Czy Której z was spózniał sie okres po Pierwszym Razie gdy

Puma1727

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
mam pytanko ktorej z was spozniał sie okres po Pierwszym razie gdy się kochałeście?????
 

emilia0

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
38
mam pytanko ktorej z was spozniał sie okres po Pierwszym razie gdy się kochałeście?????



Kolejne pytanie na temat okresu, trzeba dokładnie czytać inne tematy...jest dużo takich co mają powiązanie z Twoim tematem (wystarczy "tylko" poszukać). Na pewno znajdziesz w nie których postach odpowiedzi na ten temat. <_<
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Po swoim pierwszym razie zaszlam w ciaze:)
żartujesz? :)
mało spotykane, choć kumpel od mojego szwagra też wpadł po pierwszym razie :p

Mi spóźniał się okres, wydaje mi sie, że zawszę się spóźnia, moim kumpelom też.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Mnie tez sie opóźnił ale za to mam teraz raczej bez bolesne okresy, bo wcześniej to był po prostu koszmar :/
 

Dorotaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gostyń
no nie zartuje, bylismy ze soba 2 lata, dzis juz nie jestesmy:|
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
A mozna wiedziec dlaczego? przestraszyl sie ze bedzie ojcem czy jak...
 

Dorotaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gostyń
A mozna wiedziec dlaczego? przestraszyl sie ze bedzie ojcem czy jak...



Nie, juz jak tylko pokazal mi sie brzuch, nigdzie nie chcial ze mna wychodzic. Po porodzie jakis czas do malej przychodzil dzien w dzien, pozniej jak tylko wydobrzalam, to mialam wrazenie, ze przychodzi do mnie, nie do Zosi. Obrazal sie jak mu nie chcialam dac buzi, wiele razy krzyczal na mnie, bo mala miala przez 3 miesiace kolke na okraglo, wiec bez przerwy byla bieganina, to butelka, to smoczek, to kocyk itd, a ja mu stale mowilam przynies, idz po to... On wolal posiedziec przed telewizorem, zamiast mi pomoc wiedzac ze mam nauke. Pozniej juz coraz mniej przychodzil... tak jakos nie wiem. AAa jeszcze byla przeciez sytuacja, ze mala chcial na weekendy brac (2 miesieczne niemowle!) na co oczywiscie sie nie zgodzilam. Jak zosia miala 5 miesiecy zerwalam z nim. Dzisiaj ma ustalone wizyty i placi co miesiac pieniadze, a z Zosia nie potrafi sie dogadac.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Oj, no wszystkim się spóźnia po pierwszym razie, bo są na tyle niedoświadczeni, że boją się, iż wpadli ~kochając się przez majtki~.
Stres.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Dorotaaa to faktycznie... widac że sam był jeszcze dzieckiem którym trzeba było się zająć...szkoda ze tak wyszlo ale moze to i nawet lepiej dla was :* trzymam za was kciuki :*
 

Dziubus

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o ta spóźniającą sie miesiaczke tio nie ma czym sie przejmować.Działa na to stres i obawa przed wpadką.Trzeba być dobrej myśli:)
 

anioooolek777

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Moja znajoma po pierwszym razie też miała lekkie opóźnienie...poszli z chlopakiem do ginekologa, powiedział im, że jest w ciązy...Cała rodzina postawiona na nogach bo trzeba się żenić (takie chore zwyczaje na wsi :/ ) Wszyscy już wiedzieli i w ogole...Az poszli do innego ginekologa,ktory im powiedzial, ze w zadnej ciazy nie jest. Wyszło na to, ze trzeba uwazac na lekarzy :/ Slub odwolano,oni sa nadal ze soba przy czym cala rodzina wie o ich poczynianiach ;)

Mi też się spoźnił...
Ostatnio nawet,nie wiem czemu choć podejrzewam,ze to przez leki...nie mialam przez miesiac okresu... :niepewny:
 

Puma1727

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Moja znajoma po pierwszym razie też miała lekkie opóźnienie...poszli z chlopakiem do ginekologa, powiedział im, że jest w ciązy...Cała rodzina postawiona na nogach bo trzeba się żenić (takie chore zwyczaje na wsi :/ ) Wszyscy już wiedzieli i w ogole...Az poszli do innego ginekologa,ktory im powiedzial, ze w zadnej ciazy nie jest. Wyszło na to, ze trzeba uwazac na lekarzy :/ Slub odwolano,oni sa nadal ze soba przy czym cala rodzina wie o ich poczynianiach ;)

Mi też się spoźnił...
Ostatnio nawet,nie wiem czemu choć podejrzewam,ze to przez leki...nie mialam przez miesiac okresu... :niepewny:



Mam jeszcze pytanko czy kolejne miesiączki bedą juz regularne czy nie ?????
I co ile miałyście kolejne miesiączki czy tak samo jak przed stosunkiem czy z takim opoznieniem jak po stosunku ?????


I to pytanie pytanie co teraz zadam nie jest związane z tym co w temacie ale zpytam Chciała bym sie dowiedzieć coś więcej o ŻELU PLEMNIKOBUJCZYM ????? ;) Z gÓRY DZIĘKUJE
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No słyszałam o czymś takim...ale nie popieram tego :/ małoskuteczne. W połączeniu z gumkami dają więcej pewności.
Po pierwszym razie miłam normalnie okres ,nie spóźniał sie, potem występował normalnie co 30 dni. Uprawiam sex ze swoim chłopakiem ale od 2-miesięcy nie miesiączkuje...wiem,że to nie ciąża bo robiłam testy i byłam u lekarza. Ale jeśli nie wiesz jak odpowiednio sie zabezpieczyć to sobie odpuść.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Mi się nawet uregulował po stosunku i zrobił się mniej bolesny powiem że wręcz nie boli wcale. Co do zabezpieczenia to ja zaczynałam od gumki+ globulki teraz jednak używamy samych prezerwatyw :)
 

anioooolek777

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja z moim Chlopakiem na poczatku tylko stosowaliśmy gumki ale szybko nam sie znudziły...Teraz jeśli to robimy to bez zadnego zabezpieczenia- ryzykowne,wiem ale My chcemy mieć dzidizusia więc nawet jesli cos sie stanie to nie bedziemy zalowac.
Przed naszym pierwszym kontaktem miesiaczki mialam regularnie,pozniej chwilowe opoznienie, pozniej znowu regularnie i teraz znowu sie opoznia... Duzo czynnikow wplywa na okres, niestety...
 

Puma1727

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
No słyszałam o czymś takim...ale nie popieram tego :/ małoskuteczne. W połączeniu z gumkami dają więcej pewności.
Po pierwszym razie miłam normalnie okres ,nie spóźniał sie, potem występował normalnie co 30 dni. Uprawiam sex ze swoim chłopakiem ale od 2-miesięcy nie miesiączkuje...wiem,że to nie ciąża bo robiłam testy i byłam u lekarza. Ale jeśli nie wiesz jak odpowiednio sie zabezpieczyć to sobie odpuść.



mi nie chodzi oto zeby stosować sam zel ja bym chciała stosować żeli + Gumka i dlatego chciałam sie dowiedzieć coś więcej na temat tego żelu ?
*jak się go stosuje?
*jego skuteczność z gumką ?
* czy wolno go używać z gumką?
*i ile kosztuje ?

a teraz zabezpieczamy się samą gumką
 
Do góry