Czy ja jestem aż taka okropna?

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Skąd możesz wiedzieć jak wygląda jej cera pokazała jedno białe - czarne zdjęcie , na którym prawie nic nie widać pod względem jej sylwetki , sposobu ubioru na codzień ?


Jak chciałbyś sie modnie ubrać od samych bucików po wybór dobrej fryzury potrzebujesz conajmniej 500 - 700 zł
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Masz 13 lat, jakbyś miała wyglądać zebyś nie była brzydotą???
Makijaż wieczorowy, seksowne ciuszki, solarium, tipsy?
Jesteś według mnie normalną, naturalną nastolatką i jest ok, zmienisz się jeszcze

Ciekaw jestem jak wygląda osoba która Ci to powiedziała :D

Pewnie właśnie tak jak opisałam w drugim wersie ;)
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Jesteś normalną dziewczyną. Ja bym zainwestowała w kontakty i zapuściła włosy. Może zmiana fryzurki i wyregulować brwi. Podciągnąć lekko kredką bo są bardzo jasne, tusz do rzęs, pomadka i cacy. Szkoda, że nie ma foto bardziej an face było by łatwiej. Mi też mówili, że jestem brzydka, ale to było dawno i nie łamałam się tym. Miałam swoich przyjaciół, swoje pasje i pewnego wariata, obecnie męża. Z nimi się trzymałam, a w kupie siła. Nie słuchaj tych co ci zazdroszczą.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Skąd możesz wiedzieć jak wygląda jej cera pokazała jedno białe - czarne zdjęcie , na którym prawie nic nie widać pod względem jej sylwetki , sposobu ubioru na codzień ?
Miałem na myśli skórę twarzy, a cera to przecież skóra twarzy.
A co ma do tego jej sylwetka i sposób ubierania się?
Czyżby piernik i wiatrak mają ze sobą wiele wspólnego? Szukasz dziury w całym?
Jak chciałbyś sie modnie ubrać od samych bucików po wybór dobrej fryzury potrzebujesz conajmniej 500 - 700 zł
:mruga:
Może Ty ale nie widzę powodu aby ktoś musiałby się stać modnym aby być ładnym.
Wyraziłem swoją opinię ale nie miałem żadnej sugestii w sprawie wyglądu.
Nie wiem po co ta dyskusja...
 
C

Crockett

Guest
a nie jak teraz wymalowane, pofarbowane i emanujące seksem to wszystko, jak dorosłe.

To chyba była przenośnia jakaś. Czy 13 latka może wyglądać sexi na podstawie powyższych cech? Raczej jak UFO.

Kto jej to wszystko niby zasponsoruje ? Znacie sytuacje materialną jej rodziców ?

A co tu sponsorować? Czy autorka autorka tematu prosiła o rady co w sobie zmieniać?

Jak chciałbyś sie modnie ubrać od samych bucików po wybór dobrej fryzury potrzebujesz conajmniej 500 - 700 zł

Chcesz z niej zrobić kolejną kserokopie jakiejś laski z TV albo koleżanek plastików? Jeśli wydajesz 500 - 700zł żeby wyglądać ładnie to bałbym się na Ciebie spojrzeć jak wyglądasz skoro dla Ciebie drobne zmiany muszą kosztować parę stówek.

Nikt nie prosił o rady co zmieniać by wyglądać ładnie. Przecież wszyscy autorkę tematu ocenili pozytywnie a potem pojawiła się lista propozycji zmian... Najlepszy był komentarz o oprawkach do okularów... Może jeszcze padnie sugestia by "nasza" 13 latka założyła soczewki koloryzacyjne... Trochę wyczucia i pomyślunku... Fryzury też nie musi zmieniać bo ma puszyste i pofalowane. To bardzo ładny typ włosów. A tu padł kolejny komentarz, że ma zmienić fryzurę na "modniejszą" tak, jakby ta była staromodna... Oj ludzie...
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Masz 13 lat, jakbyś miała wyglądać zebyś nie była brzydotą???
Makijaż wieczorowy, seksowne ciuszki, solarium, tipsy?
Hyhy, tez obstawiam, ze pewnie tak wygladaja te, które jej to mówią. Różowe ciuszki, obcisłe, głęboki dekolt mimo, że biust ledwo co wyrósł, szpileczki ;)

Ja mówię, że jest ok i na pewno znajdziesz swojego amatora za rok, dwa... tzn. nie do Ciebie to kieruje pamela a . Ty to nie wiem czy znajdziesz ... bo nie pokazałas zdjęcia ;) :D
 

werka09305

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Dobrze więc teraz ja coś napisze) Nie padłam ofiarą prowokacji. fakt mam taki swoje środowisko w stylu ,,plastik'', lecz nie ma tu zadnego innego s mojej okolicy.mam bardzo duży biust przez co koleżanki stroją sobie żarty. wiem ze to może zazdrość ale mój ,,atut'' przystwarza mi tylko kłopoty. ciężko jest tak cały czas je olewac bo bym musiała mieś opaske na oczachni być niesłysząca... dzięki za wsparcie bo jednak podnieśliście mnie na duchu... sorry za błedy w piśmie ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dobrze więc teraz ja coś napisze) Nie padłam ofiarą prowokacji. fakt mam taki swoje środowisko w stylu ,,plastik'', lecz nie ma tu zadnego innego s mojej okolicy.mam bardzo duży biust przez co koleżanki stroją sobie żarty. wiem ze to może zazdrość ale mój ,,atut'' przystwarza mi tylko kłopoty. ciężko jest tak cały czas je olewac bo bym musiała mieś opaske na oczachni być niesłysząca... dzięki za wsparcie bo jednak podnieśliście mnie na duchu... sorry za błedy w piśmie ;)

