Czy dziewczyny grube są odstawiane przez was na boczny tor.

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Mniej slodyczy... :>

I brzuszki nie robi sie raz na ilestam WF-ow. Jesli chcesz zeby odniosly skutek to rob je codziennie.
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...chociaż np. rano i wieczorem po 30... zawsze to coś:)
...i z tymi słodyczami to fakt... dużo trzeba też pić wody, aby płukac nerki!!!
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
mniej slodyczy i tluszczow, duzo wody itd.. czesto zuj gume do zucia, wtedy oszukasz glod :p jedz jogurty i jablka -takie lekkie rzeczy.
Ale nie ograniczaj zdrowych posilkow, nie rezygnuj np. ze sniadan, tylk bialy chleb zastap razowym itd.
Duzo takich porad znajdziesz w dieta cud, wiec tam sobie poczytaj ;)
co do cwiczen, to powinnas codziennie rano robic jakies ciwczenia na brzuch- np. brzuszki, wiem ze pozniej moga bolec miesnie brzucha, no ale co poradzisz, potem sie przyzwycziasz ;) :D
wiem po swojej kolezance.
A na milosc przyjdzie jeszcze czas, 3maj sie :)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
mniej slodyczy i tluszczow, duzo wody itd.. czesto zuj gume do zucia, wtedy oszukasz glod :p jedz jogurty i jablka -takie lekkie rzeczy.
Ale nie ograniczaj zdrowych posilkow, nie rezygnuj np. ze sniadan, tylk bialy chleb zastap razowym itd.
Duzo takich porad znajdziesz w dieta cud, wiec tam sobie poczytaj ;)
co do cwiczen, to powinnas codziennie rano robic jakies ciwczenia na brzuch- np. brzuszki, wiem ze pozniej moga bolec miesnie brzucha, no ale co poradzisz, potem sie przyzwycziasz ;) :D
wiem po swojej kolezance.
A na milosc przyjdzie jeszcze czas, 3maj sie :)
od zucia gumy robia sie wzdecia :p zeby oszukac głód to np no umyj zemby :eek:k:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
od zucia gumy robia sie wzdecia jezyk.gif zeby oszukac głód to np no umyj zemby thumbsup.gif

no to myj zeby :D
albo jed np. jakies cukierki mietowe czy cos xD
 

agata-agi

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
śląsk
Ja nie jem dużo słodyczy. Kiedyś jadłam, ale teraz jakoś mi się "zbrzydły". Myję zęby, żeby potem nie było, że nie myję. A co do wody to piję 1l pody conajmniej na dzień. A owoce też jem i pomaga to, a co do ćwiczeń, to chyba zacznę ćwiczyć codziennie rano i wieczorem po 30 min. Dzięki wszystkim.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Ja nie jem dużo słodyczy. Kiedyś jadłam, ale teraz jakoś mi się "zbrzydły". Myję zęby, żeby potem nie było, że nie myję. A co do wody to piję 1l pody conajmniej na dzień. A owoce też jem i pomaga to, a co do ćwiczeń, to chyba zacznę ćwiczyć codziennie rano i wieczorem po 30 min. Dzięki wszystkim.
ja nie mówie ze zembów nie myjesz ale jak umujesz to po prostu jesc sie odechciewa :eek:k: ale zebys sie nie przepracowala wystarczy pół godziny dziennie ;)
 

Bonhart

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Wrocław
Moze chodzi o to, ze jak dziewczyna jest gruba to znaczy po prostu, ze nie dba o siebie...

A skoro nie potrafi zadbac o siebie to jak zadba o dzieci czy dom ??

Nie mowie, ze tak jest zawsze bo nadwaga nie zawsze jest wina dziewczyny(sa tez fizyczne powody czasami...)

No ale tak ja przynajmniej widze grube dziewczyny...

