Czy Gdybyś....

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie powinnam...Ale taka pokusa :p
Wolalabym, zeby mi taka koperta w ogole nie wpadla w rece :p
 

ceneo

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z raju ;)
śmierci się nie da oszukać ... ona zawqsze tak czy siak dopadnie :bag:
 

MŁODA;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
Szczerze to nie sądze,żebym się powstrzymała przed jej otworzeniem.Na 99.9% bym ją otworzyła! :p
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hym... trudno powiedzieć z jendej strony bałabym się jej otworzyć z obawą zę zobacze coś co mnie totalnie przerazi, że ta data bęzie bardzo bliska teraźniejszej ale z drugiej strony to gdyby mi taka koperta wpadła w ręce to kusiłoby mnie aby ją otworzyć więc ciesze się że takie koperty nie istnieją i niestety śmierć jest nieprzewidywalna...
 

sewilla

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
z księżycowej doliny
Prawie na sto procent jestem pewna że bym jej nie otworzyla ale tak naprwde nie moge być nigdy niczego pewna tym bardziej że moje zachowanie jest czasem bardzo nieprzewidywalne. Wiem że nie chciala bym znać daty mojej śmierci. Jaki wtedy sens by mialo zycie??? Znacznie bardziej inspirująca jest niepewność ale zarazem pozwala na utrzymanie optymizu, wiary w to że jeszcze ma się dużo czasu ktory może się wykorzystać.
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Nie otworzyłabym. I postąpiłabym tak samo jak cruel_woman -spaliłabym ją by mnie nie kusiła.
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...a ja wolałabym nie miec w ogóle takiej sytuacji. Nie mam pojęcia co bym zrobiła gdyby sie juz taka zdarzyła :(
 

Mroxuś

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
22
Miasto
Zza gór i lasów
a tfu, tfu... nie otworzyłabym, taka wiedza absolutnie mi do niczego nie jest potrzebna. Nie byłam bym w stanie normalnie funkcjonować wiedząc, że za za dwa dwa miesiące czy lata tego i tego umrę. Blehh. W ogóle szczęście, ze się nigdy takie coś nie zdarzy.
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
....hmm...zastanawiałabym się długo, ale to zależałoby od mojego humoru...
...gdybym miała doła i była smutna otworzyłabym z nadzieją iż szybko smierć nadejdzie, ale jesli byłabym akurat wtedy szczęśliwa nie otworzyłabym na pewno :)
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
A ja bym zonka zrobił, jeżeli by pisało, że za tydzień umre, to bym się zabił za 5 dni :p
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
jak znam siebie(a troche znam) to bym otworzyla ta koperte,potem pewnie bym tego zalowala no ale trudno sie mowi,a poza tym smierc jest jedyna pewna rzecza w zyciu wiec calkiem fajnie byloby wiedziec kiedy przyjdzie
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
ciekawośc by mnie ostro zżerała ale nie otworzyłabym jej. Pewnie bym ją spaliła żeby mnie nie korciło:p Gdybym ją otworzyła to moje życie zmieniło by się diametralnie na gorsze więc po co... :p ale musze przyznać że ciekawe pytanie :p daje do myślenia :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mialam na polskim wczoraj podobne pytanie :p ja bym ja spalila a napewno bym jej nie otworzyla
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ja bym ją otworzyła :D I zrobiłabym podobnie jak Xionc ! Nawet śmierć mnie nie zatrzyma :p
 
Do góry