slonce77

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
62
Punkty reakcji
1
Wiek
31
dziewczyny mam pytanie... piescilam sie ze swoim chlopakiem, nie wspolzyjlam z nim, tylko piescilam... jednak on ocierał sie penisem o pochwe... czy jest mozliwosc zebym byla w ciazy, jesli na nastepny dzien dostalam okres ?
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Ukłon i to głęboki w strone Autorki tematu . Po prostu WIELKIE DZIĘKI za nazwanie rzeczy po imeniu .
Może dzięki temu będzie mniej tematów - rany boskie tylko zabić się bo CHYBA jestem w ciąży !
 

Kanatekashi

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Po pierwsze gratuluje tematu :) Jestem z Ciebie dumny goszka [bez ironi]. Po drugie, wiem jak to jest z tym sexem i potem strachem. Chlopacy w tym wieku [14 i w gore mysla], czesto o sexie i daza do tego by zrobic to z partnerka. A dziewczyny, mlode zakochane i daja. A potem sa takie fora zasmiecane. Gratuluje dziewczyna, ktora pomyslaly o antykoncepcji zamiast swoich chlopakow, i tepie te ktore wstydzily sie powiedziec chlopakowi, ze boja sie bez zabezpieczenia, albo baly sie by nie "zerwal", bo rzadziej zdarza sie, ze chlopak zainwestuje w prezerwatywe. Zawsze przekonuje partnerke, bedzie dobrze, jestem gotow wziac odpowiedzialnosc, bede uwazal. I co? i jajo, wychodza z tego cyrki na kolach :] Dziecko to nie koniec swiata, ale trudniej sie zyje, gdy w wieku szesnastu lat rodzi sie dziecko.... Mam prosbe nie lamcie sie jak zajdziecie, tylko racjonalnie przemyslcie sytuacje i szukajcie pomocy... Pozdrawiam :)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Dla niektórych jest to koniec świata, gdyż rodzice nie zawsze zrozumieją, nie każdy ma tolerancyjnych rodziców . Można wpaść nawet stosując środki antykoncepcyjne. Para może chcieć dobrze, a i tak dojdzie do ciąży. Aaa.. mam do Was pytanie, takie bardziej z ciekawości. Czy jest możliwe, żeby dziewczyna miała okres i była przy tym w ciąży? Nie chodzi mi o plamienie.
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Okres, jako pozbycie się niezapłodnionej komórki, moim zdaniem nie. Nie nazwalabym miesiączką tego plamienia, które występuje u niektórych kobiet do któregoś miesiąca ciąży. Zresztą wydaje mi się, że to wygląda zupełnie inaczej... Wątpię, że występuje wtedy napięcie przedmiesiączkowe, czy np. uciążliwy ból brzucha podczas samego okresu.
 

Bisdat

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Skopiuję to co napisałam w innym temacie, a tamten post usunę, bo widzę, że tutaj ktoś zagląda.
Jestem w kropce.
Tabletki antykoncepcyjne Yasminelle biorę już od 2 miesięcy, czyli w sumie dwa opakowania.
Około 7-8 dnia drugiego opakowania zapomniałam przyjąć jednej tabletki i 17 dnia współżyłam... Tabletki mi się już skończyły, jestem obecnie w 2 dniu tygodniowej przerwy, a okresu "ni widu, ni słychu"... Jedynie maź/śluz. Gdzieś czytałam, że może to być objaw ciąży... Boję się iść po test do apteki, w niedzielę będzie tydzień od stosunku. Może przesadzam z obawami, może stres powoduje opóźnienie miesiączki, ale mimo wszystko boję się.

Czy ktoś kiedyś był w podobnej sytuacji?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Czy jest możliwe, żeby dziewczyna miała okres i była przy tym w ciąży? Nie chodzi mi o plamienie.
tak jest to mozliwe, zjawisko calkiem realne.
Bisdatnie powinnas sie niepokoic, krwawienia zapewne wystapi na 3-4 dzien przerwy. musisz znac zasade 7 dni: gdy zapomnisz tabletki w drugim tygodniu stosowania jestes zabepzieczona.
 

