Czy geje powinni mówić o swojej orientacji?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Uważam ,że karzdy ma prawo mówić to co mu sie podoba i mówić o swojej orientacji. Ale ( niestety ) anonimowo.Bo Polska jest krajem nie tolerancij więc jeśli ktoś nie jest samobójcą niech siedzi cicho.
 

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
Jean...sam nadajesz się do szpitala!!Zero tolerancji z Twojej strony, czyli zwykły prostak z Ciebie.Ale cóż taki jest niestety ten nasz cholerny świat...:-(To są normalni ludzie, nie gryzą;-))
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
heh ja wiem że jestem nietolerancyjny...aż takim prostakiem nie jestem...tylko świat dookoła jest mało tolerancyjny...jeżeli ludzie nie tolrują mojej fryzury np. to czemu ja mam być tolerancyjny wobec innych?
 

wAzUliniasz_(D)

Zbanowany
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
Sejm
Jean...sam nadajesz się do szpitala!!Zero tolerancji z Twojej strony, czyli zwykły prostak z Ciebie.Ale cóż taki jest niestety ten nasz cholerny świat...:-(To są normalni ludzie, nie gryzą;-))

A co to jest tolerancja? Czy musze tolerowac wszystko i wszystkich, nawet rzeczy ktore uwazam za zle?
Tolerancja to glupota wymyslona przez zakompleksione feministki i organizacje homo.
Tolerancja to taka "pałka" ktora bija sie po glowie grupy ludzi. np homo mowia ze mlodzierz wszechpolska jest nietolerancyjna, mlodzierz ta moze jednak rowniez powiedziec ze ludzie homo nietoleruja rowniez ich.

sympatycy np PO twierdza ze berety mocherowe sa nietolerancyjne (nie toleruja zydow, homo itp) a jednoczesnie przeciesz rydzykowe babcie nie sa tolerowane przez Tuskow...

To jest chore!
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
zgadzam się z przedmówcą!
gdyby nie to wielkie pierdzenie o tolerancji to na świecie byłoby całkiem spoko....a tak to nakręca się taka spirala...a wy nas nietolerujecie to my nie będziemy tolerowac was i jeszcze tam kogoś i tak się zapętla....tak wiem może bez sensu pisze według was ale uszanujcie moje zdanie....a to własnie jest tolerancja! ;) pozdro
 

baniok

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
37
osobiście nic nie mam do osób z inną orientacją sexualną

a tym którzy na gejów mówią devianci to życze powodzenia i podajcie sobie ręke z rydzykiem

w kraju zwanym kaczogrodem odradzam chwalenie sie homoseksualnoscia bo polska to zafajdana dziura pełna zacofanych ludzi którzy z geja zrobią pedofila morderce itp.
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
Jean...sam nadajesz się do szpitala!!Zero tolerancji z Twojej strony, czyli zwykły prostak z Ciebie.Ale cóż taki jest niestety ten nasz cholerny świat...:-(To są normalni ludzie, nie gryzą;-))
tolerancja w dzisiejszym świecie to bardzo modne słowo ... jak chcesz kogoś obrazić to po prostu powiedz mu że jest nietolerancyjny. Osobiście nie mam nic do homoseksualistów ... tylko po co się z tym afiszować. Duża część ludzi zniechęca się do nich właśnie dlatego że robią te swoje parady równośći.
Troche jest w tym paradoksu ... ja czuję się czasem dyskryminowana bo jestem hetero ... tak jakby homo było lepsze. Pomyślcie ... wszyscy wrzeszczą o tolerancji kiedy Ci ludzie obnoszą się ze swoją orientacją a kiedy ja założyłabym koszulkę z napisem JESTEM HETERO to wszyscy homo poczuliby się straszliwie urażeni ...
Nie rozumiem również tej walki o swoje prawa ... czego oni chcą ??? Pozwolenia na wychowywania dzieci ??? To już jest żenujące ... wychowywanie dzieci przez 2 osoby jednej płci i do tego wmawianie im że to jest normalne ...
Nie byłam nigdy homofobem ale czuję że z każdym marszem, akcją "niech nas zobaczą" itp. coraz bardziej zapala się we mnie lampka "mam dość homoseksualistów i nie zamierzam być tolerancyjna".
Wracając jeszcze do cytowanego tekstu ... wolę nie myślec o poziomie umysłowym człowieka dla którego brak tolerancji to to samo co bycie prostakiem ... jest to jawna obelga.
 

