ania220088

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
tak przepisał mi tabletki- Lacidofil i kazał stosować lekka diete (nie jesc słodyczy, smażeniny itp). no nie wiem czy tak wykluczył bo chyba w ogóle nie brał pod uwage tego że moge być w ciązy.mkolor moczu juz mam normalny. aod kiedy powieksza sie brzuch w ciązy?
chłopak mówił ze raczej nie dotykał siebie tam a potem mnie ale teraz spanikowal i sam juz nie wie :( mówil ze zresztanie wiadomo ile tego nasienia musiałby miec na rekach... poza tym jestem dzewica i ze jesli nie przebil mi blony to nie moge zajsc w ciąże... to prawda?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
poza tym jestem dzewica i ze jesli nie przebil mi blony to nie moge zajsc w ciąże... to prawda?

Błona dziewicza nie zabezpiecza przed ciążą...
Może zamiast brać się za seks weźcie się za edukację?
 

ania220088

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
po pierwsze nie uprawialismy seksu tylko peeting.. no i dzieki za uswiadomienie
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
A co to za różnica? Ciąża i dziecko będzie to samo. Tylko poczęte z powodu niewiedzy i niekompetencji rodziców.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Nie wierzę w to, by móc zajść w ciążę od włożenia paluszka umoczonego w odrobinie nasienia. Żeby zajść w ciążę trzeba uprawiać seks i dojść w środku. Takie moje zdanie. Uważam, że nie powinnaś się bać Aniu. Jeśli się stresujesz, to pójdź jeszcze raz do lekarza i niech Cię zbada, byś mogła być spokojna. Nie martw się :)
 

ania220088

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
dziekuje ci, jestes kochana :) przynajmniej jedna osoba ktoranie przedstawia mi krytyki... no walsnie chlopak mi mowil ze raczej nie dotykal sie tam i ze potrzeba duzo plemnikow zeby w ogole zajsc w ciaze bo jakos tak jest ze jak ktos ma ponizej 20 albo cos kolo tego tysiecy to jest bezplodny...
 

Dominika_ko

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
105
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że poprzez petting możesz zajść w ciążę. Jakoś moja koleżanka będąc dziewicą dziecko urodziła, nawet lekarz się śmiał że już mogła iść na całość skoro i tak jest w ciąży. Ludzie zachodzą w ciążę stosując antykoncepcję, a Ty uważasz że w ciążę nie zajdziesz bo masz błonę? Nie chcesz dziecka to nie stwarzaj sytuacji w których może ono powstać. Ja pomimo tego że stosowałam antykoncepcje to zaszłam w ciążę więc wszystko jest możliwe.

A tu są najpopularniejsze odpowiedzi na pytania, między innymi czy podczas peetingu i będąc dziewicą można zajść w ciążę:
http://www.ponton.org.pl/faq.php?cat_id=9
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Nie sądzę by w ciążę zaszła każda kobieta która ma jakąkolwiek styczność ze spermą. Każde przypadki są inne. W ciążę nie zachodzi się od tak sobie.
 

ania220088

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
potem podam tutaj strone ktora znalazl moj chlopak i powiecie mi co o tym sadzicie...
ale chcialam zaznaczyc ze bylismy w ubraniach i on mowi ze nie przypomina sobie zeby siebie tam dotykal a poza tym jesli nawet cos tam to zanim by sie dostal o powiedzmy `dziurki` mojej to wytarlo by sie to w ubranie.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Aniu, udaj się jeszcze raz do tego lekarza, choć ja i tak wiem, że w ciąży nie jesteś...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja tez sadze, ze nie jest i tez sadze, ze zajscie w ciaze przez petting jest praktycznie niemozliwe. No ale moze sie myle.
 

palika555

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam panie. Mam pewien problem może ktoś mi doradzi. Mierzyłam temperaturę i mam 35,4 a zwykle mam 36,7, okres spóźnia mi się 3 dni, bolą mnie sutki i podbrzusze. Staramy sie z partnerem o dziecko, ale nie wiem czy wkoncu nadeszła ta ciaża czy tez nie. Moze ktos mi odpowie i doradzi. Prosze o pomoc
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Test ciążowy-10 zł. w Aptece i 100 % gwarancji. No może nie 100 ,ale 90% na pewno
 

claire1983

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Poznań
Jak czytam te idiotyczne pytania 16latek albo innych tego typu gówniarzy to aż mi włosy dęba stają. Ja nie wiem jak to możliwe aby w 21 wieku edukacja seksualna była na tak niskim poziomie. Co robią wasi rodzice? nigdy nic na ten temat wam nie powiedzieli? Co to za głupie pytania? czy jestem w ciązy bo parę dni temu chlopak włożył mi palec a dzisiaj mam napady głodu? Co jedno pytanie to głupsze. Ja współczuję strasznie wam tak naprawdę, bo to smutnem, że nikt wam nigy nie wyjaśnił zasad biologii, zapłodnienia. Broń Panie Boże abyście się rozmnażali bo to przerażające.
 

palika555

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ale chyba na test jest jeszcze za wczesnie nie sadzisz. A do lekarza mi głupio az isc bo bylam 2 miesiace temu tzn na poczatku stycznia.
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Postaraj się na razie nie myśleć o ciąży,bo takie nakręcanie się na nią raczej opóźnia zajście w ciąże (jak i okres, kiedy ktoś boi się wpadki). A dl lekarza i tak powinnaś pójść. Teoretycznie co miesiąc powinnaś stawiać się na badania kontrolne, więc co w tym głupiego, zwłaszcza, jeśli staracie się o dziecko?
 

ania220088

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
zrobilam test i wyszedl ujemny na szczescie :)
a strone podam - http://www.insomnia.pl/czy_mog%C5%82em_przebi%C4%87_b%C5%82on%C4%99-t189751.html
chyba mam zaparcia i dlatego mnie tak brzuch boli, tak moja mam sadzi bo ostatnio w ogole kału nie wydalam no i mowi ze tam sie zastał pokarm i mnie boli bo sie nie wydala. kazała mi zjesc jablko i dala jakies zioła i łyzke oleju, jeszcze kupi jakiies tabletki na przeczyszczenie :)
 

Natalia182

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam mam do Was pytanie Czy jest to możliwe żebym była w ciąży gdyż ostatnią @ miałam 24.02 cykle mam rożne od 30-36 dni. Natomiast 15.03 pękła nam gumka :/ i wszystko było we mnie. Bardzo bym chciała mieć dziecko czy jest to możliwe żeby doszło do zapłodnienia? Dzisiaj jest 32 dzień cyklu, brak szczególnych objawów na @ boli mnie jedynie w dole brzucha :( może mi ktoś doradzić?
 
Do góry