Czy ktoś zna Tech lub ma jakieś doświadczenie w nauce z nimi?

Franky

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, jestem nauczycielem od roku i chciałbym poszerzyć swoją wiedzę, obecnie jestem zainteresowany specjalizacją w edukacji wczesnoszkolnej i szukam ekonomicznej alternatywy, która pozwoli mi studiować na odległość, ponieważ chcę pracować poza krajem.

Ostatnio, szukając w Internecie, znalazłem studia magisterskie na Tech Tech University i uważam, że są one bardzo interesujące i że mogę studiować wygodnie z domu i we własnym tempie.

Chciałbym usłyszeć od kogokolwiek, kto studiował na tej uczelni i czy wiedza, którą oferują, jest przydatna. Dziękuję bardzo.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 320
Punkty reakcji
199
Chciałbym usłyszeć od kogokolwiek, kto studiował na tej uczelni i czy wiedza, którą oferują, jest przydatna. Dziękuję bardzo.
Nikt tu się nie chwalił że tam studiował.
Nie wiem natomiast na jakim forum kogoś takiego da się znaleźć.
 

Alejjt

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ten nowy system edukacyjny jest bardzo praktyczny dla osób, które muszą być z dziećmi lub ponieważ praca ma dużo czasu, jest to samouk i bardzo wygodny sposób uczenia się.

Możesz wyszukać w Internecie jako Tech University of Technology, mają różne zawody.
 

Vitana

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, jakiś czas temu ukończyłem tutaj studia i pokochałem ten sposób studiowania, wiele się nauczyłem i teraz żyję z wielką wiedzą na temat tego, czego się nauczyłem.
 

Kroenk

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Studiowanie w tym formacie jest niesamowite. Możliwość zagłębienia się w tematy, które naprawdę mnie interesowały, bez konieczności przestrzegania ścisłego harmonogramu, pozwoliła mi naprawdę przyswoić informacje. Materiały przygotowane przez specjalistów dały mi świetny wkład w moją karierę zawodową.
 

Moraf

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ukończyłem tutaj kurs biznesowy i było to dobre doświadczenie. Metodologia nauki online w połączeniu ze swobodą studiowania we własnym tempie i z dowolnego miejsca sprawiły, że wszystko było o wiele łatwiejsze do opanowania.

Studia przypadków i pogłębianie interesujących mnie tematów odegrały kluczową rolę w mojej nauce.
 

JohnathanZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! oczywiście! w Tech na pewno znajdziesz idealny kurs! i naprawdę polecam, ponieważ mam już doświadczenie w studiowaniu kilku kursów i pod względem edukacji jest całkiem nieźle!
 

Stardia

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Daje to możliwość dostępu do kursów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, co jest idealne dla osób mających zobowiązania osobiste lub zawodowe.
 

Peralta

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tech Education całkowicie spełnił moje oczekiwania. Wziąłem udział w dwóch ich kursach sportowych, co pomogło mi ponownie wejść na rynek pracy z aktualną wiedzą w tej dziedzinie.
 

malorfis35

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
TECH to naprawdę dobra instytucja, ukończyłem kilka kursów i polecam ją.
 

cmorales

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zapisałem się kilka miesięcy temu do TECH University i prawda jest taka, że nie miałem żadnych problemów. Są najlepsi i mają świetną metodologię.
 

PhillipeY

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, jestem nauczycielem od roku i chciałbym poszerzyć swoją wiedzę, obecnie jestem zainteresowany specjalizacją w edukacji wczesnoszkolnej i szukam ekonomicznej alternatywy, która pozwoli mi studiować na odległość, ponieważ chcę pracować poza krajem.

Ostatnio, szukając w Internecie, znalazłem studia magisterskie na Tech Tech University i uważam, że są one bardzo interesujące i że mogę studiować wygodnie z domu i we własnym tempie.

Chciałbym usłyszeć od kogokolwiek, kto studiował na tej uczelni i czy wiedza, którą oferują, jest przydatna. Dziękuję bardzo.
Serdeczne pozdrowienia. Studiowałem na uniwersytecie TECH. Wziąłem udział w kilku kursach i były one bardzo korzystne dla mojego CV i mojej pracy. Pod koniec kursów akademickich wszystkie oczekiwania, jakie miałem wobec tej uczelni, zostały spełnione w sposób zadowalający, dlatego gorąco polecam TECH na studia, zwłaszcza online, ponieważ pozwala studiować z domu.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
363
Punkty reakcji
48
Xd @Gressil ktoś tu nad czymkolwiek panuje?

Serio w ciągu kilku dni może sobie tutaj pisać 6 spamerów każdy z innego konta? 🤣
 

Jean Cocteau

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Rok temu ukończyłem TECH i nie mogę być bardziej zadowolony z mojego doświadczenia. Elastyczność nauki online bez kompromisów w jakości na tej platformie była wyjątkowa. Nauczyciele byli ekspertami w swoich dziedzinach, a platforma oferowała zaawansowane zasoby edukacyjne. TECH naprawdę przygotowuje studentów do sukcesu w erze cyfrowej.
 

PhillipeY

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Pozdrawiam serdecznie. Mam doświadczenie na uczelni TECH jako student, ponieważ brałem udział w niektórych kursach akademickich na tej uczelni. Moje doświadczenie było w pełni satysfakcjonujące, ponieważ nie miałem żadnych problemów z zatwierdzeniem stopnia kursów. Mam nadzieję, że te informacje okażą się przydatne.
 

Vanelvs

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2024
Posty
3
Punkty reakcji
1
Actualmente estoy estudiando en TECH y personalmente me gustó mucho mi formación porque las clases son dinámicas y los profesores enseñan con pasión, por lo que aprender es más ameno. Lo recomiendo, sobre todo si tienes que estudiar virtualmente.
 

Vanelvs

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2024
Posty
3
Punkty reakcji
1
Obecnie studiuję w TECH i osobiście bardzo podobało mi się moje szkolenie, ponieważ zajęcia są dynamiczne, a nauczyciele uczą z pasją, więc nauka jest przyjemniejsza. Polecam, zwłaszcza jeśli musisz uczyć się w trybie wirtualnym.
 

Peralta

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Myślę, że Tech Education to dobra platforma edukacyjna, która pozwala zdobywać lub wzmacniać wiedzę z dowolnego miejsca. Udało mi się wziąć udział w kilku kursach z kilku krajów, a jego wirtualny kampus jest łatwy do zrozumienia, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, rozwiązanie jest bardzo szybkie.
 

JohnathanZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oczywiście, na szczęście udało mi się przestudiować kilka kursów i szczerze mogę Ci go polecić bez żadnego problemu, ma bardzo dobrą i zróżnicowaną zawartość, daj sobie szansę!
 
Do góry