nie martw sie plastikami. jezeli chodzi o mnie to plastiki mi sie kompletnie nie podobaja tak jak metroseksualni faceci.. po prostu mam odruch wymiotny, to kicz i tandeta. jestes o niebo ladniejsza niz te plastiki, bo tych plastikow to nie moglabym nazwac ladnymi, no chociaz niektore gdyby zmyly te tapete to moze moze.. zalezy od twarzy.. ale sa plastiki z taka okropna twarza ze az zal patrzec.. im nawet ta tapeta nic nie doda urody a faceci moze leca tylko na ich odsloniete ciala, bo wiesz sa wzrokowcami, to odsloniete nogi pobudzaja wyobraznie, ale jezeli bedzie mial powiedziec facet ktora ladniejsza to na epwno wskaze naturalna dziewczyne
coz.. jestes ladna dziewczyna, do tego masz duzy biust, to atut ! :) oczywiscie kazdy rozmiar biustu moze byc atutem , no chyba ze jest o wiele za duzy to juz nie bardzo bo wtedy wyglada odpychajaco i oblesnie, ale normalny , sredni biust lub duzy biust jest piekny, tym bardziej jak jedrny :) bardzo ladnie mozna go wyeksponowac i przyciaga facetow jak magnes ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
nie polecam przyciąganie chłopaków jak magnes na biust. Prześlepieni tymi dwoma jędrnymi szczytami bliźniaczymi mogą nie traktować właścicielki zbyt poważnie.

Dodatkowo, dobrze pieści się co w ręku mieści się :p

Napisalam to w sumie tak pol zartem, pol serio :] Tak nie do konca na powaznie. A tak serio kazdy ma inny gust, ale jezeli np facet uwielbia u dziewczyny duzy biust i ladna buzie figure, to zakladajac, ze autorka bedzie miec ladna buzie jak teraz, ladna figure i duzy, fajny biust, to na pewno sie spodoba. No, ale rozne sa guste, kazdy lubi co innego, ja uwazam za najlepsze srednie :) Oczywiscie, facet moze traktowac kobiete z duzym biustem tylko pod katem seksualnym, ale mysle, ze bardziej sobie na to zapracowuja kobiety. Znalam taka dziewczyne, ktora ma duzy biust i wciaz sie nim chwalila na wszelkie sposoby i nawet chyba krazylo nagranie jak robila komus dobrze. Taka szmata, co myslala, ze tylko cycki sie licza. Ja tam sie z nia nie zadawalam , ale informacje krazyly i widzialam jej zalosne zachowanie. Chlopaki faktycznie traktowali ja jako obiekt seksualny, ale w tym przypadku nie ma sie co dziwic jak sama pokazywala sie z takiej strony, jako tylko i wylacznie latwa panienka do seksu, ktora nie ma nic oprocz duzych balonow. Jednak przeciez jest duzo dziewczyn, ktore maja duzy biust i sa w stalych zwizkach, malzenstwie (np moja mama :D ) , a nie tylko na jedna noc, a to dlatego, ze duzy biust to nie ejst ich jedyny atut, lecz maja jeszcze zalozmy fajna osobowosc, inteligencje.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
nom, chyba żaden z panów nie pogardzi dziewczyną z ładną buzią i figurą. Lecz nadmierne eksponowanie swoich atutów często przyczepia się później opinia do takiej dziewczyny, że hm... łatwa i obiekt seksualny. Takie opinie wychodzą z ust osób zazdrosnych. Zaś są również cwaniacy, którzy kobiety traktują jak trofeum. Dziewczyna nawet skromnie ubrana z dużym biustem i ładną buzią może obudzić w nim chęć oszukania i zdobycia.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
nom, chyba żaden z panów nie pogardzi dziewczyną z ładną buzią i figurą. Lecz nadmierne eksponowanie swoich atutów często przyczepia się później opinia do takiej dziewczyny, że hm... łatwa i obiekt seksualny. Takie opinie wychodzą z ust osób zazdrosnych. Zaś są również cwaniacy, którzy kobiety traktują jak trofeum. Dziewczyna nawet skromnie ubrana z dużym biustem i ładną buzią może obudzić w nim chęć oszukania i zdobycia.

Co racja to racja. Zbytnie eksponowanie biustu to przesada, jak ta moja znajoma dla przykladu. Chodzilo mi raczej to o to, ze jak dziewczyna ma ladny biust, to po prostu niech nosi bluzki, ktore to pokaza, ale w ladny sposob, nie jakis wulgarny.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
nom, chyba żaden z panów nie pogardzi dziewczyną z ładną buzią i figurą. Lecz nadmierne eksponowanie swoich atutów często przyczepia się później opinia do takiej dziewczyny, że hm... łatwa i obiekt seksualny. Takie opinie wychodzą z ust osób zazdrosnych. Zaś są również cwaniacy, którzy kobiety traktują jak trofeum. Dziewczyna nawet skromnie ubrana z dużym biustem i ładną buzią może obudzić w nim chęć oszukania i zdobycia.

dokladnie, jak kobieta zbyt agresywnie uwidacznia swoje atrybuty to daje sygnal ze chce kopulacji i wiele facetow rozumie ten sygnal bardzo doslownie :}

moim zdaniem kobieta swoje piekno powinna ukazywac gustownie...

duzy biust to jednoczesnie blogoslawienstwo i przeklesntwo, bo moze przycuagac petakow ;]
 
Do góry