Czego Ci brakuje

Status
Zamknięty.

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
teraz jest 90gr :D

Mi w LBN brakuje pracy za normalną kasę,nowych dróg,w porównaniu z Polską "A",inwestycji,obwodnicy,nocnych autobusów częsciej niż co godzine i jeszcze paru rzeczy.

Wcześniej wcale nie było nocnych to i tak postęp duży :p

Mi w Lbn brakuje mi miejsca i stałej sceny na duże koncerty... <_<
 

poznajemy

Zbanowany
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Nie żebym narzekał ale....w moim mieście brakuje niemal wszystkiego :
klubu, kina, teatru, szkół, wszelkiego rodzaju rozrywki, pracy, imprez, basenu,

Jest za to mnóstwo marketów. Ale czy mozna je zaliczyc do rozrywki
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
-centrum handlowego
-kina
-jakiś koncertów itp.
-klubów
-klubu piłkarskiego dla dziewczyn xD
-KFC
-autobusów wszędzie i o każdej porze dnia i nocy xD
-dobrego LO (jest 1 które jest uważane za najgorsze w okolicy xD)
-knajpek (niby są ale coś nowego i takiego fajnego by się przydało :p)
-w całym mieście nie ma takiej dobrej prawdziwej Gorącej czekolady :D
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
bylem
sory ze tak powiem
..... wszedzie daleko.....
(prawda ze kulturalnie sie wypowiedzialem?)
 

Agatka=)

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
W wieeeeelkiej szczególności brakuje punktów (miejsc ;) ) gdzie młodzież mogłahby sie rozwiłać (swoje talenty itp)
Teraz budują hale sportową więc to już coś ;P jest jakiś pseudo "dom kultury" ale tyle tam zajęć ze hoh xP ja tam chodze na jedne zajęcia ale nie jestem zbytnio zadowolona xD No a poza tym to mi brakuje zieleni parków miejsc (dobrych :p a nie maliny xD nie mówie że tylko one są no ale jednak ze 2 są xD ) na imprezke xD Poza tym to powinni jeszcze jakieś sklepy wybudować bo moje miasto "żyje na sporzywczakch" ;] powinni (najważniejsze) zrobić tak żeby CZŁOWIEK NIE BAŁ sie wyjść wieczorem na ulice a nie tak jak teraz wyjdziesz ale już nie wrócisz...
Jak widać wg mnie dużo tu brakuje :p pozdro :*
 

a7x

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
zastanawiaja mnie wypowiedzi ludzi... czy dla was najwieksza potrzeba jest to... zeby w waszym mieście były centra handolowe, sklepy z odzierza kina ? to jest najwazniejsze? co wam po centrach handlowych sklepach kinach ? a ludzie ? a perspektywy do dalszego zycia...
moim zdaniem w moim i nie tylko w moim ale w wiekszości "miasteczek" brakuje własnie tego... brakuje zycia... tlenu jakim oddychamy... takie miasta sa przepełnione patologia... nie ma ludzi z twarza... którzy po prostu sa od tak NORMALNI dla których nie liczy sie codzienny melanż czy cokolwiek z tym zwiazanego... brakuje tez perspektyw do zycia... ale skad te perspektywy? lepsze szkoły... czy miejsca pracy skoro w takich miastach raz ze nie ma ludzi którzy chca sie uczyć a dwa... nie chce sie nikomu pracowac... to jest problem wiekszości miast... brak miejsc gdzie mozna sie bawić ale w fajnym towarzystwie a nie na dyskotekach gdzie 60% ludzi to puste 14stki z których połowa przyszła na dzicz zeby tyła dac... a reszta to albo jakaś patologia albo ludzie którzy zarypia sie po 2 godzinach i udaja fajnych... oO
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
moim zdaniem w moim i nie tylko w moim ale w wiekszości "miasteczek" brakuje własnie tego... brakuje zycia... tlenu jakim oddychamy... takie miasta sa przepełnione patologia... nie ma ludzi z twarza... którzy po prostu sa od tak NORMALNI dla których nie liczy sie codzienny melanż czy cokolwiek z tym zwiazanego... brakuje tez perspektyw do zycia... ale skad te perspektywy? lepsze szkoły... czy miejsca pracy skoro w takich miastach raz ze nie ma ludzi którzy chca sie uczyć a dwa... nie chce sie nikomu pracowac... to jest problem wiekszości miast... brak miejsc gdzie mozna sie bawić ale w fajnym towarzystwie a nie na dyskotekach gdzie 60% ludzi to puste 14stki z których połowa przyszła na dzicz zeby tyła dac... a reszta to albo jakaś patologia albo ludzie którzy zarypia sie po 2 godzinach i udaja fajnych... oO

Otóż to. :eek:k:
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
w moim mieście brakuje jakiś fajnych miejsce gdzie można by było iść w sobotni wieczór i posiedzieć z przyjaciółmi:)
 

jezierska

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Co prawda już się przyzwyczaiłam do swojego miasta, ale zdecydowanie brakuje mi festiwali. Jako osoba lubiąca kino życzyłabym sobie festiwalu filmowego w swoim rodzinnym mieście. Najbardziej ucieszyłabym się z Planete Doc Reveiw - najlepsze dokumenty świata. Ale to pozostaje tylko w sferze marzeń..
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Zdecydowanie: Multikino, jakies miejsce rozrywki ( kręgielnia czy coś w tym stylu ) .. i to chyba tyle.. wszystko inne już jest :)
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
mieszkam na wsi i brakuje mi basenu, kina, centra handlowego, kawiarenek (bo mamy tylko jedną,ale fajną :D )
tak poza tym to wszystko mi się tu podoba,a jak coś to jadę do miasta jakieś 10 minutek :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry