Czlowiek który lata

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Zobaczcie sami
http://pl.youtube.com/watch?v=z9t7ThppnfY

--------------------

Drogi forumowiczu!
Dnia 15. grudnia (sobota) o 22.00 odbędzie się akcja pobijania rekordu masowej obecności członków naszej wielkiej rodziny na jakże cudownym, zapierającym dech w piersiach ...sratatata... Forumowisku!
Wystarczy, że zalogujesz się na forum o w/w godzinie.




(Przekopiuj powyższy przekaz do swojej sygnatury. Im więcej osób to przeczyta tym lepiej.)
 

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
CRISS ANGEL korzysta z podstawionej publiki, oraz z efektów specjalnych. Przy lewitacji criss posluzyl sie swiatlami oraz edycją, zaś przy monecie- sztuczny kawałek ręki. Zauważcie, że ma na lewym nadgarstku jakby opaskę, któa stanowi połączenie jego dłoni z dalszym sztucznym kawałkiem ręki. Perfekcyjnie chowa monetę pod język, a gdy pokazuje jego dolną część wsuwa monetę na górę.
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
no i jakby za mało krwi.... ale zastanawiało mnie to jak ta moneta się przesuwała pod sztucznym kawałkiem ręki.. nawet jej nie dotykał...
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
No o tym też myślałam... a gdzie ten magnes??
Zresztą mniejsza z tym... to i tak sztuczki :D
 

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Moze jakas nitka, która już była tak zaprogramowana, że gdy criss nacisnął na tą monetę, co widac golym okiem to zaczela sie ruszac z mala predkoscia. Doszedl do wprawy i tyle ;) IMO zaden magnes
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
ja chciałam wam powiedzieć że iluzjoniści to naprawdę BOGACI ludzie x) nieraz banalne sztuczki potrzebują bardzo zaawansowanego sprzętu zresztą kto ogląda ten program o magicznych sztuczkach co pokazują jak je zrobić wie wszystko to jest iluzja tam nic nie ma naprawdę on tylko dla nas leci x) tak naprawdę nic wspólnego z lataniem nie ma xP
 

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Jak myślicie czy David Copperfield jest prawdziwym iluzjonistą
czy tak naprawdę jego wszystkie dokonania w świecie iluzjonistów to wielkie kłamstwo np. Jego najsłynniejsze sztuczki to: spowodowanie zniknięcia Statuy Wolności, Boeinga oraz Orient Expresu, Tornado Ognia, oraz przeniknięcie przez Wielki Mur Chiński.

Lot Davida Copperfielda to trik iluzjonistyczny, jeden z najbardziej efektownych z zaprezentowanych przez Davida Copperfielda.
W przeciwieństwie do poprzednich trików z lewitacją, takich jak np. Lewitacja Balducci lot Copperfielda odbywał się na wysokości kilku metrów oraz na różnych płaszczyznach (w innych tego rodzaju sztuczkach iluzjonista unosił się jedynie w płaszczyźnie pionowej).
Oprócz lotu ponad sceną Copperfield zaprezentował również przelot pomiędzy kręcącymi się pierścieniami oraz unoszenie się wewnątrz wielkiego pudła z pleksiglasu, co miało by wykluczyć użycie linek do wykonania iluzji. Podczas pokazu David wziął na ręce kobietę wybraną z widowni i uniósł się razem z nią.





-----------------

Drogi forumowiczu!

Dnia15. grudnia (sobota) o 22.00 odbędzie się akcja pobijania rekordu masowej obecności członków naszej wielkiej rodziny na jakże cudownym, zapierającym dech w piersiach ...ble ble ble...Forumowisku!
Wystarczy, że zalogujesz się na forum
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Hmm... Ameryke odkryli, wiadomo, ze czlowiek moze polatac. Ja np. jak raz poslalem kopa z glana dresowi to latal wyzej niz ptaki na niebie. I to dziwne dla nikogo nie bylo. :D
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Jak myślicie czy David Copperfield jest prawdziwym iluzjonistą
czy tak naprawdę jego wszystkie dokonania w świecie iluzjonistów to wielkie kłamstwo np. Jego najsłynniejsze sztuczki to: spowodowanie zniknięcia Statuy Wolności, Boeinga oraz Orient Expresu, Tornado Ognia, oraz przeniknięcie przez Wielki Mur Chiński.

