lucyfer1987

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich ciepło :) Chciałem podzielić się swoją historią ponieważ może wy pomożenie...
Mianowicie:
Uprawialiśmy uprawialiśmy we dwoje sex... Było miło jak to za każdym razem lecz troszkę sprawa nam się skomlikowała... Byłem zabezpieczony (prezerwatywą) ... kochaliśmy się aż do momentu kiedy wystrzeliłem :) Kiedy wyszedłem z mojej dziewczyny (którą bardzo kocham i szanuję) położyłem się obok i zaczeliśmy sobie żartować i uśmiechać do siebie :) Było fajnie do momentu kiedy nie zobaczyłem że na moim penisie nie ma gumki... Zdrętwieliśmy ... Dziewczyna wstała i zaczeliśmy szukac... Nigdzie nie było... Okazało się że gumka została w niej ale nie została cała w środku lecz wystawała na tyle że można było zobaczyć ją gołym okiem... Po wyciągnięciu obejrzałem gumkę i ani nie była pęknięta a w środku było nasienie... Czy Całe? Niewiadomo ... Wydaje mi się że tak... Bo przecież sperma nie woda... Nie wypływa momentalnie :) Fakt że była śliska ale to przeciez jak to prezerwatywa tym bardziej że kobieta tez wytwarza pewien sluz... :) Nie wiem co o tym myśleć... Co sądzicie?? Możliwe jest że będziemy mieć dziecko?? pozdrawiam goroąco...
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wiesz. Ponad 2000 lat temu była pewna kobieta, która bez seksu zaszła w ciążę, ot tak - sama z siebie. To i u was po seksie miałoby to być niemożliwe?

A tak na serio, jak wszystko zostało na swoim miejscu, to raczej nie zajdzie. Jak nie zostało, to może zajść. Ale nawet jeśli nie zostało, to nie ma takiej gwarancji. Jak kupi test ciążowy to się dowiecie.
 

lucyfer1987

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
po 10 dniach wyszło że nie jest (tylko że test zrobiliśmy po południu)... Mimo to że bolą ją piersi troszkę bardziej...
Zrobimy jeszcze kolejny test kontrolny za kilka dni...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
testow sie nie robi popoludniu, tylko rano.. Boze tak trudno ulotke przeczytac?
 

lucyfer1987

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Nie trzeba czytac bo okazalo sie ze wszystko OK :) Kidsa nie bedzie :) jesscze poczeka na odpowiedni moment... Dzieki za zainteresowanie... Pozdrawiam
 

asiura1986

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć zabezpieczam sie od 8 miesięcy plastrami Evra w poniedziałek miałam ostatni plaster odkleiłam go i nic okresu nie ma objawy mam( bolą mnie piersi itp) w tym miesiącu jak kochałam się z moim TŻ kończył we mnie czy możliwe jest,ze jestem w ciąży ?? Myśleliśmy o dziecku, ale jeszcze nie teraz..... Dodam,ze zawsze miałam okres regularny zazwyczaj w ciągu 2 dni od oklejenia plastra dostawałam okres, oraz może być to wina stresu i choroby?? ostatnio jestem troszkę zestresowana z moim TŻ mamy cięższe dni i dodatkowo od 3 dni jestem chora ....czekam na odpowiedź ....
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Zdecydowanie tak. To, że spóźnia Ci się okres może wynikać ze stresu jaki przeżywasz, jak również może to być wynik choroby. Dlatego nie panikuj, przestań o tym myśleć, bo tylko się nakręcasz... Jeśli okres dalej będzie się spóźniał możesz dla pewności zrobić test, ale skoro byłaś zabezpieczona to raczej nie masz powodów do obaw :)
 

anuhha

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
HEJ.. mam pytanko . 6 dni temu kochalam sie z facetem wszystko zakonczylo sie we mnie ... chcemy miec dziecko tylko problem w tym ze dostalam dzis miesiaczke ... ;( czy to znaczy ze nie jestem w ciazy ???
 

A g n i e s z k a

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hej ja mam pytanie. Okres spóźnia mi się już tydzień. Zrobiłam 2 testy ciążowe ale oba wyszły negatywnie. W sumie niema żadnych innych objawów które mogły by świadczyć o ciąży ale bardzo martwi mnie ten spóźniający się okres bo zazwyczaj miesiączkuję regularnie. Miałam ostatnio sporo stresów, leków, wyjazdów i piłam sporo alkoholu ale czy czynniki mogą wpływać na aż tak duże opóźnienie miesiączki? Proszę was o jakąś radę.
Agnieszka
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
pewnie że mogą wpływać nawet na tygodniowe opoznienie, dodatkowo nakrecasz sie ze sie spoznia.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Hej ja mam pytanie. Okres spóźnia mi się już tydzień. Zrobiłam 2 testy ciążowe ale oba wyszły negatywnie. W sumie niema żadnych innych objawów które mogły by świadczyć o ciąży ale bardzo martwi mnie ten spóźniający się okres bo zazwyczaj miesiączkuję regularnie. Miałam ostatnio sporo stresów, leków, wyjazdów i piłam sporo alkoholu ale czy czynniki mogą wpływać na aż tak duże opóźnienie miesiączki? Proszę was o jakąś radę.
Agnieszka