Jenna Vain

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Chciałabym Was zapytać o zdanie, bo trochę nawet pokłóciłam się o tą sprawę z chłopakiem. Chodzi o to, że podczas współżycia pękła nam prezerwatywa i kiedy to się stało, robiliśmy to dalej już bez zabezpieczenia. Nie wiem ile dni trwa mój cykl ani kiedy dokładnie zaczął mi się poprzedni okres. Wiem tyle, że współżyliśmy równo dwa tygodnie po tym, jak się skończył (dwa tygodnie po ostatnim dniu okresu). Mój chłopak twierdzi, że tak czy inaczej niemożliwe, żebym zaszła w ciążę, bo wytrysk miał miejsce już poza moim wnętrzem ciała. Ja jednak czytałam gdzieś, że jeszcze przed wytryskiem z członka mężczyzny może wydobywać się niewielka ilość płynu ejakulacyjnego, zawierającego plemniki. Nie jestem pewna kto ma rację. W dodatku on wymyślił nie wiadomo skąd, że skoro podczas stosunku byłam w środku mokra, to były to dni niepłodne (?). Nie wiem skąd taka informacja. Na moje to jakaś plotka przetwarzana tysiąc razy, z której wyszły cuda niewidy.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
skad takie twoj chlopak wytrzasnal teorie? hehe dobre. niestety nie moge ci powiedziec czy doszlo do zaplodnienia czy nie, poniewaz sama nie wiesz czy mialas dni plodne czy nieplodne i czy napewno nie doszlo do wytrysku.poczekaj na miesiaczke,jezeli bedzie opoznienie w krwawieniu wykonaj test sikany lub beta hcg.pozdrawiam
 

iwcia23

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Witam... Chiałam sie dowiedziec co to może byc... Okres miałam 15 lipca jest teraz 15 wrzesnia powinnam miec juz drugi a od tego czasu okresu nie ma zrobilam dwa testy i wyszly negatywne... uprawialam seks bez zabezpieczenia pare razy ale nigdy partner nie skonczyl we Mnie... niczym sie nie stresuje wiec to na pewno nie z tego powodu...w tym tygodniu wybieram sie do ginekologa ale prosilabym o jakies rady lub podpowiedzi co to moze byc, czy jest mozliwa ciaza i zeby test wyszedl negatywnie??!! Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi:)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Stosunek przerywany nie jest zabezpieczeniem a test powinno się robić co najmniej kilka dni po spodziewanym okresie bo wcześniej może nie wykryć ciąży.
 

iwcia23

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Stosunek przerywany nie jest zabezpieczeniem a test powinno się robić co najmniej kilka dni po spodziewanym okresie bo wcześniej może nie wykryć ciąży.




Ja wiem ze jak sie uprawia seks przerywany to mozna zajsc w ciaze:) ale testy robilam po spowiedzwanej miesiaczce bo jak juz wspominialam osttania mialam 15 lipca a w sierpniu nic nie bylo a teraz jest wrzesien i nadal nic:/ juz sama nie wiem co o tm wszystkim sadzic:/
 

iwcia23

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
To czemu nie pójdziesz na betę? Lepiej siedzieć i gdybać?



Może temu bo jak poszłam to żaden ginekolog nie chciał mnie przyja bo nie mial czasu, w gre wchodzilo tylko prywatnie a nie mialam pieniedzy zeby isc prywatnie... wybieram sie w tym tygodniu ale chyba po to jest to forumowisko zeby sie czegos dowiedziec prawda?? a jak testy wyszly negatywnie to mnie to jeszcze bardziej zaciekawilo i tyle....:/
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
dziewczyno, forumowisko jest od rozmów, ewentualnie od rad. Tu Cię nikt przecież nie jest w stanie zbadać. Nie mamy wglądu do Twojej macicy czy do reszty organizmy, nie wiemy co Ci jest. Sorry,ze forumowisko Cię zawiodło, ale niestety pozostaje Ci LEKARZ!
 

iwcia23

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
dziewczyno, forumowisko jest od rozmów, ewentualnie od rad. Tu Cię nikt przecież nie jest w stanie zbadać. Nie mamy wglądu do Twojej macicy czy do reszty organizmy, nie wiemy co Ci jest. Sorry,ze forumowisko Cię zawiodło, ale niestety pozostaje Ci LEKARZ!


Ja wiem!!!!!!!!!!!!!!!!! ale czy to tak trudno zrozumiec ze chcialam tylko wiedziec czy jest mozliwe zeby dwa tasty wyszly negatywne a bylabym w ciazy i tyle ale widze ze tutaj nawet pogadac sie nie da.... wiec nie potrzebuje juz odpowiedzi!!!!:/
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Żeby zrobić betę nie trzeba iść do lekarza. Wystarczy iść od razu do laboratorium.
A co do reszty zażaleń to gdybyś przeczytała dziesiątki innych próśb o wróżbę z fusów to bys wiedziała, że odpowiedź jest taka sama: nikt Ci nie wywróży czy w ciąży jesteś.
Powiem, że jesteś w ciąży na 100% bo tak mi sie wydaję. Uwierzysz? Zaczniesz szykować wyprawkę? Pomoże Ci to?
 

magdaa1966

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie! Dziewczyny mam takie pytanie które czytałyście już chyba nie raz:)Mianowicie czy jest taka szansa że mogę być w ciąży jak okres zaczął mi się 6.09 a skończył 13.09.09 od końca @ codziennie kochamy się z narzeczonym bez zabezpieczenia proszę o odpowiedzi :)
 
Do góry