Czy chłopak z dziewczyną może sie przyjaźnić ???

Becia3311

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Od kilku dni dręczy mnie to pytanie.
Poniważ ostatnio spotkałam mojego dawnego kolege zapytał mi sie czy bedziemy sie przyjażnić. Ja poprostu nie wiem co mu odpowiedziec, gdyz nie chce by cos z tego wynikło bo nie chce z nim chodzic. A słyszałam ze z przyjazni pomiedzy chłopakim wyniknie tylko miłośc. PROSZE POMÓŻCIE :...:
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Becia3311, ja sądzę że można się przyjażnić.Tylko dobrze by było gdybyś ,zgadzając się na przyjażń postawiła sprawę jasno.Tzn.możecie się
przyjażnić,lecz niech nie oczekuje nic więcej od ciebie.Tak postawiona sprawa,
nie pozostawi mu złudzeń.
 
T

Tryglaw

Guest
ja mam od wielu, wielu lat przyjaciółkę (zresztą, nie jedną) i nigdy między nami nie było niedopowiedzeń itp. Żadnej miłości (no chyba że takiej przyjacielskiej) żadnych podtekstów. Oczywiście że możliwa jest przyjaźń między kobietami i męszczyznami.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Becia3311, niekoniecznie musi od razu byc miłosc.Jesli juz z nim kiedys chodziłas to najlepiej byscie zostali przyjaciólmi.Swoje juz przeszliście,a taka postawa jest bardzo dojrzała,a nie zycie na wojennej sciezce.
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Becia3111 słuchaj można sie przyjażnic sie z chlopakiem i to może okazać ze jest nalepszym przyjacielm. Ja mam przyjacółke od kilku lat i lepej sie dogadujemy jak ja z przylacielem i ona z przyjacółką!! :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mogą byc przyjaciółmi.
Ale po pewnym czasie jedna ze stron będzie chciala wiecej.
Wiem coś o tym..
 

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
oczywiście, że mogą się przyjaźnić. Mam wspaniałego przyjaciela, który wiem, że nigdy mnie nie zdradzi, bo się obrazi na mnie dlatego, że mi się nie pooba bluzka, czy nowa fryzura. Przyjaźnimy się pomimo tego, że mam chłopaka, którego kocham nad życie, a mój kumpel też ma swoją połóweczkę ;) Powinnaś spróbować!!!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Gorzej jak przyjaciele nie mają połóweczek.
Ale jedna ma, a druga sie kocha w przyajcielu..
Wiem coś o tym.
 

Myszunia

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja osobiście nie wierze w przyjażń miedzy chłopakiem,a dziewczna.Zawsze coś z tego wyniknie jak nie obydwoje to jedna stron.Zawsze tak jest.Sama miałam w swoim życiu taki przypadek i to zniszczyło nasza przyjażn... :(
 

Szina

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Hmm. to naprawde trudne... może i da sie tak by była tylko sama przyjaźń.. ale mój chłopak był mym najwiekszym przyjacielem i jego utrata zabolała dwa razy mocniej niż zwyczajnie dlatego że był mi najblizszy na całym świecie.. Wciąż się z tego nie wyleczyłam:(
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Przyjazn miedzy dzieewczyna a mezczyzna jest dla mnie lepsza niz damsko-damska lub mesko-meska... Ja osobiscie nie mam przyjaciolek tylko przyjaciol i mi z tym bardzo dobrze bo moge pogadac z nimi na wszystkie tematy zaczynajac od normalnych przez kosmetyki.. ubior... sex... uczucia... Dla mnie to jest najlepsza rzecz na swiecie... O ile jedna ze stron sie za bardzo nie zaangazuje
 