szametu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
z reklamy Plusa :P
tolerancja w dzisiejszym świecie to bardzo modne słowo ... jak chcesz kogoś obrazić to po prostu powiedz mu że jest nietolerancyjny. Osobiście nie mam nic do homoseksualistów ...

nic nie miec, mozna do psa sasiadki. bo szczeka za glosno. tudziez sra gdzie popadnie.



tylko po co się z tym afiszować. Duża część ludzi zniechęca się do nich właśnie dlatego że robią te swoje parady równośći.

wieszkosc ludzi zniecheca sie takze do dlugiego łikendu ? ze swietem komunistycznym jakim jest 1 maja ? nie. dlaczego, bo ludziom pasuje to, co cha aby im pasowalo. jak sa manifestacje, przeciwko pzremocy, przeciwko wojnie, etc., jakos nikt sie do manifestujacych nie zniecheca. dlaczego ? bo namifestacja dotyczy czegos !!! proste slowo. nie dotyczy kogos. w tym przypoadku, gejów, lesbijek. ergo ... twierdzenie ... wnerwiam sie na ludzo, bo uczestnicza w manifestacji, jest smieszne.



Troche jest w tym paradoksu ... ja czuję się czasem dyskryminowana bo jestem hetero ... tak jakby homo było lepsze. Pomyślcie ... wszyscy wrzeszczą o tolerancji kiedy Ci ludzie obnoszą się ze swoją orientacją a kiedy ja założyłabym koszulkę z napisem JESTEM HETERO to wszyscy homo poczuliby się straszliwie urażeni ...

o_O ... to wiesz kto i jak sie poczuje ? a nasz wyniki totka ? a powiesz mi, czy Ona mnie zechce ? zrobmy tak. nie zakladaj czegos z gory. oK ? bo mozesz sie poparzyc. albo gozej. moze wyjsc zupelnie inaczej, niz myslalas, ze bedzie.



Nie rozumiem również tej walki o swoje prawa ... czego oni chcą ??? Pozwolenia na wychowywania dzieci ??? To już jest żenujące ... wychowywanie dzieci przez 2 osoby jednej płci i do tego wmawianie im że to jest normalne ...

Zobacz na holendrow. u Nich jakos nikt nie uwaza tego za zenujace. inna sprawa. w polsce jest jedyny i sluszny tok rozumowania. kto ma inne zdanie na jakis temat, jest zly i be. wiec w czym problem? wiesz co u nas jest normalne ? hipokryzja. jak sasiad za sciuana maltretuje rodzine, a nit nie ruszy :cenzura: aby interweniowac. bo to Ich sprawa, nie moja. to jest zenujace. Wiec pogadamy, jak w Polsce ludzie zaczna zyc problemami powaznymi. bo znowu cos zakladasz z gory. a co ja Ci powiedzialem o zakladaniu czegos z gory ? ew. mozesz zakladac cos z gory. ale chyba tylko sweter ;)

Nie byłam nigdy homofobem ale czuję że z każdym marszem, akcją "niech nas zobaczą" itp. coraz bardziej zapala się we mnie lampka "mam dość homoseksualistów i nie zamierzam być tolerancyjna".

a co z Twoin stiwerdzeniem, cyt.

"
tolerancja w dzisiejszym świecie to bardzo modne słowo ... jak chcesz kogoś obrazić to po prostu powiedz mu że jest nietolerancyjny.
"


"
Wracając jeszcze do cytowanego tekstu ... wolę nie myślec o poziomie umysłowym człowieka dla którego brak tolerancji to to samo co bycie prostakiem ... jest to jawna obelga.

po co wiec byl Twoj tekst ? skoro sama widzisz, jak sie sprawa ma ?

czesc ... a koszulka naprawde fajna ;P
 

andrzej1978gda

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja mowie o swojej orientacji.. nie kazdemu ale jak kogos troche lepiej poznam to tak.
Czasami niektorzy mowia ze nie powinna sie o tym mowic, bo przeciez heterycy tez o tym nie mowia ze sa heteroseksualni.