Stres, leki, alkohol, wyjazdy mogą mieć na to wpływ, więc uspokój się, bo pewnie niebawem się pojawi :)

HEJ.. mam pytanko . 6 dni temu kochalam sie z facetem wszystko zakonczylo sie we mnie ... chcemy miec dziecko tylko problem w tym ze dostalam dzis miesiaczke ... ;( czy to znaczy ze nie jestem w ciazy ???

Trudno przewidzieć... U niektórych kobiet pomimo tego, że są w ciąży miesiączka bądź coś, co ją przypomina występuje. Ja nie miałam, ale moja szwagierka dostała okres mimo że w ciąży jest (co potwierdził test i lekarz). Zrób test, a wszystko się wyjaśni. A jeśli nawet w ciąży nie jesteś możecie próbować dalej, więc uszy do góry ;)
 

niepewna..

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, mam taki problem... Z chłopakiem staramy się o dzidziusia. W zeszłym miesiącu (3.02) @ miałam inną niż zawsze tylko 3 dni i to naprawdę w małej ilości.. Do tego temp. ok.36.9-37.2, senność, częste oddawanie moczu, powiększone i ciemniejsze sutki i ciągły ból piersi oraz kłucie jajników.. Zrobiłam 3 testy, wyszły negatywnie, u ginekologa też nic się nie potwierdziło.. Jednak dziś mamy 10.03 a ja wciąż nie mam kolejnej miesiączki... Co o tym myślicie??
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Dziewczyny, mam taki problem... Z chłopakiem staramy się o dzidziusia. W zeszłym miesiącu (3.02) @ miałam inną niż zawsze tylko 3 dni i to naprawdę w małej ilości.. Do tego temp. ok.36.9-37.2, senność, częste oddawanie moczu, powiększone i ciemniejsze sutki i ciągły ból piersi oraz kłucie jajników.. Zrobiłam 3 testy, wyszły negatywnie, u ginekologa też nic się nie potwierdziło.. Jednak dziś mamy 10.03 a ja wciąż nie mam kolejnej miesiączki... Co o tym myślicie??

a kiedy robiłaś te testy i bylas u ginekologa?

jeśli było to 2-3-4tygodnie od mozliwego zaplodnienia, i zarowno testy jak i lekarz nic nie stwierdzili to za pewne ciazy nie ma, a Twoje objawy mogą wynikiać z urojenia sobie że jesteś w ciazy ;) jeśli natomiast testy i wizye u lekarza zalatwilas za wczesnie to mogly one nie wykryc ciazy.
 

niepewna..

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
a kiedy robiłaś te testy i bylas u ginekologa?

jeśli było to 2-3-4tygodnie od mozliwego zaplodnienia, i zarowno testy jak i lekarz nic nie stwierdzili to za pewne ciazy nie ma, a Twoje objawy mogą wynikiać z urojenia sobie że jesteś w ciazy ;) jeśli natomiast testy i wizye u lekarza zalatwilas za wczesnie to mogly one nie wykryc ciazy.
Tak naprawdę zapłodnienie mogło nastapić w każdym dniu... u Ginekologa byłam 24.02 kilka dni wczesniej robiłam testy... Jednak zastanawiam czy mogło byc tak, że Wczesniejsza @ nie miała nic do całej sytuacji a w ciąże mogłam zajść podczas owulacji ok.21.02...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Tak naprawdę zapłodnienie mogło nastapić w każdym dniu... u Ginekologa byłam 24.02 kilka dni wczesniej robiłam testy... Jednak zastanawiam czy mogło byc tak, że Wczesniejsza @ nie miała nic do całej sytuacji a w ciąże mogłam zajść podczas owulacji ok.21.02...
to ja kim cudem chcialas wykryc ciaze skoro zaplodnienie mialo byc 21.02 , a bylas u lekarza 24?.. przez 3 dni to chyba niebardzo prawda? a testy robi sie 2 tygodnie po, sa takie co niby po ponad tygodniu no ale w kazdy razie potrzeba czasu na wykrycie.

zrob test TERAZ :] albo idz do lekarza, teraz a nie dwa dni po stosunku :bag:
 

Wiewióreczka25

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny,
Piszę do doświadczonych mam
smile.png

Jak u was przebiegały pierwsze 4 tyg. ciąży ?
Ja aktualnie spodziewam się miesiączki miała być wczoraj, miałam nadzeje na dziś i bóle takie jak zawsze dostaje na początku miesiączki
do tego od 4 dni po wypiciu kawy mojej mmm ulubionej mdli mnie cały dzień prawie ;/ czasami mam tak jakby mi jakaś "gula" w gardle stała
yikes.png
po za tym tez od tych kilku dni spać mi się chce strrrasznie jestem bardzo zmęczona popołudniami ;/ i niewiem czy to z przemęczenia czy co .. ??!! Jak wy się na to zapatrujecie ?

