notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
zrób jeszcze jeden test, a najlepiej zrób badanie krwi na hormony beta-hcg czy jakoś tak. wtedy będziesz miała 100% pewności. A gdy się okaże, że w ciąży nie jesteś, po prostu zabezpieczaj się !
 

asiczka26

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam mam pytanie 15 lutego dostałam okres skonczyl mi sie 20 z moim chlopakiem kochalam sie 24 i zrobil to we mnie tak samo 27 lutego jakie jest prawdopodobienstwo ze zajde vw ciaze ?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ten 27 to prawie strzał w dziesiątkę-wiesz coś w ogóle o funkcjonowaniu własnego ciała?prawdopodobnie uprawiałaś seks w czasie owulacji.
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Jestem ciekawy czy jeśli dzieczyna (nie żona, narzeczona) chce miec dziecko czy nie jest to kwestia pułapki... wiadomo jakiej.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Sugerujesz ,że chce Cię złapać (usidlić) na dziecko? ;)
Kobiety po prostu mają w okresie swojego życia "zakodowane" macierzyństwo i wcześniej ,czy później pragną tego doświadczyć.
 

asiczka26

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
NIe wiesz ze istnieje takie cos jak konkubinat ??? nie musze byc zona ani nazyczona zeby miec dziecko a usidlic na dziecko wybacz ale po 7 latach zwiazku nie nazwala bym tego w ten sposob...Moze ty miales takie sytuacje i takie laski.
 

wisiniaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Około 2-1 tygodnia temu kochałam się z chłopakiem w sumie po 3 razy dziennie.. przez 2 tygodnie.. co prawda nie kończył we mnie.. choć sam przyznał mi się że z 3 lub 4 razy niezdążył.. wiem jest to nieodpowiedzialne i ryzykowne.. Natomiast do czego zmierzam.. od paru dni po naszym ostatnim stosunku bolą mnie strasznie sutki co prawda w sumie jestem przed miesiączką, lecz zawsze bolały mnie całe piersi a tera tylko sutki czuje zapach papierosa z pokoju obok.. gdzie nigdy zbytnio teo nie czułam ponieważ sama paliłam.. ostatnio mnie odtraca.. wczoraj nawet odmuwiłam drinka bo mnie aż zmuliło... i wciąż chodzę po domu i szukam słodkiego. A jeśli chodzi o nastrój to siedze śmieje się po chwili zaczynam płakać... z byle powodu krzycze na chłopaka.. On w sumie nasunoł mi myśl że możliwe że jestem w ciąży.. ale sama nie wiem .. Proszę o radę .. czy powinnam zgłosić się do lekarza a wczeńsniej zrobić test.. ?
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Kobiety po prostu mają w okresie swojego życia "zakodowane" macierzyństwo i wcześniej ,czy później pragną tego doświadczyć.
Śmiem się nie zgodzić, nie każda kobieta czuje powołanie do rodzenia dzieci, to sprawa indywidualna :p
 

mi172

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie, mam pytanie. Miesiąc temu normalnie dostałam okres. Było to 25lutego, czyli 28dni temu. Od 4.03 do 10.03 byłam chora. Zapalenie gardła. Około 12.03-14.03 (dokładnie nie pamietam) kochałam się z moim chłopakiem, z zabzpieczeniem oczywiście. Sprawdziłam po stosunku czy przez przypadek prezerwatywa nie pękła ale było wszystko ok. 8.03 robiłam test - był negatywny. Od 14.03 biorę tabletki na spalanie tkanki tłuszczowej, a od 20.03 biorę dodatkowo trochę silniejsze - trenuję wyczynowo. Okres powinnam dostać dziś, może jutro. Ale od środy męczy mnie choróbsko - nie mogę łykać, gardło mi zaszło ropą, mam cały czas temperaturę 37.5-38.5. Bolą mnie wszystkie mięśnie - jak przed okresem bolą mnie piersi. Czuję się npuchnięta jk przed okresem. I nie wiem czy sobie to wmawiam, czy jestem w ciąży... Cholernie się tego boję. Ostatnio no schudłam,przez tabletki i przez chorobę. Piersi oprócz bólu wyglądają normalnie. Bardzo się boję zrobić test. Od kiedy pierwszy raz współżyłam z moim mężczyzną cały czas chodzę w stresie mimo zabezpieczeń że jestem w ciąży. Śnią mi się cholerne dwie kreski na tych testach. Mam wszystkie objawy - czytałam, że właśnie w pierwszych tygodniach może boleć gardło i jakieś przeziębienie... POMOCY
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
jak dla mnie to masz zwykłą grypę.. a objawy ciąży do nie tak od razu po kilku dniach od zapłodnienia... bierzesz silne leki, stresujesz się.... te czynniki na pewno wpływają negatywnie na Twój organizm, a co za tym idzie-na opoźnienie miesiaczki. więc na Twoim miejscu bym się nie martwiła:)
 

mi172

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
zrobiłam jeden strumieniowy test, wyszedł negatywnie - myślałam, że coś zle zrobiłam. zrobiłam test płytkowy i też wyszedł negatywnie. teraz miałam tylko taki brązowy śluz z pochwy. ale miesiączki dalej nie ma.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
brązowy śluz może oznaczać plamienie. co czasami uznawane jest także za miesiączkę :)

btw chyba nigdy tak nie jest, że miesiączka zaczyna się ot tak nagle i leci z Ciebie strumieniami, prawda?
poczekaj do jutra:)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Hanadai napisał:
Śmiem się nie zgodzić, nie każda kobieta czuje powołanie do rodzenia dzieci, to sprawa indywidualna
No tak to te kobiety "stworzone do wyższych celów" ,i pukające się po kątach z boskim szefem. ;)
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
aga_w-wa napisał:
4 tygodnie temu uprawiałam seks z moim chłopakiem, zabezpieczaliśmy sie prezerwatywa. Dodam że było to 3 dni po moim okresie i wytrysk był na zewnątrz ale po stosunku zapomnieliśmy sprawdzić prezerwatywę ale chwile przed tym sprawdzalismy i była cała... okres spóźnia mi sie 4 dni. Aha i przez ostatni miesiąc brałam tabletki na spalanie tłuszczu. Okres mam nieregularny. Przed ostatnio tez mi sie zpozniał, lekarz stwierdzil ze od odchudzania. Czy mogę być w ciąży czy to przez odchudzaine?!! proszę o opinie postanowilsmy juz tego nie robic do mementu az dorosniemy!!
sad.gif
no to rośnijcie sobie grzecznie i głupot nie róbcie :)
 
Do góry