Ale to nie do konca tak jest.
Generalnie caly czas wszedzie wszyscy zakladaja, ze kazdy jest heterykiem! W pracy chlopacy mowia cos o dziewczynach itd i mam wybor albo udawac heteryka, albo nic nie mowic, albo powiedziec komus ze jestem gejem.
Tak sie sklada ze z zasady nie klamie wiec nie bede nikogo udawac.
Jak nic nie mowie to bede uwazany za jakis dziwak, a i tak predzej czy pozniej sie domysla i beda plotki itd.
Wiec najzdrowsze rozwiazanie dla wszystkich jest otwarcie mowic, i nic nie ukrywac.
Nie znaczy to ze mowie "Czesc, mam na imie Andrzej i jestem gejem."
Ale jak ktos mowi ze jakas dziewczyna mu sie podoba to ja moge powiedziec ze jakis chlopak mi sie podoba... no i wtedy wszystko jest jasne. Nie spotkalem sie jeszcze z negatywna reakcja. Mysle ze ludzie bardziej szanuja ludzi uczciwych wobec siebie i innych.

Pozdrawiam
Andrzej


A co to jest tolerancja? Czy musze tolerowac wszystko i wszystkich, nawet rzeczy ktore uwazam za zle?
Tolerancja to glupota wymyslona przez zakompleksione feministki i organizacje homo.
Tolerancja to taka "pałka" ktora bija sie po glowie grupy ludzi. np homo mowia ze mlodzierz wszechpolska jest nietolerancyjna, mlodzierz ta moze jednak rowniez powiedziec ze ludzie homo nietoleruja rowniez ich.

sympatycy np PO twierdza ze berety mocherowe sa nietolerancyjne (nie toleruja zydow, homo itp) a jednoczesnie przeciesz rydzykowe babcie nie sa tolerowane przez Tuskow...

To jest chore!

aha. "rydzykowe babcie nie sa tolerowane przez Tuskow".. ciekawe.. przeciez sa tolerowane!! prosze pamietac o roznicy miedzy akceptacja a tolerancja. A co do "Wszechpolski", to kto rzucal kamienie w kierunku gejow w trakcie parady? TO juz nie jest tylko brak akceptacji, ale tez brak tolerancji. Akceptacji nie mozna od wszystkich rzadac, ale tolerancji tak! Wejdz do dowolnego lokalu homoseksualistow (mozesz otwarcie mowic ze jestes wszechpolakiem), i porownaj poziom agresji.
 

werkanika

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
a ja powiem z innej strony...
człowieka powinno się sznowć za to jaką osobowość i wartości reprezentuje :)

moim zdaniem nie powinniśmy wstydzić się jakiej orietacji jesteśmy, ale z drugiej strony bez sensu jest afiszowanie się swoją seksualnością...

należy być otwartym na ludzi i w odpowiednim czasie, odpowiednim osobom (bez wstydu) powiedzieć kim jesteśmy ;)


żyjcie chwilą...pozdrawiam :eek:k:
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Ja uważam że nie powinni się kryć.To nie dziekie zwierzęta aby się ich bać.Oni sami nie są płochliwi aby mieli się ukrywac.
 

Maggot

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sandomierz
Ależ głupie pytanie. Po co z homoseksualistów robisz jakiś ufoludków? Niech sobie każdy kocha kogo tam chce. To tak jak byś spytał "Czy heteroseksualni powinni mówić o swojej orientacji?". Też mi halo :]. I widać , ze mało bystry człowiek , bo pier.doły wypisuje :].Equlleus współczuję takiego "kolegi" :]. Ale są ludzie i parapety :).
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Wogóle powinniśmy móc mówić o sobie. Zauważyłam budującą tendencję do mówienia o tym, o czym kiedyś nie było wolno. Moje koleżanki coraz częściej nie kryją że np. ojciec je zostawił, pił czy bił, spotkałam tez dziewczyn która nie wstydziła się powiedzieć że ojciec ją molestował - gwałcił zwyczajnie. I jaka jest moja reakcja? Pogadam sobie, bo ja też swoje przeszła. To nie jej wina.

W przydku homoseklualności też uważam że powinni mieć prawo mówic o tym otwarcie. Oczywiście smiesznie by było gdyby mówili to każdej osobie na ulicy, ale jeżeli chcą, to powinni móc.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
A czemu by nie. Przecież to też ludzie i mają uczucia. Przeciez i tak jak będą chcieli mówić to nikt im ust nie zatka.
 

babcia razor blade

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Jeli ktos ma ochote o tym mowic to niech mowi , a jeli nie to tez ma do tego prawo :) Ja mysle , ze kazdy jest jaki jest i nie musi sie tego wstydzic ... ale to tez ma swoje konsekwencje w naszym kraju <_< .. Pozdro
 
Do góry