niepewna..

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
to ja kim cudem chcialas wykryc ciaze skoro zaplodnienie mialo byc 21.02 , a bylas u lekarza 24?.. przez 3 dni to chyba niebardzo prawda? a testy robi sie 2 tygodnie po, sa takie co niby po ponad tygodniu no ale w kazdy razie potrzeba czasu na wykrycie.

zrob test TERAZ :] albo idz do lekarza, teraz a nie dwa dni po stosunku :bag:

Napisałam , że do zapłodnienia mogło dojść w każdym dniu czyli też miesiąc wcześniej.. Nie jestem na tyle głupia żeby iść do lekarza 3 dni po przypuszczalnym zapłodnieniu i liczyć że coś wykryje. Ale 18.03 zrobiłam test, wyszedł pozytywny. A wczoraj u lekarza (tego samego co wcześniej)potwierdziło się że jestem w 7tygodniu ciąży, a więc lekarz po prostu wcześniej nie rozpoznał mojej ok.3 tygodniowej ciąży. Mój dzidzuś ma teraz 1.01cm:) Bardzo się cieszę:)
 

Iraa

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.

Razem z moim chłopakiem pieściliśmy się w ostatni dzień mojego okresu (tylko plamienie) i w kilka dni po nim. Nie uprawialiśmy seksu, nie było bezpośredniego kontaktu penisa z moją pochwą. Leżeliśmy pod kołdrą, jego penis był wyciągnięty ze spodni. Pieściłam go przez kilka chwil, nie jestem pewna czy z jego penisa wypłynęła jakakolwiek wydzielina. Jestem jednak pewna, że nie było orgazmu i nie doszedł - wątpię, by pojawiła się sperma, jest to wręcz niemożliwe, bo musiałabym coś poczuć na dłoniach. Boję się jednak, że mogło dojsć do wydzielenia preejakulatu (dodam, że mój chłopak jest prawiczkiem). On twierdzi, że nic takiego nie pamięta. Dotykał po tym swojego penisa, żeby schować go spodni i następnie pieścił mnie tymi dłońmi, bez uprzedniego umycia czy wytarcia ich w cokolwiek. W tej chwili minął tydzień od tamtego momentu. Od dwóch dni mam mokrą wydzielinę z pochwy, jak to zwykle miewam tydzień po okresie. Temperatura ciała dzisiaj z rana była 36.7. Wydaje mi się, że moje piersi minimalnie się powiększyły, ale może mi się tylko wydawać. Miałam zaparcia dwa, trzy dni po tym dniu, ale to mogło być spodowodane mieszaniem ogromnej ilości jedzenia. Podczas ciąży występuje ciemna linia pod pępkiem. O ile dobrze pamiętam, to ja zawsze tam miałam coś widocznego, jeżeli dobrze się przypatrzyć z bliska, ale ze względu na stres w tej chwili, wydaje mi się, że jest ona ciemniejsza. Nie mam nudności, nie czuję zmęczenia, apetyt mam normalny.

Powinnam się mimo wszystko martwić, czy raczej nie? Zrobić jakiś test?

Dziękuję z góry za odpowiedzi.
 

objawy

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czysto teoretycznie do zapłodnienia mogło dojść, jednak szansa na to jest naprawdę niewielka. Następnym razem polecam większą rozwagę.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A czy pamiętacie dziewczyny o tym żeby przed planowaa ciążą przyjmowac kwas foliowy ?
Najlepsza i najodpowiedniejsza dawką jest 0,4mg na dobę. Pamietajcie o tym, nawet jesli o ciąży dowiecie sie duzo pózniej.
 

