kamejka

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Leć jutro po tabletki - masz 72 godziny :p

Nie no, serio, nie żartuję. Ja bym tak zrobiła... Nie warto ryzykować.
 

palka_palka

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!
Bardzo proszę o odpowiedzi...
Ostatnią miesiączkę miałam ponad miesiąc temu. Od ostatniego dnia miesiączki współżyję z narzeczonym prawie codziennie. Mam niepokojące objawy: senność- potrafię przespać cały dzień, bardzo częste oddawanie moczu, ból podbrzusza...
Czy mogą to być objawy ciąży? Dodam że jeszcze nie dostałam miesiączki.
Z góry dziękuję :-]
 

iwcia23

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Witam Was ponownie już nie wiem co o tym myślec... Okresu nadal nie mam, zrobiłam test al chyba nic nie było mówię chyba bo po godzinie postanowiłam sprawdzic raz jeszczei dobrze test i zauważyłam bardzo jaśniutką drugą kreseczke, zapytałam chłopaka czy ona na pewno tam jest i to potwierdził i nie wiem czy ona była od początku czy nie... Test zrobiłam dzień po spodziewanej miesiączce... Chyba zrobię jeszcze jeden test ale jak na razie chciałaby wiedziec co wy o tym sadzicie i jak Wy dziewczyny miałyście... Dziękuje Wam za odpowiedzi...:)
 

thomazz

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam takie pytanie. Może dla wiekszości ono wydać sie idiotyczne. Ale zapytam. Moja dziewczyna ma regularnie okres w listopadzie był 17 i trwał 5 dni, w grudniu byl 16 lub 17 tez trwał 5 dni. Moje pytanie dotyczy zdarzenia które miało miejsce w nowy rok. Dodam że załuje tego co zrobiłem wiem ze zachowałem sie jak idiota i byl to pierwszy i ostatni raz. Leżeliśmy sobie razem w nowy rok rano i zaczeliśmy sie zabawiać chodzi o petting. Konkretnie ja reka piescilem dziewczyne. I pózniej ona zaproponowala a ja uleglem propozycji zebym na chwilke w nią wszedł. Dokładnie wytarłem penisa był suchy i weszłem w nia 3-4 razy bez zabezpieczenia. Nie było wytrysku w środku,ani dnia poprzedniego takze zadnych pozostalosci tam raczej nie bylo. Cala sytuacja trwała może 10s. I teraz strasznie sie tym wszystkim stresuje :( Zdaje sobie sprawe z mojego nieodpowiedzialnego zachowania :( Mam nadzieje że to sie dobrze skonczy.

Mam nadzieje że moge spac spokojnie....

Prosze o pomoc

Pozdrawiam
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
Przed właściwym wytryskiem wydziela się tzw. płyn preejakulacyjny, który może zawierać plemniki, ale nie musi.
Poczytaj trochę na ten temat.
Nie potrafię Ci jednoznacznie odpowiedzieć, mówisz, że penis był suchy - miejmy nadzieję, że to się skończy, jak to określiłeś 'dobrze', czyli Twoja panna nie zajdzie w ciążę.

P.S. Na przyszłość bądź mądrzjeszy, choć widzę, że i tak jesteś. :eek:k:

Pozdrawiam i powodzenia. :papa:
 

kasia20071

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
1
najlepiej umow sie na wizyte z ginekologiem bo moim zdaniem to ciaza wiec odrazu ci powie jakie witaminy powinnas zazywac ale jezeli to cos innego to najlepiej skonsultowac sie i tak z ginekologiem :)
 

dominika_

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam.
jestem tutaj nowa,od paru dni nurtuje mnie takie cos... biore tabletki anty od ponad pol roku, regularnie, nic nie opuscilam, ale ostatnio chorowalam i bralam naprawde duzo roznych lekow m.in. urosept zuravit furaginum ketokonazol hydrocaps i jakies ziolowe na watrobe... ostatnio miewam dziwne skurcze podbrzusza ( moze to byc po zapaleniu pecherza chociaz to chyba inny rodzaj bolu ) nie smakuje mi nic oprocz warzyw owocow i jajek, nie mowie ze mnie odrzuca od jedzenia ale po prostu jakos nie mam ochoty na jedzenie. meczy mnei to czy czasem leki nie oslabily tabletek anty... a jesli oslabily i moge byc w ciazy to czy nie zaszkodzilam maluchowi. mogą to byc moje jakies wyimaginowane lęki, ale rok temu stracilam maluszka w 8 tygodniu i po prostu sie boje. z gory dziekuje za odpowiedz
 

slodka2

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jestem w 15 tygodniu ciąży i niestety juz od bardzo dawna mam problemy z nerkami, 1,5 tygodnia temu zaczelo sie od chwilowych bolow nerek ktore ustawaly po wydaleniu moczu niestety 3 dni wczesniej meczyl mnie ostry bol dolnych okolic plecow, prawej nerki oraz lekki bol przy oddawaniu moczu.
Gdzie mam sie z tym problemem zglosic, do jakiego specjalisty?
Czy to prawda ze ciaza mogla spowodowac nawrot tej 'choroby'?
Prosze o pomoc osoby ktore mialy z tym kontakt, z gory bardzo dziekuje.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Czy tryskanie faceta na intymne miejsce kobiety grozi ciaza ? Ja nie raz tak robilam z chlopakiem.. jak jest ryzyko to juz nie bede tak robic ;) ale nie myslcie ze jestem w ciazy, mam tylko problemy hormonalne i dlatego mam nieregularnie okres, ale jestem ciekawa
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Czy tryskanie faceta na intymne miejsce kobiety grozi ciaza ? Ja nie raz tak robilam z chlopakiem.. jak jest ryzyko to juz nie bede tak robic ;) ale nie myslcie ze jestem w ciazy, mam tylko problemy hormonalne i dlatego mam nieregularnie okres, ale jestem ciekawa