Lot Davida Copperfielda to trik iluzjonistyczny, jeden z najbardziej efektownych z zaprezentowanych przez Davida Copperfielda.
W przeciwieństwie do poprzednich trików z lewitacją, takich jak np. Lewitacja Balducci lot Copperfielda odbywał się na wysokości kilku metrów oraz na różnych płaszczyznach (w innych tego rodzaju sztuczkach iluzjonista unosił się jedynie w płaszczyźnie pionowej).
Oprócz lotu ponad sceną Copperfield zaprezentował również przelot pomiędzy kręcącymi się pierścieniami oraz unoszenie się wewnątrz wielkiego pudła z pleksiglasu, co miało by wykluczyć użycie linek do wykonania iluzji. Podczas pokazu David wziął na ręce kobietę wybraną z widowni i uniósł się razem z nią.



a do tych pierścieni to na wikipedi nawet pisze <lol2> kotku iluzja to iluzja do statuy wolności użyli specjalnych zwierciadeł tylko że wydał na to kilka milionów a do tych pierścieni to był na linkach w dodatku jak się przyjrzeć to odbija się od nich światło a ja kręciłam kiedyś obręczami i jeśli nie jesteś wtajemniczony to nie zauważysz ale to się tylko WYDAJE że one się krzyżują x) tak naprawdę nie dotykają linek x) a kolesie jak przechodzili po prostu zamienili się obręczami ale w taki sposób że widz tego nie widzi robiłam to wiele razy x)
 

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Jak pisze moja przedmówczyni. Iluzja to iluzja, za:cenzura:ista dla mnie sztuka ;] Ręka jest szybsza niż ludzkie oko, więc może je swobodnie oszukać. D.C 'latał' oczywiście na linkach, które są w stanie udżwignąć jakieś 200kg. Nie ma czegoś takiego jak magia, telepatia, telekineza, czy jasnowidzenie. Doświadczenie, wiedza oraz umiejętności- wszystko jest wytłumaczalne. Nie ma człowieka, który wykracza poza normy śmiertelnika. James Randi daje milion dolarów osobie, która owe umiejętności zaprezentuje, w warunkach przygotowanych przez fundację Randiego. pozdrawiam
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Jak pisze moja przedmówczyni. Iluzja to iluzja, za:cenzura:ista dla mnie sztuka ;] Ręka jest szybsza niż ludzkie oko, więc może je swobodnie oszukać. D.C 'latał' oczywiście na linkach, które są w stanie udżwignąć jakieś 200kg. Nie ma czegoś takiego jak magia, telepatia, telekineza, czy jasnowidzenie. Doświadczenie, wiedza oraz umiejętności- wszystko jest wytłumaczalne. Nie ma człowieka, który wykracza poza normy śmiertelnika. James Randi daje milion dolarów osobie, która owe umiejętności zaprezentuje, w warunkach przygotowanych przez fundację Randiego. pozdrawiam
z tym się nie zgodzę... ludzki mózg jest zdolny do takich rzeczy ale niestety nie odkryliśmy tego tylko nieliczni to potrafią a udowodnione że oni wtedy bardziej "zużywają" mózg od nas znaczy bardziej potrafią go wykorzystywać ale zupełnie przypadkowo nie wiadomo jak to wywołać ale jeśli potrafimy wywoływać świadome sny kiedy nam się zachce (przynajmniej ja umiem) jeśli potrafimy zdziałać wiele myśląc (inny wątek na tym forum) to te pojęcia nie są nam dalekie a na pewno nie są obce nielicznym którzy posiedli te umiejętności zupełnie przypadkiem...
 

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
psss, a do czego miał przyczepić te linki? do chmur? plz.

Fliegu, ja też znam techniki uruchomienia Lucida, lecz jest to tylko umiejętność. Jak już pisałem - zdolność, którą może nauczyć się każdy. Nie wiem czy znasz takiego kolesia jak Derren Brown, jest to mistrz ludzkiego umysłu. Zna każdy gest, i jest uznawany za jakiegos 'lucyfera' a jest to tylko mądry gość, który jak sam twierdzi nie posiada żadnych zmysłow. Papugę też nauczą gadać, więc człowiek jest w stanie również nauczyć się wszystkiego, co niektórzy mianują 'nie ludzkim'.
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
psss, a do czego miał przyczepić te linki? do chmur? plz.

Fliegu, ja też znam techniki uruchomienia Lucida, lecz jest to tylko umiejętność. Jak już pisałem - zdolność, którą może nauczyć się każdy. Nie wiem czy znasz takiego kolesia jak Derren Brown, jest to mistrz ludzkiego umysłu. Zna każdy gest, i jest uznawany za jakiegos 'lucyfera' a jest to tylko mądry gość, który jak sam twierdzi nie posiada żadnych zmysłow. Papugę też nauczą gadać, więc człowiek jest w stanie również nauczyć się wszystkiego, co niektórzy mianują 'nie ludzkim'.
znam go nawet zaczęłam przez niego czytać o "języku ciała" i często też na mnie dziwnie patrzą bo od razu wiem jak ktoś kłamie jak ktoś coś ukrywa i nie da się mnie oszukać bo jeśli się stara nawet zapanować nad sygnałami kłamstwa to uruchamia się całą masę innych... x) ja nie mówię wszytko jest ludzkie tylko że ludzie jeszcze nie znają swoich umiejętności a jeśli chodzi o przypadki te 3 które u Ciebie zaznaczyłam to istnieją ludzie którzy naprawdę nie potrzebują do tego iluzji czy sztuczek x)
 
Do góry