Czy ktos z Was czuje sie hipsterem?

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
ja odnosze wrażenie że całe to hipsterstwo jest mocno na siłę. Będę tak inny jak to tylko możliwe... tylko ze jak spora część tak pomysli to wszyscy zaczynają wyglądać tak samo. I tak w moim odczuciiu jest z hipsterami, teraz co drugi uważa się za chodzący indywidualizm inny niż wszystkie.... i w rezultacie mamy grypę indywisdulalistów którzy przestają być indywidualni
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Hipster, to stadium, w które przechodzi po długim czasie leming (informacja dla Nowego, jeśli wie - kto to leming)

Lemingi, te początkujące, starają się być "bażantami" Wąskie i jeszcze się zwężające sztruksy, nie zakrywające kostek. Skarpetki w poprzeczne, kolorowe paski, Półbuty z grubej, brązowej skóry na zelówce ze "słoniny", o grubości jak największej.Samodziałowa marynara. Fryzura "w kaczy kuper" - obśmiew Kaczafiego
 

Marybeth

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
1
ja odnosze wrażenie że całe to hipsterstwo jest mocno na siłę. Będę tak inny jak to tylko możliwe... tylko ze jak spora część tak pomysli to wszyscy zaczynają wyglądać tak samo. I tak w moim odczuciiu jest z hipsterami, teraz co drugi uważa się za chodzący indywidualizm inny niż wszystkie.... i w rezultacie mamy grypę indywisdulalistów którzy przestają być indywidualni
Zgadzam się z Twoją opinią. Ponadto liczy się w tym jeszcze muzyka: "Znajdę sobie jakiś fajny zespół/wokalistę, którego nikt nie zna i przyszpanuję".
 

jqtnm

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiele razy się już tak zdarzało, że moda na coś pretendowała do miana subkultury. Hipsterstwo skończy się tak szybko, jak się zaczęło...
 

PaulaWro

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Mój brat jest hipsterem, ale oczywiście jak prawdziwy hipster ,nie przyznaje się do tego :p hehe
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
hipster-subkultur.jpg




Jeeezu, to cos takiego, Looooooooooo matko!!!

3cd8a33a.png




chcialem w jednym ,jakos nie wyszlo soooorki modzie.

;)
 

RegisEmiel

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
1
Powiem szczerze, że hipster to jedyna "subkultura" (?) której kompletnie nie rozumiem i nie ogarniam.
Nie wiem nawet jak rozpoznać taką osobę i czym się wyróżnia.
I pewnie na tym to polega :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Wpadnijcie do Wrocławia i przejdźcie się koło uniwerków.
Wrocław oficjalnym miastem hipsterów. Ciekawe osoby można tam spotkać. :D
 

Jestem_Niesmiala

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mógłby ktoś, na przykładzie zdjęcia pokazać jak powinien wyglądać rasowy hipster? ;) Tylko nie takie przekpiewcze zdjęcie jak to wyżej!!!
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
wpisz sobie z google to zobaczysz. Co do miast  to chyba teraz w każdym większym mieście tak jest, Wawa też opanowana, to samo Lublin ( choć w mniejszym stopniu) i Kraków.
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Na tym zdjęciu powyżej z prawej widoczna jest chyba reinkarnacja Freddiego Merkurego :p
 

Active_Angel

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
228
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Universe
Hipster to osoba , która całkowicie odrzuca to co niesie ze sobą mainstream, więc jeśli popkultura preferowałaby ciuchy czarno- białe, to hipster wjdzie na ulicę odziany we wszystkie barwy oprócz czarnej i białej :) . Hipster zaciekawi sie tym co alternatywne. :)
 

dioder30

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że to jest kwestia gustu. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo ubierać się jak chce, Choć przyznam, że czasami niektórzy przeginają ze swoim stylem.
 
B

BraveNewWorld

Guest
Prawdziwy hipster nigdy nie powie, że jest hipsterem. :p Nie lubię tego wszechobecnego ostatnio pozerstwa. Bluzeczka z Zary, spodnie z H&M, iPad od Apple, wszystko za wypłatę mamusi, i mówić coś o jakimś indywidualizmie, śmiechu warte. Ludzie, noście, co chcecie, mnie to naprawdę nie obchodzi, ale nie nazywajcie tego "hipsterstwem"!

A tak już całkiem na marginesie to nie podoba mi się taki styl ubierania. x_____x U dziewczyn to jeeszcze, ale chłopcy wyglądają tak... niemęsko. Nigdy nie chciałabym mieć chłopaka bardziej kobiecego ode mnie.
 

cocolover

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Łódź
.
Większość ludzi nazywa się hipsterami, albo próbuje ubierać się tak jak oni na pokaz, co jest na prawdę śmieszne. Nie wiem co w tym fajnego. Połowa ludzi nazywająca się hipsterami wygląda jak bezdomni..Nie rozumiem co jest modnego w chodzeniu w 'szmatach' bądź w różnych kolorach. Nigdy tego nie zrozumiem i nawet nie chce próbować.
Ubieram się według własnych upodobań i w tym czuję się komfortowo. :)
 
Do góry