Czy bylibyście w stanie przenieść się na stałe za pracą?

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
to nie powinnien być żaden problem :) jest na prawdę wiele mieszkań dostępnych :)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
a co sądzicie o takim mieszkanku? Dla mnie metrażowo wystarczy,a cena jest dobra i lokalizacja pasuje...
http://www.gant.pl/nowe-mieszkania-warszawa-wola-sokolowska/5453
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
@habiiid każda opinia się przyda :) Może sam ktoś mieszka w takim rozkładzie i ma jakieś plusy lub minusy
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
jeśli nic mnie nie trzyma w moim mieście (typu facet, rodzina, dzieci) to w ogóle bym się nie zastanawiała, tylko już dawno jechałabym do tej pracy:)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Dzięki notserious, ale już jest postanowione, że jadę do pracy do Warszawy, jestem na etapie szukania dobrego mieszkanka:)
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
cena wydaje się być dobra jak na miasto i lokalizacje plus to nowy budynek. Zależy też czy daleko będzie trzeba dojeżdżać
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
no właśnie bardzo niedaleko, bo tylko 3 przystanki do mojej pracy tramwajem, także lokalizacja na Sokołowskiej mi pasuje, będę w Warsawie to się tam przejdę:)
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
3 przystanki to tak na prawdę można na nogach iść do pracy jak ładna pogoda :)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
w innym wątku napisałam o tej inewstycji Gant Development, bo byłam w Warszawie, także w skrócie, wielki pozytyw ode mnie:)
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
z tego co wiem to Gant jest mega dużym developerem i pewnie takich inwestycji ma też dużo. Sam musiał bym ocenić ale z tego co widze na stronie to wszystko wygląda ok
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
tak, tak to ogólnopolski deweloper, są jeszcze budynki Gant z tego co wiem w e Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie:)
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
tak mi się wydawało, głównie dlatego, że Gant tam najwięcej inwestycji przeprowadził :)
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
no w sumie to nie wiem czy Gant to firma Wrocławska, ale inwestycje ma w różnych rejonach Polski: Gdańsku, Oplu, Wrocławiu, Krakowie ,,, i opinie ma dobre
 
Do góry