czternastoletnia siostra..

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
oczywiście,że czułości nie da się okazac tylko przez współżycie. pogadaj z nią szczerze...ale nie traktuj jej jak dzieciaka,który nic nie wie o zyciu. musi wiedziec,że może na ciebie liczyć.
 

Thunder84

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódźkie
Moze w inna strone, pojdz kiedys z siostra i z jej chlopakiem na jakis koncert, do pizzeri czy cos, tak zebyscie byli w trojke, i byla by szansa zebys zostala sam na sam z tym chlopakiem, nie wiem ile Ty masz lat, ale (chodzi mi o to ze nie wiem jak on to obierze co mu powiesz), wiec mozesz mu powiedziec zgodnie z prawda zeby sie nie rozpedzal bo sex z 14 latka jest karany i zamiast przelatywac kolejne beda jego przelatywali w poprawczaku. A jak sie Ciebie zapyta czy jestes frajerka ktora poleci na policje, to zapytaj sie jego co by zrobili jego rodzice gdyby wiedzieli ze ktos mu zrobic krzywde - polecieli po kolegow czy zadzwonili po policje, i czy uznal by swoich rodzicow za frajerow.
 

mada445

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Kraków
Eh martwię się o moją siostrę. W wakacje poznała P. , koleś ma 16 lat - ona 14 (pierwsza gimn.) . On ma straszne powodzenie u starszych dziewczyn (młodszych też), sex uprawiał już z nie jedną. Ogólnie gówniarz ma doświadczenie w tych sprawach. Moja sis jest z nim od paru dni i szczerze martwię się, że on może ją do czegoś namawiać. Chodzi mi o sex. Dziewczyna jest jeszcze dzieckiem. Boje się o nią. Ona niby nie jest głupia ale zakochana po uszy. Wczoraj na przykład wróciła z malinką na szyi... Moja mama nie ma nad nią kontroli, ulega jej, pozwala na wyjścia z tym typem. Powiedzcie mi jak wpłynąć na siostrę, żeby nie doszło do tragedii?

Obawiam się, że Ty nic swojej siostrze nie pomożesz!!!! Jedyne co możesz zrobić to powiedzieć to mamie i Ona może będzie mogła na nią wpłynąć. Niestety siostra się tylko na Ciebie obrazi, odbierze Cię jako wroga itd. Wszystko co złe. Jest zakochana i widzi tylko same dobre strony tego związku, nie mysli o tym złym i o tym, że ten koleś może ją tylko wykorzystać i zostawić... i jeszcze jedno... nie zdaje sobie sprawy jak wtedy się będzie czuła...
 

Thunder84

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Łódźkie
Zawsze mi sie zdawalo ze girl w nicku : distant-girl oznacza dziewczyne, no ale moze to ja jestem dziwny. Ja jednak bym byl za uzmyslowieniem temu chlopakowi co mu moze grozic w razie..
 
Do góry