Czy Dobze Zrobie,

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
Jak juz dawno temu pisalem jestem zabujany od lat takiej jednej (a towszysko praktycznie przez nia. tez sie kiedys we mnie zabujala)
Po tych 7-8 latach wreszcie do niej zagadalem (przynajmniej sie wstydu i niesmialosci pozbylem, kturej tez przez nie zlapalem na samym poczatku)
tak jakby pierwsza ranka nie wypalila za bardzo, ba wogule obled (wszysko moja wina)
przez miesiac jeszcze sie tamdo niej odzywalem ale potem juz cos wogule zaprzestalem
praktycznie wszyskie swieta itd (bozenarodzenie, gwiazdka, sylwester, walentynki, dzien kobiet, itd) przesiedzialem bez niej wogule sie do niej nie odzywalem (nie wiem czemu) jak zreszta do tej pory.
bardzo zaluje mojego postepowania :bag: :bag:

ostatnio doszedlem do wniesku czy by z nia w koncu z nia nie pogadac przeprosic ja za wszysko i powiedziec jej zeby o mnie zapomniala (ona chyba wie ze ja jestem w niej zakochany), no ale wiecie jakos nigdy jej tego nie okazalem nie wiem czemu :niepewny: :bag:
doslownie to ja przez nia po nocach nie spie, ciagle mysle o niej (no jak sie poloze o 22 to zasypiam dopiero cos kolo 3 nad ranem)
no i wlasnie nie wiem jak jej to powiedziec ze nie chce z nia utrzymywac jakiegokolwiek kontaktu dla jej dobra jak ja juz w koncu tyle razy zawiodlem
ale z drugiej strony chcialbym to wszysko naprawic i zaczac wszysko od poczatku, bo nie potrafie wytrzymac bez niej. wszyscy mi ciagle mowia ze jestem zwieszony praktycznie z nikim nie gadam.


wiec jak mi radzicie
zerwac kontakt dla jej dobra aby jej juz wiecej nie zawiesc (bede tego niezle zalowal)
czy sprobowac jeszcze raz?? (chodz i tak wiem ze w 99% to nie wypali i znowu ja zawiode czego nie chce)
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
musisz zmienić swoje nastawienie do samego siebie.
ty nie jesteś wszystkiemu winny, każdemu się zdarza.
ta dziewczyna raczej napewno wie że nic z tego nie będzie jeśli się do niej tak długo nie dozywasz, ale przecież możesz spróbować naprawić to co się zepsuło.
nie obwiniaj się o wszystko.
nie każda randka wychodzi najlepiej i czasem to poprstu tak musi być i nie jest to niczyja wina.
otwórz się na ludzi.
nie mów jej tego żeby o tobie zapomniała bo to już troche zapóźno. jeśli nie chcesz z nią gadać to poprostu zapomnij i nic nie mów.
ale lepiej by było gdybyś chociaż CZEŚĆ powiedział albo coś. tak nie można... nie musisz z nia być ale gadać chyba możesz, prawda??
życze powodzenia i głowa do góry!!!
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
jasne gadac

doslownie to kazda nasza rozmowa sie nie toczyla
czulem sie jak glupek
i jak sobei przyominam te rozmowy to czasm mi sie niedobrze robi :/
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
no i co z tego ale jakbyś spróbował wtedy jeszcze raz to może było by inaczej.
wiem że łatwiej jest mówić niż zrobic. ale nie można wszystkiego brać do siebie.
tzreba się odprężyć i nie przejmowac wszystkim. to nie jest dobre ciągłe wmawianie sobie, że to ... i to... źle zrobiłem...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Wygląda mi to na miłość bez wzajemności... Sory ale nie masz chyba na co liczyć. Odpuść ją sobie .
To nie ma sensu ona nie widzi że Ty sie starasz.
 
Do góry