Czy kogoś zainteresowalabym ? :>

betka347

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witam.
Od roku jestem sama... Moje związki był różne i skomplikowane:p A teraz no cóż brakuje mi kogoś, czekam i czekam i nic. Zastanawiam się co takiego jest we mnie nie tak, że do tej pory nikt nie zawiesił nam nie oka! hehe :D wiekszość się zem ną przyjaźni ... Może mały opis. Postaram się umiescić i wady i zalety, żeby było sprawiedliwie :D Otóż jesteśli chodzi o wygląd ( no bo on najwazniejszy hehe nie ? :> przynajmniej na pierwszy rzut oka) - niebieskooka szatynka, wzrost ok.166 cm, waga: (no tu ta wada) ok. 10 kilosów nadwagi mam :/ , hmmm a o szczegóły to możecie sami pytac :p Jesli chdozi o charakter to typowy kobiecy - i po marusze i ponarzekam, ale krótko i łatwo wybaczam:p zdolna do kompromisów - właściwie zawsze mozna sięzem ną dogadać :D uparta, z poczuciem humoru, szczera, wyrozumiała, zazdrosna:p , zdolna do poświęceń, otwarta :) szalona ( lubię wyzwania ) spontaniczna. To tak w skrócie :D A zainteresowania : sport ( uwielbiam grac w gry zespołowe ), podróże : nigdy nie odmówie spontanicznych wypadów, zaplanowanych też :D Nom. i Co? ktoś zainteresowany? :D
 

betka347

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Lat 18, a zdjęcie to jedynie komuś na poczte :D
 

Kredek

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Pomorze zachodnie
eee betka gdzie te Twoje 10 kg nadwagi ???? co :kwasny:

Wyglądasz bosko :eek:k2:

edit: Spod jakiego jesteś znaku zodiaku ? :p
 

Kocurek999

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódz
Ja szukam kogoś bo jestem samotny(zawsze byłem) jestem z Łodzi jeśli ci to nie przeszkadza chłopak 20 lat i wiem że internet nie jest mieiscem na znajomość ale poznać kogoś i potem się z nim spotkać to owszem.
aktualnie jestem w Łodzi :D
 

betka347

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
do Kredka ----> ojj mam, mam , tylko moze na tamtych zdjęciahc tak nie widac.... no nie wime, albo siędobrze rozkłada :D

do wszystkich :p ---> ja nie szukam moze chłopaka, bo tak pół żartem, pół serio chyba żadne by nie spełnił moich oczekiwań heeheheh, zbyt wymagająca jestem :D chociaż moze jakby siezdarzyło.... ogólnie znajomości jakiekolwiek mile widziane, lubię poznawać ludzi :)
 

betka347

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no tak jak mówilam prywatnie mgoę komuś wysłać jak kogoś ciekawi moja fotografia :D
 
Do góry