Zależy na jakie miejsce, jakby nie było, to piersi też są już intymną częścią ciała kobiety :D

Jakieś ryzyko teoretycznie jest na pewno, bo zawsze jest możliwość, że nasienie sie przeniesie itp, itd,
Ale co do praktyki to nie mam pojęcia ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Zależy na jakie miejsce, jakby nie było, to piersi też są już intymną częścią ciała kobiety :D

Jakieś ryzyko teoretycznie jest na pewno, bo zawsze jest możliwość, że nasienie sie przeniesie itp, itd,
Ale co do praktyki to nie mam pojęcia ;)

chodzilo mi o drugie intymne miejsce , te na dole ;P
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Witam. Piszę gdyż nie dostałam satysfakcjonującej odpowiedzi na moje pytanie a tym bardziej nie mogłam znaleźć takiego przypadku, jak mój. Odbyłam stosunek z chłopakiem 1 dnia okresu (mój cykl trwa 26-27 dni od prawie roku) tylko to było takie nietopowe.? Ponieważ mój partner czując że dochodzi wycofał ze mnie członka i wszystko wylało się do spodni. Chłopak twierdzi ze mnie nie oszukał bo gdyby się spuścił we mnie kazał by lecieć do ginekologa, ale nie doszło do tego. Więc ok. Ufamy. Lecz jak to ja. Boję się że coś tam się wylało. Może nie sperma lecz ejakulat? I to doprowadza mnie do szaleństwa. Okres mi się skończył, trwał 5 dni. i przeraza mnie fakt że podbrzusze dalej mnie pobolewa..  pisałam na rożnych forach i do specjalistów.. ale szukam dalej. Niedługo robię test. proszę o jakieś porady.. i nie krzyczeć ze trza było myśleć przed. wiem głupio, ale jestem tego świadoma co zrobiłam. Zrobiłam to 1 i ostatni raz bez zabezpieczenia. eh, prosze o jakieś odpowiedzi 

edit: sprawdzałam śluz. jest tak jakby ślisko w pochwie. i gazy nadmierne? nie wiem za duzo fasoli :bag: 


ps. strasznie pogmatwałam ten wpis..-.-
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Podczas okresu szanse na zapłodnienie są naprawdę znikome, ale jednak czasem do tego dochodzi... mimo nadmiernej treści podałaś za mało danych, by coś jednoznacznie stwierdzić czy poradzić. Jaki czas temu się kochaliście? Test najlepiej zrobić, kiedy miną przynajmniej dwa tygodnie od stosunku, najbardziej wiarygodny wychodzi rano. Ta informacja o śluzie też raczej jest nieistotna skoro nie napisałaś, jaka to faza cyklu. Sama siebie zgromiłaś więc ja Ci morałów prawić nie będę, ale na przyszłość, błagam - stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji!!! litości, prezerwatywy przecież nie są aż takie drogie, żeby nie móc sobie na nie pozwolić ;P poza tym kolesiowi mogło się przecież tylko wydawać, że wszystko było max bezpiecznie ultra safe. a ile masz słońce lat??

btw - o czym mają świadczyć te gazy? xD
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
jestem w 6 dniu cyklu. okresu dostalam 18 stycznia. nie wiem co jeszcze istotnego moge powiedziec. no martwie sie tylko tym ze moglo cos sie ulac ale on twierdzi ze nie ... ze czul ze dochodzi i wyszedl.. oO du*a. oszaleje xD nie no nie moge sie smiac w takich sytuacjach. a z tym ejakulatem tez glupieje.? cztalam ze plemniki sa uposledzone itd..
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
spokojnie. jeszcze trochę czasu i tak minie, zanim będziecie mogli zrobić wiarygodny test [chociaż niby istnieją takie, które sześciu dniach wykrywają ciążę...], nie ma co gdybać, czasu nie cofniesz. Sama sobie stracha napędzasz, rzadko się zdarza, żeby kobiety zachodziły w ciążę pierwszego dnia okresu. Ale przynajmniej masz nauczkę na przyszłość, mnie by taka sytuacja cały miesiąc nie dawała spokoju...
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
o dzidzie trzeba sie postarac i gdyby faktycznie sie nie spuscil no to skad to dziecko sie wezmie z powietrza? próbuje wziac tez to juz na logike..
 

Monita_18

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Czy możliwe jest zajęcie w ciążę wtedy, gdy facet ma wytrysk, dziewczyna jest w majtkach, ale one "nasiąkną"?
Teoretycznie istnieje możliwość, że plemniki zostały wtarte..
Co o tym myślicie?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Myślę, że nikt Ci nie wtarł plemników i nie jesteś w ciaży.
 
Do góry