K

kinga_sc

Guest
Może się bardzo spóźnić, albo w ogóle nie wystąpić.
Boisz się to zrób test, najlepiej w przychodni, nie taki z apteki.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Może się bardzo spóźnić, albo w ogóle nie wystąpić.
Boisz się to zrób test, najlepiej w przychodni, nie taki z apteki.

Weim, zreszta wiesz zdarzalo sie ze 3 miechy okresu nie mialam, a ciazy nie bylo.. wiec w sumie tak nie panikuje bo u mnie to normalne .. ale zrobie
 

1paula1

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Bajki
Witam Drogie Forumowiczki. Ja pisze z takim zapytaniem ponieważ powinnam juz dostac okres ale nie dostałam i nic na to nie wskazuje narazie. Otóż sprawa wyglada tak: dostałam okres 04.12 nastepny był 02.01 i wszystko było ok do czasu kiedy to powinnam kilka dni temu dostac okres a go nie ma. Kochałam sie z moim chłopakiem 1,5 tyg temu z zabezpieczeniem, on twierdzi ze nic nie było ale podczas stosunku zsunęła sie prezerwatywa i założył drugą i dopiero potem doszedł do końca ale zdążył wczesniej wyciągnąć. Istnieje jakies prawdopodobieństwo że podczas zsunięcia sie pierwszej mogło być coś na ręce a poźniej zakładając drugą przeszło to na drugą? i to że mogę być w ciąży? taki kilkudniowy brak okresu tłumaczę sobie tymi ostatnimi wielkimi mrozami ale nie wiem czy to może mieć wpływ na opóźnienie się okresu? Jak myślicie? Czy może mi ktos udzielić opinii w tej sprawie? Oczywiście pomijając gin i test - z nimi poczekam jeszcze chwilę.. może dostanę okres....
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Teoretycznie jakieś prawdopodobieństwo zawsze istnieje, ale w praktyce - wątpię, żebyś była w ciąży.
Jest tyle powodów z których miesiączka może sie opóźniać, że naprawde jedynym najpewniejszym sposobem na wyjaśnienie jej braku jest ginekolog...
 

1paula1

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z Bajki
Teoretycznie jakieś prawdopodobieństwo zawsze istnieje, ale w praktyce - wątpię, żebyś była w ciąży.
Jest tyle powodów z których miesiączka może sie opóźniać, że naprawde jedynym najpewniejszym sposobem na wyjaśnienie jej braku jest ginekolog...


Dziekuje Ci za pocieszenie.. Czekam do niedzieli a potem zrobię test jeśli nadal nie dostanę..
 

eejj

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy mogę być w ciąży jeżeli współżyłam z chłopakiem 01.01. nad ranem, a jeszcze tego samego dnia wieczorem dostałam okres? Kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale nie skończył we mnie. I czy to najprawdopodobniej były dni niepłodne? I czy na spóźniający się okres może mieć wpływ duży stres no i alkohol? :/ Dodam też, że miesiączki mam bardzo nieregularne, bo raz spóźnia mi się 18 dni, a raz 4 (i nie uprawiałam wtedy seksu)..

Bardzo proszę o odp na temat..
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Stres może mieć wpływ na spóźniający sie okres, ale nawet podczas miesiączki można zajść w ciążę, to zależy od Twojego cyklu
 

kunekunda

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Czy mogłam zajść w ciążę jeśli dodtykałam swojego chłopaka i wsunęliśmy jego ,,konika'' w moje majtki ale nie dotykał moich narządów lecz mój chłopak też mnie dotykał i potem zauważyłam biała plamkę na mojej bieliżnie w tym miejscu gdzi byl konik czy moj chłopak dotykając mnie mógł wprowadzić we mnie spermę która była na majtkach???sperma była troszkę niżej zaczynająca się gumka od majtek
 

trusskaweczkaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cześć :) mam pytanie. Od roku brałam tabletki antykoncepcyjne i w grudniu przestałam je brać. I w Tym miesiącu dość długo czekałam na miesiączke bo aż 36 dni i dzień przed kochałam się z chłopakiem i nie doszedł we mnie i dostałam na następny dzień okres. Czy jest możliwość że mogę być w ciąży ?
 

