Czlowiek Slon

Grankhan

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
śmiem twierdzić, że to choroba o nazwie elephantiasis (słoniowacizna), a nie żaden człowiek-słoń
 

PrzemekB

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
z bliska a zarazem z daleka ;)
31-letni Huang cierpi na neurofibrome od urodzenia. Z powodu swego wyglądu, przez całe życie był obiektem okrutnych żartów i ostracyzmu społecznego. W Chinach i na świecie znany jest jako "człowiek słoń". Lekarze z chińskiego ośrodka zapowiedzieli, że są w stanie usunąć ważącą już ponad 15 kg narośl na twarzy Huang. Muszą to zrobić jak najszybciej, bo choroba zaczyna deformować kręgosłup
 
P

Pałka

Guest
Hmm widziałam to już jakiś czas temu. Nie robi na mnie wrażenia.
Proponuje założyć temat gdzie będą linki do różnych filmików z jakimiś deformacjami, chorobami itp.
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
strasznie mi go szkoda i żal mi tych którzy sie tym ekscytują.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Zawsze są jakieś sępy które żerują na takich informacjach. Powinniśmy się do tego przyzwyczaić.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Od razu przypomina mi się film "Człowiek słoń" Davida Lyncha.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Mnie zawsze przy takich przypadkach zastanawia to, dlaczego nikt wcześniej nie pomógł, jak można było doprowadzić do takiego stanu... Pewnie jakby lekarze wcześniej sie tym zajeli, to człowiek nie musiałby cierpieć...
 
P

Pałka

Guest
Rzeczywiście, trudno odpowiedzieć na to pytanie. Być może chodzi o to że technika była na zbyt niskim poziomie. Mi sie wydaje że ta operacja i tak była bardzo ryzykowna, a na dodatek jakby nie było sprzętu dobrego to ten człowiek po prostu mógłby umrzeć po operacji.
 
M

Malina..xD

Guest
okropne wygląda ... aż mi go żal . ;(
ale dlatego dopiero teraz zrobili mu tą operację ?
 
P

Pałka

Guest
ale dlatego dopiero teraz zrobili mu tą operację ?

Rzeczywiście, trudno odpowiedzieć na to pytanie. Być może chodzi o to że technika była na zbyt niskim poziomie. Mi sie wydaje że ta operacja i tak była bardzo ryzykowna, a na dodatek jakby nie było sprzętu dobrego to ten człowiek po prostu mógłby umrzeć po operacji.
:)
 

osd113

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z brzucha mamy :)
Macie jakieś linki do filmów albo zdjęć jak ten człowiek wygląda po tej operacji ?
 
Do góry