L

lorena

Guest
Lorena


Moim zdaniem przyjażń między dziewczyną a chłopakiem jest jak najbardziej możliwa.Mam przyjaciela z którym przyjaźnię się od 10 lat i dogaduje się z nim lepiej niż z przyjaciółką.Mam już własna rodzinę i nie przeszkadza mojemu mężowi że się przyjaźnimy. ;) :)
 

katzeee

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
z Mielca
ja tez uwazam ze przyjazn miedzy dziewczyna a chlopakiem jest mozliwa zreszzta sama mam paru przyjaciol innej plci niz ja:)
 

bierut

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Moze byc taka przyjazn ja mam juz przyjaciulke od 8 lat i dogadujemy sie bardzo dobze i zawsze moge z nia o wszystkim pogadac
 

Storuś19

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Sępólno Krajeńskie
dobra!wg mnie taka przyjaźń jest możliwa, ale z drugiej strony, jak to moja chrzestna powiedziała: nie ma przyjaźni damsko-męskiej bez podtekstów seksualnych.
Ja mam na ten temat naprawdę różne zdanie, bo przeżyłam dwa typy przyjaźni.
Jeden przyjaciel jest mi oddany i wierny. :zawstydzony: z początku też cosik próbował, ale jak od razu zareagowałam, to teraz jest super. Możemy gadać o wszystkim. Nawet o seksie bez żadnego zażenowania, że on jest facetem, a ja dziewczyną. Jest mi z nim dobrze, bo rozumiemy sie pod każdym względem, ale tylko jesteśmy przyjaciółmi!!
Drugi przyjaciel...To była przyjaźń. Niby wszystko okey, poswiecaliśmy sobie dużo czasu, ale po jakichś trzech latach przyjaźni cosik przestało normalnie działać w tym związku. Kłóciliśmy się praktycznie o wszystko. Znajomi dookoła mówili mi, ze on sie zabujał na maksa i próbuje się uwolnić. Nie wierzyłam im do czasu, aż sam mi o tym powiedział. Wtedy to kompletnie wszystko sie zawaliło. Juz naprawdę nie potrafiliśmy ze soba gadac. Była przerwa. Po jakimś czasie nam minęło i znów zaczęliśmy układac wszystko od nowa. Tyle że on wyjechał, a odkąd wrócił, to znów milczy. Znalazł sobie kogoś-ucieszyłam się, ale zabolało, bo on mnie juz nie potrzebuje. Teraz dopiero widzę, ze to chyba nie była taka prawdziwa przyjaźń, bynajmniej z jego strony.:(
No i jak jest z tą przyjaźnią?? Kto to wie jaka ona naprawdę jest??
 

Martusia0123

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
100lica
Ja uwazam ze istenieje taka przyjazn ja mam takiego przyjaciela widujemy sie zadko bo mieszka daleko odemnie ale jak tylko mozemy to do siebie dzwonimy i gadamy na gg. Jego dziewczyna napoczatku byla o to zazdrosna ale przekonala sie ze my sie tylko przyjaznimy nic miedzy nami iecej nie bedzie bo ja nawet bym nie chciala przez odleglosc i to mu powiedzialam juz kiedys i od tamtej pory sie przyjaznimy i jest ok... i Nawet na mysl mi nie przyszlo zeby pojsc z nim do lozka lub byc z nim.
 

niunia15

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Płock
Ja i mój Miś

Od pół roku mam przyjaciela z którym świetnie się dogaduję...Mówimy do siebie Misiu, spotykamy się i zapewniamy o wzajemnej miłości!Ja mam chłopaka, on ma dziewczyne...Nikomu nic nie przeszkadza...I zdecydowanie lepiej dogaduje się z facetami...Może dlatego mam tylko 2 qumpelki, a reszta znajomych jest płci przeciwnej???;]
 

Magdallena

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Ja przyjaźniłam się z chłopakiem przez 3 lata, a w tym czasie oboje zmienialiśmy partnerów i to w niczym nam nie przeszkadzało.
Uwazam że taka przyjaźń jest możliwa, gdy zetkną się ze sobą dwie pokrewne dusze. Ja tak bardzo przyjaźniłam się z nim, ponieważ nie musiałam mu nigdy nic tłumaczyć. Zawsze wiedział co mam na myśli. rozumieliśmy się bez słów!
 
Do góry