Czerwone dłonie

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Witam, mam taki problem z dłońmi gdyż niemal cały czas są one czerwone, nie na całej powierzchni ale na górnej i to zaczerwienienie to właściwie jest masa kropeczek. Nie mam pojęcia od czego tak jest, strasznie mnie to irytuje i czasem też krępuje... Stosuję różne kremy do dłoni, ponieważ ciągle też są one suche...
Czy ktoś potrafi mi powiedzieć co może być tego przyczyną? I jak to zwalczyć, o ile w ogóle jest to możliwe?
 

Darszi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Przyznam, że cięzko mi powiedzieć od czego i co to mogłoby być, najlepiej byłoby skonsultować się z lekarzem po prostu, tka będzie bezpieczniej. Jeśli chodzi o nawilżanie no to tutaj dobry tłusty krem, nie są praktyczne bo długo się wchłaniają ale dają dobre nawilżenie :)
 

WaZe

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
42
Punkty reakcji
1
Dużo osób tak ma zimą. Ręce myj w ciepłej, nie zimnej wodzie, doładnie osusz i smaruj kremem. Noś rękawiczki i staraj się je prac przynajmniej 1 rz w tygodniu. Zmywaj w rękawicach. Krem polecam z mocznikiem.
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Najlepiej skonsultuj się z dermatologiem. Przyczyny moga być banalne ale moga to byc też np problemy z krążeniem czy jakieś zakażenie skóry:/
 
Do góry