BUZIAKI
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Hej dziewczyny,
Piszę do doświadczonych mam
smile.png

Jak u was przebiegały pierwsze 4 tyg. ciąży ?
Ja aktualnie spodziewam się miesiączki miała być wczoraj, miałam nadzeje na dziś i bóle takie jak zawsze dostaje na początku miesiączki
do tego od 4 dni po wypiciu kawy mojej mmm ulubionej mdli mnie cały dzień prawie ;/ czasami mam tak jakby mi jakaś "gula" w gardle stała
yikes.png
po za tym tez od tych kilku dni spać mi się chce strrrasznie jestem bardzo zmęczona popołudniami ;/ i niewiem czy to z przemęczenia czy co .. ??!! Jak wy się na to zapatrujecie ?

BUZIAKI

a nie lepiej wydać te 9 zł i kupic test ciażowy? niż się zastanawiać, i snuć przypuszczenia ? :bag:
 

asia580

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
:):):))))
jak byłam w 4 tyg. ciąży czułam się normalnie tak jakbym nie była w ciąży. dopiero jak okres mi się spóźnił ok tygodnia to zrobiłam test i wyszedł pozytywny. na drugi dzien poszlam do poradni k gdzie przyjmowala taka dretwa babka i powiedziala mi ze ona nic tam nie widzi tylko jakis pęcherzyk i dala mi skierowanie do szpitala i tam sie okazalo ze jestem w 5-6 tyg. ciązy i grozi mi poronienie, ale na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze i teraz mam sliczna prawie 2-letnia coreczkę:)
 

luckybone

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Witam,

dzisiaj kochałam się z chłopakiem. Zmienialiśmy często pozyje (jak zwykle), kochaliśmy się w jednej przez jakieś 2-3 minuty i jak wyszedł, zauważyliśmy, że gumka pękła (przy wejściu była jeszcze cała). Założył nową i robiliśmy to dalej...
Twierdził, że czuł, że nic wtedy z niego nie wyciekło, i w sumie, nie był zbyt mokry (a kochaliśmy się wtedy już jakieś 35 minut). Jednak mam pytanie...okres miałam 14.03 i z kalendarzyka owulacyjnego wyszło, że od dwóch dni mam dni płodne, a owulacja będzie dopiero za dwa dni. Mam pytanie...nie wykluczam, że z niego się coś wydzieliło i stąd moje wątpliwości....jaka jest szansa, że zajdę w ciążę? Ja osobiście sądzę, że chyba niezbyt duża, jednak wolę się zapytać, może ktoś z was już tak miał i ma jakieś doświadczenie....za tydzień i tak już idę do ginekologa przerzucić się na tabletki (to był już drugi raz, że pękła gumka, mimo że to firmowe D-xy!). Wolę tutaj zapytać, może ktoś może mnie trochę bardziej oświecić..

Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Słuchajcie...muszę dodać nową rzecz: właśnie zauważyłam, że zostało we mnie kawałek gumki (sama końcówka)...i jak czytam, nie jestem jedyna, której stało się to samo z D-xami...
Chciałam jeszcze dodać, że po tym jak zauważyliśmy, że pękła gumka, przerwaliśmy na chwilę stosunek i poszłam przepłukać wnętrze..i dopiero potem założył nową. Jednak martwi mnie, że został we mnie ten mały kawałek gumki...

//nie pisz post pod postem, używaj opcji "Edytuj"
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
dziwna sprawa, nie wiem co wy wrabiacie w tych gumkach i jak je zakladacie, albo jaki sprzet ma Twoj chlopak :]

ja juz troche uzywalam d-xow i nic sie nie przydarzyło, same z siebie nie pękają :}

no w kazdym badz razie, w teorii prawda, to nie powinno nic sie dziac, ale skoro piszesz ze wasz stosunek trwal 35minut do momentu zauwazenia ze gumka pekla to ja bym taka pewna nie byla ze nic sie z niego nie wydostało...tym bardziej jesli to dni plodne przed owulacja, po owulacji to raczej nie ma co panikowac ale przed...

przeplukanie wnetrza jak to okreslilas na nie wiele sie zdało, no coz nie uspokoje Cie bo sama mialabym watpliwosci czy wpadac w panike czy jeszcze nie :]

lekarz za tydz. powinien juz cos wiedziec.
 
Do góry