Czy boisz sie podejsc do dziewczyny

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
ak chodzisz na techno-łupanki na których są same karki i różowe puste panienki w sam raz na raz to się nie dziw.
Jak rozumiesz pojęcie "najlepszy towarek"? chcesz miec kawałek ciała do dymania czy inteligentną dziewczynę? Bo to pierwsze to faktycznie dasz radę kupic.
a czemu uważasz że uroda wyklucza inteligencję?
Według mnie "misioor" tłumaczysz się tylko przed samym sobą: dlaczego nie możesz znaleźć żadnej fajnej dziewczyny.
One wcale na kasę nie lecą jak piszesz (przynajmniej 99%, zawsze jest jakiś wyjątek), a zadbać o siebie to można i bez kasy, poprostu nie będą to oryginalne ubrania ale jak dobrze się dobierze to też można zaje....ście wyglądać.
eh ludzie czytajcie ze zrozumieniem,ja napisałem że jeśli jest jakiś uniwersalny sposób na wyrywanie lasek to napewno nie jest on opisany w tych zabawnych poradnikach tylko są nim pieniądze,kto twierdzi inaczej nie zna życia.Być może jesteście
bardzo młodzi i podrywacie młode laski dla których kasa nie ma znaczenia bo mama i tata i tak wszystko zapewnią,ale gdy będziecie mieli po dwadzieścia pare lat i będziecie bez kasy/pracy to nie liczcie że dziewczyna poleci na kogoś kto nie zapewni jej stabilizacji i perspektywy na przyszłość
dla troche starszych dziewczyn liczy się właśnie to<a nie jakieś openery,mowa ciala itd>
Temat nie jest o mnie,ale możecie mi wierzyć że nie leczę tu swoich kompleksów.Moją aktualną partnerkę poznałem kilka lat temu,kiedy byłem tak spłukany że nie miałem za co postawić jej piwa.Tyle ze to bylo 6l temu gdy bylismy w liceum i kasa nie grała roli.Teraz gdy zamierzamy 'pójść na swoje' kasa stała się bardzo istotna.Kiedyś przyznacie mi rację.
podejście do KOBIETY jest proste, wydaje mi się że trzeba trochę dorosnąć i zwracać uwagę na inne wartości, im człowiek starszy tym bardziej rozumny.
zgadzam się,do tego trzeba dorosnąć,nauczyć się z żadnego poradnika nie sposób

Bez odbioru.
 

alan00

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dobry pomysł z tym żeby z kolegą sie założyć że sie podejdzie do dziewczyny :D dzieki :D :D :D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Te Twoje zadanka <autora> to skrót Demonic Confidence ;) więc mogłeś podać linka, a nie wysilać się :p
 
Do góry