klaudia881992

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.. chciałam prosic o pomoc gdyż planujemy z mężem dziecko od 2 miesiecy robiłam testy ciążowe 2 wyszły że nie jestem ale ten 3 ci wykazał że nie wie.. miesiaczke mam co 28 dni ale teraz ja mam co 27 dni ostatnia miesiączka była tylko 3 dni w tym 1wszy dzień było mocne krwawienie ale 2gi i 3ci dzien to tak jakbym nie miała miesiączki... byłam u ginekologa on powiedział ze mam powiększona macice ale że to może być ciąża ale tez zmiana przed miesiączką... ja jestem szczupłą kobieta ale teraz jem wiecej i wszystko najbardziej mam ochotę na słodycze .... piersi mnie w jednym dniu bolą a na następny dzień nie... pojawiła mi sie duża żyła na brzuchu po prawej stronie... pozatym boli mnie jajnik.. wieczorem mam mdłości i za 2 dni spodziewam sie miesiaczki.. pozatym boli mnie też żołądek... proszę o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam
 

Kuzi

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.

Kochaliśmy się ale nie wchodząc w siebie, ja jed dobrze i ona mi również, obawiamy się że może być w ciąży a dlaczego... ponieważ wytrysk wystąpił w buzi a za niedługi czas się pocałowaliśmy po tym zacząłem robić jej dobrze.
Moje pytanie brzmi czy mogło dojść do ciąży jeśli moje plemniki zostały u mnie i przeniuosłem je językiem? dodam jeszcze że to nie było że miała spermę w buzi jak się ze mną całowała tylko wcześniej wypluła ale mogło coś zostać.

Proszę o poważne odpowiedzi
Pozdrawiam Rafał.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Witam wszystkich. Kochaliśmy się ale nie wchodząc w siebie, ja jed dobrze i ona mi również, obawiamy się że może być w ciąży a dlaczego... ponieważ wytrysk wystąpił w buzi a za niedługi czas się pocałowaliśmy po tym zacząłem robić jej dobrze. Moje pytanie brzmi czy mogło dojść do ciąży jeśli moje plemniki zostały u mnie i przeniuosłem je językiem? dodam jeszcze że to nie było że miała spermę w buzi jak się ze mną całowała tylko wcześniej wypluła ale mogło coś zostać. Proszę o poważne odpowiedzi Pozdrawiam Rafał.

Skoro wcześniej wypluła spermę, prawdopodobieństwo, że "coś zostało" i dojdzie do zapłodnienia jest naprawdę niewielkie :)
 

Jacasso

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Uprawiałem sex z dziewczyna oczywiscie mając na sobie prezerwatywe i gdy już doszłem to wiadomo prezerwatywe wyrzuciłem. Po jakims dłuższym czasie (kolo godziny) troche nas emocje poniosły xd i znowu uprawialiśmy sex tyle ze tym razem bez gumki. Najgorsze jest to ze po 1 stosunku nie umyłem penisa -_- i sie teraz zastanawiam czy moze zajsc w ciaże. Ile takie plemniki moga zyć na napletku ? Używałem Durexa extra safe ale przeczytałem ze one nie sa plemniko bojcze i sie strasznie boje :(
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
A czy pamiętacie dziewczyny o tym żeby przed planowaa ciążą przyjmowac kwas foliowy ?
Najlepsza i najodpowiedniejsza dawką jest 0,4mg na dobę. Pamietajcie o tym, nawet jesli o ciąży dowiecie sie duzo pózniej.
Widzę, że nie wszystkie pamietają o Foliku, a to taki ważny lek , o którym każda kobieta powinna pamiętać nawet przed planowana ciążą.
 

Klauddynkaa1502

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Hej. Od listopada brałam tabletki antykoncepcyjne przez 6 miesięcy. W maju postanowiłam zrobić przerwe i zmienić mercilon na inne. Wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem z prezerwatywa, która nie pekla i wszystko było ok, nawet nie skończył we mnie tylko wyciągnął przed wytryskiem. Mam dni płodne. Jak brałam tabletki nie myślałam o tym czy mogę zajść w ciążę bo i tak zawsze było z gumka. Niestety teraz zaczynam się denerwować. jak duże sa szanse za jestem w ciąży?
 

