Czy Jest Ktoś Z Ostrowa Wlkp

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
serfer nom mam taka nadzieje ze spotkam, ale nie nażekam,
agaciorek dokładnie co nas pasażer interesuje ,to kto ich bedzie do domu odwoził jak sie schleja co mamy ich zostawić gdzies na ławce w parku czy jak :D dziwne :p
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
serfer nom mam taka nadzieje ze spotkam, ale nie nażekam,
agaciorek dokładnie co nas pasażer interesuje ,to kto ich bedzie do domu odwoził jak sie schleja co mamy ich zostawić gdzies na ławce w parku czy jak :D dziwne :p
no wlasnie przeciez nie zostawimy kogos w takim stanie ale co bedzie jak to my bedziemy pijane nikt nas wtedy nie zabierze :p trzeba bedzie pod domem pic zeby miec blisko :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
nom dokładnie a jak będe pic pod domem to mnie pały zwiną ze pije w miejscu publicznym, albo mandacik :lol: :lol: :lol: :lol: ale beznadzeja :D :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja w domu imprez nie robie bo konczy sie to zbiciem szyb i zazyganiem domu, :/ ja dziekuje postoje :p :p :p
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
wiesz tak szczerze to ja w domu nigdy nie robiłam imprezy,bo wiem czym sie ona konczyła u mojich znajomych, skakaniem przez okno,zdewastowaniem pomieszczen, wiesz zanim sie wszyscy zchleja to jest oki, ale po tem zaczynaja wariowac, u mnie by to nie przeszlo wole nie ryzykowac bo starzy to by mnie chyba udusili,pozatym sasiadów mam w wieku podeszłym to juz by byla policja itd, ja dziekuje jak ktos zrobi moge isc ale u siebie nie nie nie :p :p :p
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
wiesz tak szczerze to ja w domu nigdy nie robiłam imprezy,bo wiem czym sie ona konczyła u mojich znajomych, skakaniem przez okno,zdewastowaniem pomieszczen, wiesz zanim sie wszyscy zchleja to jest oki, ale po tem zaczynaja wariowac, u mnie by to nie przeszlo wole nie ryzykowac bo starzy to by mnie chyba udusili,pozatym sasiadów mam w wieku podeszłym to juz by byla policja itd, ja dziekuje jak ktos zrobi moge isc ale u siebie nie nie nie :p :p :p
masz racje wtedy bys sie juz nie pobawila tylko bys musiala sie rozgladac czy wszystko stoi na swoim miejscu wiem cos o tym i nie lubie nic organizowac u mnie :)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
nom na miejscu to raczej juz nic by nie stało :D :D a zazwyzcaj jak sie rozkreci impreza to potem przychodza jacys nie znajomi nie wiadomo skad i po tem połowe sprzetu nie masz w domu :lol: :lol: :lol:
 

mrkosa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
290
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z wielu miejsc
Witam, ja nie jestem z Ostrowa ale czesto sie bywało w Protku na Lotniczej i później na Staroprzygodzkiej za młodzieńczych lat :D Fajne miasteczko ogólnie. Pozdrawiam Ostrów :)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
mateusz327 witam nowa osobe, nom ja nadal chodze do protka z jednej strony nie am to co stara lotnicza
tam były niezłe klimaty, ale na staroprzygodzkiej nie jest xle , może wlecisz kiedyś :D :D :D zapraszam :p
 

mrkosa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
290
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
z wielu miejsc
Masz racje, nie ma to jak klimat na Lotce :) Jakiś czas temu jeździłem do Protka praktycznie co tydzień, ale nie wiem czy już wyrastam z tego typu imprez czy poprostu nie podoba mi sie już tam tak jak kiedyś, teraz bywam tam raz na kilka miesiecy i mi wystarcza :) Ale pewnie niedługo znowu odwiedzę ten klub, w końcu jakiś sentyment pozostał po tylu imprezach w Ostrowie :) Aha i zawsze jest alternatywa dla Protka o tzn klub o nazwie Heaven :D :D :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja tem do heven nie lubie chodzic nie am tam klimatu, jest ciasno i ciagle ktos sie leje, woe chodzic do protka bo tam kazdy ma swoj swiat i nikt ci nic nie zrobi,wkoncu protector to protector no ale niestety lotki juz nie bedzie :(
 
Do góry