Częste Mycie Włosów...

Karina263

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
214
Punkty reakcji
0
Miasto
"Z KrAiNy MoRdOrU, GdZie ZaLeGłY CiENiE..&quo
Hmm... to ja też może spróbuje nie myć jakieś 2-3 dzionki włosów?! Moja kumpela robi tak za kazdym razem i naprawde nieładnie to wygląda... ale być może pomaga... nie wiem, musiałabym sie jej spytac ;) ja po uzyciu szamponu ( Fructis Rulesss ;p ) nakładam odzywke bo jakoś włosy mało puszyste są.... a rano jak sie obudze to mam przyklapnięte...a po odżywce nie :) :) mam proste włosy :/ a zawsze chciałam miec lekkie loki :D ale co zrobic :/ :p
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
tak to prawda nie tylko się przetłuszczają ale także niszczą nie maja takiego ładnego połysku bo podczas wycierania ręcznikiem targa się je latego najlepiej jets myś włosy dopiero jak zaczynają być nieładna ja naprzykład robie to dwa razy w tygodniu bo częściej nie potrzebyje a do wycierania włosów najlepiej używac papierowych reczników :)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
Ja gdy zaczęłam się rozwijać zaczęły mi się przetłuszczać włosy...Więc myslę ze to kwestia dorastania .Każda dziewczyna dorasta inaczej ,ja akurat muszę myć codziennie....
to ma tez związe z typem cery jeśli ktoś ma tłustą to włosy beda mu się bardzo cześto i szybko przetłuszczały
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Ja niestety musze myć włosy codziennie :/
a z tą cera to fakt... bo cere też mam tłustą...uffff...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja myje wlosy codziennie i w sumie to juz teraz nie moge pzestac ich myc dzien w dzien :( Poprostu juz je do tego przyzwyczailam. Jedynym problemem jest to ze od czasu do czasu musze zmienic szampon bo jak teo nie zrobie to wtedy rzeczywiscie zaczynaja sie przetluszczac.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Jam ma cere suchą jak ja posmaruje to ma tłustą.
A włosy myje tak 2 razy w tygodniu gdy widze ze sa już ble.
A przetłuszcać zaczeły mi sie teraz w zime.
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
a ja tez myje codziennie :p mam prysznic i wanne ale prysznic lepszy i jak juz pod prysznicem to zawsze umyje :] w wannie ostatnio sie kapalem hmm.... miesiac temu :D albo wiecej

sorki to ja karr nie wiem czemu bylem zalogowany jako ukryty :/
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja też mam wanne i prysznić.
W wannie się kompie bardzo żadko pod prysznicem codziennie. Ale włosy spinam.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no nie wiem :/ chyba raczej nie, to od dotykania wlosow i czeania tłuszcza sie wlosy! Naprawde! Kiedys sie nie czesalam przez kilka dni i mialam spoko wlosy, a myje co 2 dni.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
co drugi dzień lub codziennie jeśli chcę sobie jakoś specjalnie sobie ułożyć włosy.
a żeby włosy się nie przetłuszczały najlepiej czesać je nie od nasady, ale od połowy :p
suszę włosy, bo muszę inaczej w ogóle bym sobie nie poradziła z moimi włosami...
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Słyszałam, że jak się włosy spryska piwem to wtedy ładnie wyglądają(ale co do zapachu to nie jestem pewna:D ). A ręcznikiem nie powinno się wycierać włosów bo wtedy się niszczą i elektryzują się.
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
Słyszałam, że jak się włosy spryska piwem to wtedy ładnie wyglądają(ale co do zapachu to nie jestem pewna:D ). A ręcznikiem nie powinno się wycierać włosów bo wtedy się niszczą i elektryzują się.
niom z piwem masz racje piwo działa jak żel ale nie racze tego używac starsznie śmierdzi kiedyś przes przypadek kumpel wylałmi piwo na głowe fryzura była odlotowa ale zapach niebardzo :):D:p

włosy przetłuszczają sie też ot tego jak troś częśto sie mimibawi upina w kok potem rozpuszcza i znowu albo jak nosi czapke bo wtedy też skóra nie może swobodnie sobie oddychać
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nio pewnie ze to pradwa... ja myje 2-3 razy w tyg i mi to wystarcza... :)
 

czarna02

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hejka!Moje niektóre kumpele mówią ze jak sie czesto myje włosy to one potem szybko sie przetłuszczają... ale ja nie jestem pewna!Co wy o tym sadzicie?! :)
:/ to jest prawda jeśli myje się często włosy to szybko się przetłuszczają najlepiej jest gdy muje się wtedy kiedy one tego potrzebują a od czasu do czasu je przetłuścić pa :)

Hejka!Moje niektóre kumpele mówią ze jak sie czesto myje włosy to one potem szybko sie przetłuszczają... ale ja nie jestem pewna!Co wy o tym sadzicie?! :)
:/ to jest prawda jeśli myje się często włosy to szybko się przetłuszczają najlepiej jest gdy muje się wtedy kiedy one tego potrzebują a od czasu do czasu je przetłuścić pa :)
 

Attachments

  • zielone_Oczko.jpg
    zielone_Oczko.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 25

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja mam cere sucha ale przyzwyczailam moje wlosy do codziennego mycia. Teraz kiedy sprobuje raz nie umyc na drugi dzien mam sam tluszcz doslownie na glowie... :/
Karina ja tez bym chciala miec lekkie ale takie naprawde leciutkie loczki, takie pofalowane. A najgorsze jest to ze po umyci\uy kiedy sa juz prawie suche pojawiaja sie u mnie takie malutkie loczki. a pozniej to juz nie :(
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Ja ran chodze w rozpousczonych raz w spietych. Tak na zmiane a w domu zawsz epinam. Kieds nosiłam cały czas spiete. I wedty mi sie nie pzretłuszczały.
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
Nie przetłuszczają się od codziennego mycia , więc to co tobie mówia nie jest prawdą . Ale istnieje wiele czynników od których sie przetłuszczają , np. od częstego czesania włosów szczotką , wtedy wydziela się dużo łoju .
 
Do góry