b4ndit

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam miałem stosunek ze swoją dziewczyną .. Zastosowałem prezerwatywe ze środkiem plejmikobójczym. Cięzko było dojść nie wiem czemu ale gdy doszedłem ( w niej ) zobaczyłem że prezerwatywa pękła na boku .. nie przy zbiorniczku. Więc sperma przedostała sie tam gdzie nie powinna. Chyba .. Mam takie pytanie patrząc na środek plejmikonójczy i to że moja dziewczyna jest tydzien przed okresem bo zaczyna sie jej 13/14 tak przeważnie. jest możliwość że zaszła w ciąże ? nie stosowałem żadnych tabletek nic ...
BTW- Jak doszedłem dziewczyna odrazu poszła do WC oddała mocz.

Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam.
 

Jowitka32

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
Tydzień przed okresem ( przy regularnych cyklach) nie ma szans na ciążę...owulacja występuje 14 dni przed miesiączką, a komórka jajowa "żyje" 24 godziny...
 

Jowitka32

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
...nie...jeśli miałaś miesiączkę to oznacza, że komórka jajowa obumarła, a ściana macicy zluszczyła się...więc prawdopodobieństwo zajścia w ciażę wynosi 0%...
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Jak wyżej. W takich warunkach szanse na zajście w ciążę są zdaje się, że zerowe. I tak na przyszłość, po wysłuchaniu kilkunastu mogę powiedzieć, że prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym są mniej wytrzymałe od innych. Najbezpieczniejsze są durex extra safe (co za kryptoreklama! :D)
 

b4ndit

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wracając do tego a jesli stosunek był w pierwszy dzien okresu ? .. szansa ciazy jest ??
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
BTW- Jak doszedłem dziewczyna odrazu poszła do WC oddała mocz.
To Ty nie wiesz,że nie tą "dziurką" się sika i to, czy oddała mocz, czy nie - nie ma żadnego znaczenia?! :lol:
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jeśli Twoja dziewczyna zawsze ma cykle 28-30 dniowe, to zdarzenie miało miejsce po owulacji, czyli ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie. Nie można polegać tylko na długości cyklu, bo niestety zawsze może się coś opóźnić, przesunąć, a laska może tego nie wiedzieć. Ale najprawdopodobniej wszystko będzie po staremu.
BTW- Jak doszedłem dziewczyna odrazu poszła do WC oddała mocz.
zawsze mnie rozwalają takie szczegóły :D ludzie, trochę pomyślunku, po co nam wiedzieć takie rzeczy? dziewczyna nie jest w stanie 'wysikać' plemników :]


co do pytania o zapłodnienie pierwszego dnia okresu... no cóż, przypadek jeden na milion, ale podobno czasem się zdarza.
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Czy mogłam zajść w ciążę jeśli dodtykałam swojego chłopaka i wsunęliśmy jego ,,konika'' w moje majtki ale nie dotykał moich narządów lecz mój chłopak też mnie dotykał i potem zauważyłam biała plamkę na mojej bieliżnie w tym miejscu gdzi byl konik czy moj chłopak dotykając mnie mógł wprowadzić we mnie spermę która była na majtkach???sperma była troszkę niżej zaczynająca się gumka od majtek
:mruga:
gratuluję, nie jesteś w ciązy... ale na przyszłość proszę trochę jaśniej... Nikt tutaj na forum się chyba nie brzydzi słowa 'penis' czy 'członek'... ale ten 'konik' to już nieco razi :D
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Kurcze, z chłopakiem już kilka lat używamy tylko prezerwatyw jako środka antykoncepcyjnego i nigdy jeszcze nam nie pękła. Może poprostu źle je wkładacie albo używacie jakieś dziadostwo. Ja wiem, że młodzież biorąc się za seks chce jak najmniej wydać na zabezpieczenia, ale czasami to nie popłaca, a z drugiej strony nie trzeba wcale wydawać multum kasy na gumki bo teraz na rynku są również tanie ale bardzo dobre wytrzymałe prezerwatywy. mój chłopak wręcz takie woli, bo w takich ma większe doznania.
 
Do góry