Czekać na tą jedyna miłość ?

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Należy odnaleść swoją prawdziwą miłość - nie powinno się na nią czekać, należy samemu mieć na tyle odwagi by poszukać swojej drugiej połówki, która będzie w stanie obdarzyć nas prawdziwą miłością.

Osoby które czekają na miłość ? - hm.. no może nawet się zdarzyć że pod nosem mają tą swoją jedyną/jedynego a przez ich czekanie nic w tym kierunku nie robią. Czekać i czekać, aż się sam pojawi ta odpowiednia osoba? a moża ta druga połówka czeka na ciebie ? I sobie obydwoje czekacie i się niedoczekacie.


Warto jest wysilić się troche, ruszyć tyłek z miejsca i poszukać tą swoją drugą połówke.
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Okazji do poznania nowych ludzi, a także i dziewczyn ( ;d ) jest naprawdę sporo, tylko człowiek zawsze kombinuje i stwarza sobie sam problemy.. Poczekać? Chyba lepiej tak. Być z kimś na siłę, tylko dlatego żeby nie czuć się samotnym nie jest dobrym rozwiązaniem. Jest wręcz tragicznym rozwiązaniem. Nie mylić mi tu tylko z tym o czym mówił Uzzo. Inna sprawa wejść w związek z pewnego wewnętrznego przymusu (bo jestem sam..), a inna sprawa wejść w związek bo osoba wydaje się interesująca (no, a później wychodzi jak wychodzi). Korzystać z życia i cały czas poznawać nowych ludzi. W końcu kiedyś się ktoś trafi z kim będziemy chcieli spędzić resztę życia ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Korzystac z zycia .. nazywajmy rzeczy po imieniu, chodzi o sex :)

Jesli komus na tym zalezy to po co czekac na milosc ? :papa:
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
Ja czekałam i się doczekałam:) i chyba nie jest tak źle bo w wieku 22 lat wychodzę za mąż:D Więc pewnie ze czekać. Być samym jest źle,a jeszcze gorzej jest mieć kogoś i czuć się samotnie. Tak więc jak najbardziej czekać. Bo po co być z kimś z kim nie jest się szczęśliwym? Tak tylko żeby kogoś mieć? Bez sensu.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Trzeba brać co jest i póki mozna, żeby czasem nie okazało się, że masz 40 lat i jesteś prawiczkiem.

J.B
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
zewsząd
Należy odnaleść swoją prawdziwą miłość - nie powinno się na nią czekać, należy samemu mieć na tyle odwagi by poszukać swojej drugiej połówki, która będzie w stanie obdarzyć nas prawdziwą miłością.
Warto jest wysilić się troche, ruszyć tyłek z miejsca i poszukać tą swoją drugą połówke.
Poszukać? że niby jak? wyjśc na ulice z transparentem"szukam miłości"? łatwo powiedziec zeby szukac, tylko jakos nie bardzo wiadomo jak to zrobić jesli zwyczajne wychodzenie miedzy ludzi nie daje efektu :]
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Kto co lubi, jak dla kogos zwierzece instykty sa wazne i to czy sie jest prawiczkiem czy nie to droga wolna...

Ja reprezentuje poglad (czyli z odpowiednia osoba z ktora cos laczy) ze albo pozadnie albo wogole :)
 

Makao

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
Ja niestety czekam. Nie umiem zaangażować się w związek bez uczucia i chociaż krzty zakochania. Ale gdybym umiała, z pewnością dawałabym sobie szansę wchodząc w różne relacje.
 
K

kinga_sc

Guest
Kiedyś skakałam z kwiatka na kwiatek, no ale bez przesady, że tydzień z tym tydzień z tamtym...


Potem poznałam cudownego chłopaka, ale się rozstaliśmy, szukaliśmy ucieczki w innych związkach, ale nie dało się, tak się stało, że wróciliśmy do siebie i planujemy wspólne życie, lepiej poczekać:)
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
jestes chyba jednynym człowiekiem na tym forum ktory mądrze pisze
pewnie liczysz na miano jedynego ktory madrze przytakuje :D


lepiej byc aktywnym w kontaktach miedzyludzkich bo
a) bedzie co wspominac na starosc
b) czym wiecej osob poznajesz tym wieksze prawdopodbienstwo trafienia tej, ktora ci podpasuje w 100%
c) jesli juz ją poznasz to majac doswiadczenie łatwiej bedzie ja poderwac
 

Egoistka21

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
.północny wschód.
ja myślę, że czekać. ale nie tak że siedzę w domu i przez całe życie trzymam się jednego towarzystwa. Wychodzić do ludzi, zawierać nowe znajomości itd ale czekać a nie łapać się za "byle co" tylko dlatego bo jestem samotna/-y czy że moi znajomi są w związkach a ja nie. bez sensu. Lepiej mieć jednego i porządnego niż kilku słabych.
 

pani_groszek

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A nie nie czekać wieczność ani nie brać pierwszego lepszego z brzegu. Warto rozejrzeć się, bo czasem obok jest mały brylancik, którego na pierwszy rzut oka się nie dostrzega, ale jest o wiele cenniejszy niż te wybrakowane tandety w ładnych opakowaniach ;)
 
Do góry