Nie zawsze... ale jednak...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A może niektóre już wiele razy próbowały lecz im nie wychodziło i postanowiły zaakceptować siebie taką jakimi są a inni mają problem z taką tolerancją :/... grubsze nie jest gorsze - wiem że powatrzam ale zgadzam sie w tym w zupełności!
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
tez jestem gruba, ale nie jest to spowodowane nieprawidłową dietą, tylko problemami z sercem. nie wolno mi się odchudzac, bo osłabię ściany serca i będzie 'kabum' :p mam chłopaka i jestem szczęśliwa. nie przejmuję się co mówią o mnie inni. czuję się dobrze w swojej skórze.
na miłość jest jeszcze czas. ja mam niecałe 17 lat i pierwszy raz jestem w zwiazku.
nie warto się przejmować, bo prowadzi to tylko do złego samopoczucia i utraty wiary w siebie.
pozdrawiam.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Moim zdaniem powinnaś olać sobie innych ludzi. Co Cię obchodzi, co sobieo o Tobie pomyślą? Pomyślą i pójdą dalej.
Z aeroibkiem dobry pomysł, dołącz też ćwiczenia w domu i rozciągaj się. Pomoże! :)
Ja kiedyś też byłam pulchna, nie gruba. Miałam tylko trochę brzuszka, a i tak chłopcy za mną latali, nawet w podstawówce! Teraz co prawda jestem szczupła, ale to niczego nie zmienia. Kiedy się odchudzałam i byłam złą na cały świat, ilość wielbicieli wynosiła 0. Dopiero keidy zaczęłam cieszyć się z życia na nowo, zaczęłam "mieć branie". W wieku 16 lat myślę, że większość chłopców zauważa coś więcej niż duży biusty i długie nogi. Przynajmniej ja takich znam.
3m się :)
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Czy dziewczyny grube są odstawiane przez was na boczny tor.Dlaczego grube dziewczyny są dla was gorsze
a kto powiedzial ze grube dziewczyny sa gorsze od cienszych?! :mruga:
kochanego cialka nigdy nie jest za duzo! :eek:
wszystkie dziewczyny sa wspaniale! :niepewny: sa one kwiatami na lace naszego zycia! :eek:k:
(bardzo lubie zbierac kwiaty!!!) :p
 

stiffler

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
141
Punkty reakcji
0
ja napisze kilka gorzkich slow prawdy, grube dziewczyny sa po prostu brzydkie i delikatnie mowiac "nieapetyczne" , czy to tak trudno zadbac o siebie? Minimum 30 min ciaglego ruchu dziennie (bieg, jazda na rowerze, skakanie na skakance, po prostu cokolwiek) i do tego dieta ( z dziennego zapotrzebowania kalorycznego obcinasz ok. 300 kcal) Czy to jest na prawde takie trudne? Nie, ale pewnie lepiej siedziec przed komputerem, wcinac batony i pisac ze nikt mnie nie chce bo jestem za gruba.
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
ja napisze kilka gorzkich slow prawdy, grube dziewczyny sa po prostu brzydkie i delikatnie mowiac "nieapetyczne" , czy to tak trudno zadbac o siebie? Minimum 30 min ciaglego ruchu dziennie (bieg, jazda na rowerze, skakanie na skakance, po prostu cokolwiek) i do tego dieta ( z dziennego zapotrzebowania kalorycznego obcinasz ok. 300 kcal) Czy to jest na prawde takie trudne? Nie, ale pewnie lepiej siedziec przed komputerem, wcinac batony i pisac ze nikt mnie nie chce bo jestem za gruba.


Tylko pomyśl co piszesz!!! Są osoby które maja problemy z nadwagą i to nie tylko dlatego że dużo jedzą, walka z tym i tak nie przynosi efektów lub natychmiastowy efekt jojo.

A nie tylko dziewczyny maja ten problem i nikt nikogo nie spycha na inny tor.

Poza tym to kolejny temat z działu ona ma a ja nie :)
 

agata-agi

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
śląsk
a kto powiedzial ze grube dziewczyny sa gorsze od cienszych?! :mruga:
kochanego cialka nigdy nie jest za duzo! :eek:
wszystkie dziewczyny sa wspaniale! :niepewny: sa one kwiatami na lace naszego zycia! :eek:k:
(bardzo lubie zbierac kwiaty!!!) :p

Wiesz ja nie jem przed kompem batonów. Załamuję się czasem jak zobaczę "go" tego mojego wymarzonego, że nie jestem chuda, ale się śmieję. Uważają mnie za wesołą dziewczynę. Dzisiaj dowiedziałam, że ktoś się we mnie buja, ale nie wiem czy to prawda. A co do urody nie zawsze grube są brzydkie, bo jak mówią moje kumpele "Urody mi nie brakuje"
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Moja waga to 66, a wzrost to tak 170cm
bo wpadne w kompleksy po takich postach.

ja napisze kilka gorzkich slow prawdy, grube dziewczyny sa po prostu brzydkie i delikatnie mowiac "nieapetyczne" , czy to tak trudno zadbac o siebie? Minimum 30 min ciaglego ruchu dziennie (bieg, jazda na rowerze, skakanie na skakance, po prostu cokolwiek) i do tego dieta ( z dziennego zapotrzebowania kalorycznego obcinasz ok. 300 kcal) Czy to jest na prawde takie trudne? Nie, ale pewnie lepiej siedziec przed komputerem, wcinac batony i pisac ze nikt mnie nie chce bo jestem za gruba.
tak, to naprawde jest trudne.
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Jak to dobrze, ze ja moge wpierniczac co mi w reke wpadnie i wage mam stala... :p

Jak znajdziesz sobie chlopaka to i tak utyjesz, bo ludzie ze szczescia tak maja :D Wiec zastanow sie czy warto sie w ogole odchudzac ;P
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Kupidyneke... własnie druga osoba to najlepsza mobilizacja do chudnięcia
 
Do góry