Lady Vila

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Błędna Galaktyka
Jeśli Twój partner nie miał wytrysku w Twoim ciele, to możesz być spokojna. Gdyby wytrysk nastąpił, to tuż przed nim jest faza tzw. kropelkowania (nie jest to jeszcze wytrysk właściwy, ale nawet minimalna ilość spermy może doprowadzić do zapłodnienia).

Myślę jednak, że nie masz się czym przejmować, chociaż różnie to w życiu bywa...
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Szanse są żadne. Przecież się zabezpieczyliście, nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy, a w dodatku Twój chłopak nie skończył w Tobie. Nie wydarzyło się więc nic, co mogłoby prowadzić do zapłodnienia. Nie panikuj :)
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ja za to doskonale wiem, jak rozpoznać, czy jest się w ciąży:
Jeżeli nie dostałaś miesiączki, ale miałaś bóle brzucha jak na okres, które ustały po pewnym czasie i równocześnie przez kilka dni bolały cię piersi - możesz być pewna, że jesteś w ciąży.
 

niepewna..

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja za to doskonale wiem, jak rozpoznać, czy jest się w ciąży:
Jeżeli nie dostałaś miesiączki, ale miałaś bóle brzucha jak na okres, które ustały po pewnym czasie i równocześnie przez kilka dni bolały cię piersi - możesz być pewna, że jesteś w ciąży.
Nie wiem czy to prawda, ale bardzo możliwe. Za to w moim otoczeniu najbardziej pewnym objawem jest twarde podbrzusze. Należy wstać rozluźnić się i dotknąć podbrzusza tuż nad wzgórkiem łonowym. W moim przypadku się sprawdziło, mimo iż lekarz nie potwierdził ciąży(można przeczytać w pierwszym poście na poprzedniej stronie).
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Hej. Od listopada brałam tabletki antykoncepcyjne przez 6 miesięcy. W maju postanowiłam zrobić przerwe i zmienić mercilon na inne. Wczoraj kochałam się ze swoim chłopakiem z prezerwatywa, która nie pekla i wszystko było ok, nawet nie skończył we mnie tylko wyciągnął przed wytryskiem. Mam dni płodne. Jak brałam tabletki nie myślałam o tym czy mogę zajść w ciążę bo i tak zawsze było z gumka. Niestety teraz zaczynam się denerwować. jak duże sa szanse za jestem w ciąży?

nie mam pytań :bag:

jakim cudem powiedz nam szczerze miałabyś być w ciaży? kolejna która wierzy w plemniki ninją przechodzące przez lateks? ehh :/
 
M

Maria-Livia

Guest
MOJE - na temat-czy jestem w ciąży? --------- Nie chciałabym być uznana za kogoś zarozumiałego, lecz sama przyznałaś - odnoszę się do pierwszego postu - że na "takie rzeczy" jest jeszcze za wcześnie. Poza tym, moim zdaniem, uprawiać to można może raczej kartofle na polu, albo sport. W każdym razie ja, jako ja, nie wiem czy publicznie otwierane rozmowy na takie tematy, choć są w modzie, są tak autentycznie konieczne. Ale, zwłaszcza dziewczyna, czy kobieta -bez różnicy - powinna zachować własną subtelność, coś nieskażonego, i jedynego jak nieodkryty do końca unikat..... Coś szczególnego... i taka właśnie powinna być Kobieta. "Dzisiaj", poprzez przeciętność i zwyczajność nie ma już chyba...takich Aniołów na ziemi. :lagodny: Potem zdzwienie, dlaczego i sami, swoją drogą też zepsuci mężczyżni, nie szanują własnych partnerek, i tzw. płci pięknej.... Lecz gdzie to Piękno? - w tak wiadomej rzeczywistości. - W faktach, które niekiedy przerażają.a613a38949252c92fe5550e30c9e47ac - patrzy na kwiat.jpg
 
Do góry