, nie lubie i nie bede go lubieć... NIe wiem ale od samego początku mialam wstret do tego zespolu... Jak dla mnie najgorsze jest to że jak sie uslyszy jakąś jego piosenke to później caly czas po glowie ona chodzi, tegóż to ja nie cierpie... No ale oto im chodzi...
Uważam że jak szybko weszli na rynek muzyczny tak szybko skończą... Każdemu to sie już znudzi... Chyba że zaskoczą nas czymś... ;)
 
Do góry